18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ormianie idą na wojne

LeviathanTm • 2020-11-10, 16:00
Ostatnie namaszczenie Ormian przed wyruszeniem na rzeź.
Nie wiem jak dotkniętych "lewactwem" sadoli, ale mnie chwyta za serce, gdy patrzę na ich twarze.
:ukrzyzowany:

baronturbina

2020-11-11, 09:04
ProVVe napisał/a:

Nie zesraj się pajacu... Za głupi jesteś, żeby przyjąć fakt jełopie, że to nie są żołnierze? Jakim głupim cwe*em trzeba być, żeby przypie**alać sie o fakty? Rozpędź się jebnij łbem o ściane i przestań zabierać tlen. Stawiam kasę, że muslimy nie wystawili gówniarzy tylko zażartych fanatyków. O to tez chcesz się przypie**olić? W 1918 nie miałes i nadal nie masz mózgu, a ten 15latek pewnie z kiepskim wykształceniem robiący zdjęcie ma bardziej poukładane w bani niż ty z dostępem do netu... Gdzie takich rozkraczonych przychlastów trzymają... No nie wierze miał kto zrobić, ale zaj***ć już nikt... Najbardziej mierzi mnie właśnie takie tępe chłopstwo


Pajac to twojego ojca wyprzedził w remizie jak mama żuka sprzątała i możesz mówić tato do mleczarza. Nie zesraj się z wywodem. Przerost formy nad treścią i zbyt wiele rzeczy które wypisałeś a nie rozumiesz. Do lekcji dziecko bo nauczanie zdalne tez coś wymaga.

olia1

2020-11-11, 09:37
To nie namaszczenie a chrzest św.
Sprawdzone info prosto z Yerewania. Niestety połowa z nich nie wróci już do domów :-(

Quassar

2020-11-11, 12:44
majestat123 napisał/a:

Jestem na sadolu praktycznie od początku, widziałem wiele różnych materiałów na tej stronie od więzień w Wenezueli poprzez obcinanie głowy stłuczonym talerzem po inne zwariowane historie z różnych miejsc świata. Ale to wywiera na mnie ogromne wrażenie i nasuwa refleksję. Dziękujmy że nie musimy stanąć w obliczu wojny tak jak Ci ludzie. Czasem jest źle ale obyśmy nigdy nie musieli stanąć w obliczu takiej strasznej rzeczy jak wojna.



Wtedy jak nadchodzi taki czas to sie pakuje i jedzie w mniej interesujące miejsce. Gdzie jest spokojniej.

Policeman

2020-11-11, 13:28
Sk***ysyny, j***ne śmiecie - te dziadki, uśmiechnięci kapłani, "twardzi" dowódcy w sztabie 100 km od frontu, bojowniczy politycy rzucające patetyczne hasła o odwadze i honorze. Na koniec takie dzieciaki idą na śmierć z powodu kawałku górzystego terenu gdzie i tak ni ch*j chce się osiedlać, jedyne większe miasto zostało tam zrównane z ziemią. Będą przez 100 lat się zabijać i wytracać młodych ludzi by stare ch*je mogły wieszać sobie ordery na swoich tłustych mordach.

Jotek

2020-11-11, 18:48
Prawosławni dostali wypie**ol! Znowu będzie ludobójstwo Ormian - tym razem w Górnym Katabachu. Azerowie od Kóz dostali drony od Turków. Szybka zwycięska wojenka - siły pancerne, piechota i oplot dostaje wypie**ol od dronów za 2 paczki chipsów. Bez lotnictwa i dobrej Oplot przegramy-w naszym Wojsku Polskim to mamy kapelanów i kropidła przeciwlotnicze i magiczną wodę - wrogie rakiety z dronów nie będą trafiać.

bujaszaka

2020-11-11, 21:46
Pekin napisał/a:

Ich kozice owdowieja



Twojej starej kozica to chyba w łeb z kopyta przyj***ła jak była z tobą w ciąży dzbanie.

Kingu825

2020-11-11, 22:37
Przej***na jest wojna :-(

KaiKenzo

2020-11-12, 00:11
k***a przykra sprawa...młode chłopaki z poboru,niewyszkoleni.. Ich starych nie było stać na wyreklamowanie z armii. I za chwilę staną ze sprzętem z lat '50 ubiegłego wieku przeciw potężnie finansowanej tureckiej armii... Żal...

russian-roulette

2020-11-12, 10:18
McQurwa napisał/a:

Mam głęboką nadzieje, że wszyscy ci oni wrócą do domu cali i zdrowi



a ja mam nadzieję, że ci wszyscy oni zdechną w męczarniach

captainjack

2020-11-12, 14:41
russian-roulette napisał/a:

a ja mam nadzieję, że ci wszyscy oni zdechną w męczarniach



Nieładnie się znęcać nad rodziną, daj im chociaż zjeść internetowy napinaczu

M00nSpeLL

2020-11-12, 18:08
Już przej***li wojnę. Islamskie pany jak zawsze górą, co zrobicie?

Zmijek

2020-11-13, 03:31
O jakim "lewactwie" jest mowa? Cholera jasna - najpierw wyjaśnijmy pojęcie "lewicowy". Mam wrażenie, że dużo ludzi nie rozumie czym jest "pogląd lewicowy", U Nas kojarzy się z komunizmem, który jest czymś całkowicie negatywnym. Dodatkowo uproszczone jest, że "lewicowy" pogląd jest "wychwalaniem pedałów". Lewicowe podejście, jest podejściem, które przykładowo mówi o wolności finansowej, czyli obniżaniu podatków, otwartych zasad itd. Można upraszczać ten termin, ale pejoratywne podejście i mówienie o "lewakach", gdzie chłopcy idą na wojnę w obronie Ojczyzny... i mówienie, że to "lewacy" mają coś przeciwko... Szkoda słów.

Be6he6mo6th

2020-11-15, 23:01
Ale ryje mają podobne, widać że słaba u nich jest mieszalność genowa, pewnie często downy rodzą się.

Antagoniusz

2020-12-29, 01:03
Mieszkali u nas od wieków i nigdy nas nie zdradzili.