18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Osiemnastkowa impreza

kjds • 2013-07-31, 10:05
Kilka lat temu, za czasów szkoły średniej, zostałem zaproszony na przyjęcie urodzinowe. Koleżanka z klasy kończyła osiemnaście lat, więc w lokalu – pubie, którego właściciel udostępnia młodym ludziom salę na piętrze ze świadomością, że będą dziać się fajne rzeczy – zorganizowała chudo-grubą imprezę.
Około godziny 20 goście zaczęli się schodzić, na liście znajdowało się może z 25 osób. Pomijam fakt, albo i nie. że w tej dzielnicy ludzie są bardzo otwarci i bardzo szybko liczba 25 zmieniła się w coś około 80.
Wiadomo, że wraz z przelanym alkoholem impreza nabiera rumieńców, tak było i tym razem. Przechadzając się po podwórku należącym do lokalu z papierosem, można było zauważyć laski szczające po kątach, bliżej mi nie znanych kolesi puszczających pawie, ogólnie standard.
Najbardziej urzekła mnie pewna sytuacja. Toalety były unisex – wchodzisz do łazienki, masz umywalkę i kilka kabin. W jednej z takich właśnie kabin zamknęły się dwie laski oznajmiając, że „źle się czują, mają ochotę się wyrzygać, nie chcą by ktoś patrzył, a nie ma więcej wolnych kibli, więc pójdą razem”. Pojawiłem się w toaletach, gdy dziewczyny już walczyły z zawartością swych żołądków, słowa dziewcząt przekazał mi kumpel stojący w kolejce. Minęło kilka minut, dziewczyny wychodzą, uśmiechnięte, trochę niewyraźne, śmierdzące, ale wychodzą. Pozdrawiam je serdecznym uśmiechem, mówię: „masz coś w kąciku ust skarbie, to chyba rzygi”. Dupencja się skrzywiła i poszła ciągnąc za sobą koleżankę. Kumpel wchodzi po nich do kabiny i krzyczy „co to k***a jest?!” Co się okazało? Dziewczyny bliżej mi nieznane ( do dziś nie wiem kto to był) stwierdziły, że dwa ryje do jednej muszli się nie zmieszczą. Postanowiły zdjąć osłonę ze spłuczki i podzielić się. Jedna rzygała do muszli, a druga do spłuczki. Wyobrażacie to sobie? RZYGAĆ DO SPŁUCZKI. Myślę sobie, że to totalnie poj***na sprawa, jak to się mogło stać? Po lekkim szoku, zacząłem się tak głośno śmiać, że zrobiło się małe zbiegowisko. Jedni pękali ze śmiechu, inni z obrzydzeniem uciekali, jeszcze inni czując woń byłej zawartości żołądka nabawili się odruchu wymiotnego i rzygali przed siebie. Po pięciu minutach już cała łazienka była obrzygana.
Stwierdziłem, że pora iść do domu. Po drodze spotkałem znajomego, średnio za nim przepadałem. Poinformował mnie, że wyrwał fajną dupeczkę, cały wieczór się całują, może coś z tego będzie! Dawaj tę laskę – powiedziałem. „Spoko, zaraz tu będzie, bo poszła odprowadzić kumpele na autobus, zobaczysz świetna dupa” – odpowiedział. Jakieś nikłe było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem laskę poznaną w toaletach (z wciąż zarzyganym kącikiem). Uśmiechnąłem się i powiedziałem, „Smacznego ziomek” – po czym poklepałem go i odszedłem podskakując radośnie jak pie**olony czerwony kapturek..
Pod domem pomyślałem sobie „w sumie fajna dupa, r*chałbym”

mare30ks

2013-07-31, 16:13
glupis

bylo sie ugadac z kumplem i brac ta na 2 baty. albo dogonic ta z autobusu, chwila gadki i moze bys zar*chal
jakbys sie postaral to byloby bez buzi :) albo mialbys darmowe przekaski

dupajjjj

2013-07-31, 18:04
Weź się za pisanie książek :)

nicemilio

2013-07-31, 18:37
Laski to są straszne brudasy. Znam pewną laskę. Nie trzymam się z nią, po prostu chodziliśmy do jednego liceum. Ale ona bardzo trzymała się z moją dobrą koleżanką i ta opowiedziała mi pewną historię. Otóż na pewnej domówce ów koleżance zachciało się walnąć klocka. Zdarza się. Poszła, złamała się na tronie i gdy przyszło do podtarcia tyłka zorientowała się, że nigdzie nie ma papieru. Co zrobiła? Wzięła pierwszy z brzegu wiszący czyjś ręcznik kąpielowy i wytarła dupę tymże ręcznikiem. No czy to bezmózgie babsko nie mogło się najnormalniej w świecie podmyć? Albo krzyknąć do gospodarza i poprosić i papier? Wszystko byłoby czyste. Nie, lepiej komuś osrać ręcznik :D

CHWDP1

2013-07-31, 20:50
Może większość sytuacji z tej opowieści się wydarzyła, ale nie do końca wierze w całość.

jolmen13

2013-07-31, 23:46
2x@up. Chłopie to jest jeszcze nic! Kiedyś byłem na imprezie, gdzie totalnie naj***na laska wlazła do kibla i zamknęła się tam na dobrą godzinę. Po sforsowaniu drzwi okazało się, że gówno było nie tylko na ręcznikach. Ale na kafelkach, wannie, bidecie, zlewie (!), podłodze, lustrze, desce od sedesu. Generalnie WSZĘDZIE oprócz kibla. Ta laska miała przez parę lat krzywe Sraja, co generalnie nie przysporzyło jej znajomych.

Yourichi

2013-08-01, 00:06
Raz kiedyś zrobiłem u siebie domówkę, zaprosiłem paru znajomych, wiadomo piwko i te sprawy. Przyszła też pewna koleżanka, całkiem fajna toteż świrowałem do niej. Poszliśmy później do drugiego pokoju i tam zacząłem się powoli do niej dobierać. Jakież było moje szczęście że leżałem za nią bo puściła takiego pawia, że mi się wszystkiego odechciało. No i ona sobie zasnęła w tych rzygach a ja wróciłem dalej się bawić.
Po paru chwilach wpadł mój mocno spóźniony kumpel, no i też się zaczaił na tą laskę no i pobawili się trochę.
Na drugi dzień uświadomiłem kumpla, że koleżanka nie dała rady i spali w rzygach no i pytam jak tam się z nią całowało.
Odparł że całkiem nieźle, bo sam rzygał parę minut wcześniej, zanim przyszedł do mnie :lol:

kjds

2013-08-01, 00:43
Zacząłem prowadzić bloga, dość głupie rzeczy tam piszę, ale może ktoś miałby ochotę poczytać? Mogę podesłać adres zainteresowanym, pozdrawiam!

czaspogardy

2013-08-01, 00:49
Pracowałem w klubie i potwierdzam- Sraki robią TAKI-k***A-SYF, że się we łbie nie mieści. 1 metr do śmietnika? Zużyty ręcznik papierowy wrzuć do umywalki. Deska opuszczona i "nie dotkne bo zarazki"? Nasraj na deskę. Spotykasz taką na ulicy i myślisz, że fajna dupa, że zadbana, że ogarnięta. Taki ch*j, panna o której myślisz przy r*chaniu ręki swoją zjawiskowość zawdzięcza zrobieniu obrzydliwego burdelu gdzieś indziej.

Gabi69

2013-08-02, 16:05
Nie pamiętam o "pokucie" , gdyż bowiem ponieważ mam za małe cycki więc nie pokaże Administratorze xd