18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ORLEN Warsaw Marathon 2013

pitarturbull1987 • 2013-04-21, 16:51
ORLEN Warsaw Marathon (Narodowe Święto Biegania)

Nagrody już wręczone! Na maratońskim podium stanęli:

1. Sisay lemma Kasaye (02:09:02)
2. Elias Kemboi (02:09:49)
3. Jaouad Gharib (02:10:11)



sorry musiałem to Wam pokazać...

pa...........66

2013-04-21, 20:59
i juz podskakuja sadistocowe asy "POLACY" obroncy rasy i wiary;] co za konglomerat mózgowego opóźnienia;]

kasia978

2013-04-21, 22:51
Obrońcy tolerancji - te nagrody są wypłacane z naszych pieniędzy, kiedy to przepłacamy za orlenowskie paliwo. Dobrze jednak, gdyby zostały u naszych rodaków...

ughr

2013-04-22, 11:08
Dla pierwszego polaka na mecie byłą nagroda 120 tyś zł więc nie srajcie się tak co poniektórzy.

Astarot

2013-04-22, 13:40
kasia978 napisał/a:

Obrońcy tolerancji - te nagrody są wypłacane z naszych pieniędzy, kiedy to przepłacamy za orlenowskie paliwo. Dobrze jednak, gdyby zostały u naszych rodaków...



O ile mi wiadomo to było wpisowe całkiem nie małe, ale co racja to racja, sponsor musiał trochę posmarować.

niwet

2013-04-22, 19:18
tak pierniczycie, że murzyny to tylko do pracy fizycznej, a jeden z drugim jedzie na budowie dzień w dzień. Tak w Polsce nie ma pracy - załóż własne przedsiębiorstwo i sprzedawaj swój świetny pomysł. Jak będzie Ci przeszkadzało państwo możesz śmiało na zachodzie otworzyć biznes, tylko większość powie, że nie zna języka. Najważniejszy jest przecież pocisk na każdą pasję, hobby czy zainteresowanie. Usprawiedliwicie się wszystkim tylko nie lenistwem, prawda jest taka, że skoro oni stworzeni do bawełny to my do myślenia a po żadnym z was nie widzę pomysłu na miarę przynajmniej takiej małej śmiesznej armatki, która to rozwala butelkę z piwem, albo noża zrobionego z łożyska.