18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Osiemnastkowa impreza

kjds • 2013-07-31, 10:05
Kilka lat temu, za czasów szkoły średniej, zostałem zaproszony na przyjęcie urodzinowe. Koleżanka z klasy kończyła osiemnaście lat, więc w lokalu – pubie, którego właściciel udostępnia młodym ludziom salę na piętrze ze świadomością, że będą dziać się fajne rzeczy – zorganizowała chudo-grubą imprezę.
Około godziny 20 goście zaczęli się schodzić, na liście znajdowało się może z 25 osób. Pomijam fakt, albo i nie. że w tej dzielnicy ludzie są bardzo otwarci i bardzo szybko liczba 25 zmieniła się w coś około 80.
Wiadomo, że wraz z przelanym alkoholem impreza nabiera rumieńców, tak było i tym razem. Przechadzając się po podwórku należącym do lokalu z papierosem, można było zauważyć laski szczające po kątach, bliżej mi nie znanych kolesi puszczających pawie, ogólnie standard.
Najbardziej urzekła mnie pewna sytuacja. Toalety były unisex – wchodzisz do łazienki, masz umywalkę i kilka kabin. W jednej z takich właśnie kabin zamknęły się dwie laski oznajmiając, że „źle się czują, mają ochotę się wyrzygać, nie chcą by ktoś patrzył, a nie ma więcej wolnych kibli, więc pójdą razem”. Pojawiłem się w toaletach, gdy dziewczyny już walczyły z zawartością swych żołądków, słowa dziewcząt przekazał mi kumpel stojący w kolejce. Minęło kilka minut, dziewczyny wychodzą, uśmiechnięte, trochę niewyraźne, śmierdzące, ale wychodzą. Pozdrawiam je serdecznym uśmiechem, mówię: „masz coś w kąciku ust skarbie, to chyba rzygi”. Dupencja się skrzywiła i poszła ciągnąc za sobą koleżankę. Kumpel wchodzi po nich do kabiny i krzyczy „co to k***a jest?!” Co się okazało? Dziewczyny bliżej mi nieznane ( do dziś nie wiem kto to był) stwierdziły, że dwa ryje do jednej muszli się nie zmieszczą. Postanowiły zdjąć osłonę ze spłuczki i podzielić się. Jedna rzygała do muszli, a druga do spłuczki. Wyobrażacie to sobie? RZYGAĆ DO SPŁUCZKI. Myślę sobie, że to totalnie poj***na sprawa, jak to się mogło stać? Po lekkim szoku, zacząłem się tak głośno śmiać, że zrobiło się małe zbiegowisko. Jedni pękali ze śmiechu, inni z obrzydzeniem uciekali, jeszcze inni czując woń byłej zawartości żołądka nabawili się odruchu wymiotnego i rzygali przed siebie. Po pięciu minutach już cała łazienka była obrzygana.
Stwierdziłem, że pora iść do domu. Po drodze spotkałem znajomego, średnio za nim przepadałem. Poinformował mnie, że wyrwał fajną dupeczkę, cały wieczór się całują, może coś z tego będzie! Dawaj tę laskę – powiedziałem. „Spoko, zaraz tu będzie, bo poszła odprowadzić kumpele na autobus, zobaczysz świetna dupa” – odpowiedział. Jakieś nikłe było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem laskę poznaną w toaletach (z wciąż zarzyganym kącikiem). Uśmiechnąłem się i powiedziałem, „Smacznego ziomek” – po czym poklepałem go i odszedłem podskakując radośnie jak pie**olony czerwony kapturek..
Pod domem pomyślałem sobie „w sumie fajna dupa, r*chałbym”

kjds

2013-07-31, 10:38
to była ironia, przepraszam :(

eligurf

2013-07-31, 10:54
Jak ktoś streści to niech da znać.

Walassss

2013-07-31, 11:05
- impreza
- toaleta unisex (kabina, w niej dwie laski, upite)
- rzygi
- opuszczenie kabiny przez suki
- zaskoczenie kolejnych korzystających (rzygi w spłuczce)
- powrót narratora do domu
- spotkanie "kolegi, nie kolegi"
- fajna dupa kolegi to ta sama dupa z kibla z zarzyganym kącikiem ust.


chrisonit

2013-07-31, 11:54
kjds napisał/a:

Pomijam fakt, albo i nie.




booore

2013-07-31, 11:54
Za dopisek piwko

jolmen13

2013-07-31, 12:47
Haha, historia jakich wiele. Ale piwko za "materiał własny jak było to wyj***ć". : D

cys23

2013-07-31, 13:24
Raz byłem na osiemnastce koleżanki z klasy, kulturalny lokal, skóry niedźwiedzia na ścianach, a ja zajebawszy się obrzygałem środek sali. Wystawili mnie na dwór (styczeń), żebym przetrzeźwiał.
Od tamtej pory znajomi z klasy nie zapraszali mnie na imprezy.

CzarnyDevil

2013-07-31, 14:24
Jestes ch*jem za to, ze ziomkowi nie dales znac o zarcioniespoadziance. ch*ju :amused:

Dzyzys

2013-07-31, 14:31
arkanoid napisał/a:

Jak k***a może to być materiał własny a Ty nie wiesz czy już tu był czy nie ?



Może ta laska z toalety wcześniej temat założyła :krejzi:

Jerzy_Michał

2013-07-31, 14:35
kjds napisał/a:

materiał własny, jak było to wyj***ć



I oto przykład, jak takim dopiskiem można uratować ch*jową historię.

NeverLie2Me

2013-07-31, 14:37
Tak to opisujesz, jak byś sam na krzywy ryj tam wjechał.

"Stwierdziłem, że pora iść do domu... i odszedłem podskakując radośnie jak pie**olony czerwony kapturek.." Jak się nie czołgałeś to nie masz się czym chwalić. Co to w ogóle za pomysł, żeby opuścić lokal końcem imprezy. Może jakąś ciperę byś wyrwał, a tak to ani nie por*chałeś, ani się dobrze nie napiłeś... Jeszcze raz, po ch*ja tam poszedłeś...??

skarpety_atlety

2013-07-31, 14:52
hehe, piękne czasy... Jak ja robiłem 18 to kupiłem nieświadomie 40 litrów 'wódki' w bardzo okazyjnej cenie z napisem Finlandia jak sie później okazało z Finlandii to była tam tylko butelka, reszta to byl jakis ch*jowaty spirol, który o ile sobie przypominam tego dnia smakował każdemu, kto go pił.. ;d najgorsze było to ze z własnej 18 pojechalem pierwsza taksówka do domu, bo bylem juz tak naj***ny, ze zostałem wyniesiony z imprezy i wsadzony do taksówki z dwiema fajnymi dupkami, które zaraz po wyjsciu z niej pod moim domem zaj***ły po tak soczystym pawiu, ze dawno takiego nie widzialem. Tak czy inaczej pozwoliłem im u mnie spać, ale nie por*chałem ;/

Gabi69

2013-07-31, 15:28
Bywa ;P

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-07-31, 15:29 ]
pamiętaj o pokucie - ewentualnie wyślij PW ;-)