18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ormianie idą na wojne

LeviathanTm • 2020-11-10, 16:00
Ostatnie namaszczenie Ormian przed wyruszeniem na rzeź.
Nie wiem jak dotkniętych "lewactwem" sadoli, ale mnie chwyta za serce, gdy patrzę na ich twarze.
:ukrzyzowany:

majestat123

2020-11-10, 21:26
Jestem na sadolu praktycznie od początku, widziałem wiele różnych materiałów na tej stronie od więzień w Wenezueli poprzez obcinanie głowy stłuczonym talerzem po inne zwariowane historie z różnych miejsc świata. Ale to wywiera na mnie ogromne wrażenie i nasuwa refleksję. Dziękujmy że nie musimy stanąć w obliczu wojny tak jak Ci ludzie. Czasem jest źle ale obyśmy nigdy nie musieli stanąć w obliczu takiej strasznej rzeczy jak wojna.

niemamskarpet.

2020-11-10, 22:05
wystawili same brzydkie baby teraz rozumiem sens tego :ciasteczkowy:

pawel8814

2020-11-10, 22:16
Zauważając, ze obmywają się w tej samej wodzie i nie maja masek....stwierdzam jako samozwańczy sadistykowy epidemiolog, ze korona wirus nie jest ich największym zmartwieniem.

Lolekmko11

2020-11-10, 22:53
Pekin napisał/a:

Ich kozice owdowieja



Muslimy znaku krzyża raczej nie robią. Szkoda dzieciaków i ich rodzin, oby nikt z tego forum nie musiał znajesc się kiedyś w ich sytuacji. Chłopaki idą na pewna śmierć

:!:

Rębak

2020-11-10, 23:34
Przykre i przygnębiące....zero agreesji, tylko strach.
Ci młodzi ludzie są obsrani na maksa. Pewnie wcielili ich wbrew ich woli i teraz przyjdzie im zginąć w bezsensownej sprawie.

rafal.szejny

2020-11-10, 23:43
Religia której przedstawicielem jest obecny na filmie magik jest głównym powodem dla ktorego te chłopaki ida na Rzeź.
Wiec moze po twojej prawackiej szlachetnej twarzy płyną teraz łzy wzruszenia na tą piękną scenke.
Ale ja czuje tylko politowanie dla tego idiotyzmu.

demonox

2020-11-11, 00:02
Idziesz na rozstrzelanie, a tu jakiś ku*as w sukience coś peirdoli i leje ci na łeb jakieś pomyje

ProVVe

2020-11-11, 00:17
baronturbina napisał/a:

Myśle ze wyglądał byś tak samo jak by cię wystawili na lini wschodniej przed najazdem ruskich. 15 latek który robił to zdjęcie ma więcej jaj niż ty.



Nie zesraj się pajacu... Za głupi jesteś, żeby przyjąć fakt jełopie, że to nie są żołnierze? Jakim głupim cwe*em trzeba być, żeby przypie**alać sie o fakty? Rozpędź się jebnij łbem o ściane i przestań zabierać tlen. Stawiam kasę, że muslimy nie wystawili gówniarzy tylko zażartych fanatyków. O to tez chcesz się przypie**olić? W 1918 nie miałes i nadal nie masz mózgu, a ten 15latek pewnie z kiepskim wykształceniem robiący zdjęcie ma bardziej poukładane w bani niż ty z dostępem do netu... Gdzie takich rozkraczonych przychlastów trzymają... No nie wierze miał kto zrobić, ale zaj***ć już nikt... Najbardziej mierzi mnie właśnie takie tępe chłopstwo

ZgRyZ

2020-11-11, 00:24
nigdy nie był to wojowniczy naród. szkoda mi tej kolebki chrześcijaństwa. muzułmanie robili wszystko, aby wyrwać ich z pod opieki krymu.

Przyczepa

2020-11-11, 00:52
Pekin napisał/a:

Ich kozice owdowieja



To żeś błysnął , niczym twojej matki dupa pod latarnią.

dwakilo

2020-11-11, 01:03
Brawo. Prawactwo idzie na wojnę i całuje Jezuska. Super. Not

B.T.K

2020-11-11, 01:35
Boga nie ma tutaj z nami....... :-/

McQurwa

2020-11-11, 04:31
Noktowizor napisał/a:

jutro zobaczymy filmik jak sprawdzaja sie na nich azeryjskie drony



mylisz się, drony są tureckie, technologia azerów pozwala co najwyżej maszynkę do kebsa rozwijać :mrgreen:

betonowy_krokiet

2020-11-11, 04:50
Ciekawe czy te męskie pipy odprawiające gusła w sukienkach także poszły walczyć? Nikt trzeźwo myślący nie poświęci życia w imię wiary i wyimaginowanych idei. Montowałem jakiś czas temu dokument którego bohaterami byli powstańcy warszawscy oraz kombatanci operujący na frontach II WŚ. Widzę w tych wysyłanych na rzeź ludziach te polskie, bohaterskie osoby, które aktualnie będąc na schyłku życia stwierdzały w skrócie: nie o to walczyłem, nie po to umieraliśmy, nie tak ten kraj miał wyglądać. Mocno i szczerze powiedział mieszkający w USA kombatant walczący w AK ,to mniej więcej w skrócie: ucieczka z powojennej Polski wydawała się być bluźnierstwem, patrząc na to co teraz się z Polską dzieje to przestaję mieć wyrzuty sumiemia. Polacy mają w genach zniewolenie, najgorsze jest tu to, że to zniewolenie z własnej woli, zniewolenie Polaków przez Polaków.

panar3

2020-11-11, 07:31
Pekin napisał/a:

Ich kozice owdowieja



Pekin, ale ty durny jesteś. To ci co ich napadli i chcą zgnoić ostatni bastion chrześcijaństwa w okolicy jebią kozy. Nieuku pie**olony ty. :-/