18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ORLEN Warsaw Marathon 2013

pitarturbull1987 • 2013-04-21, 16:51
ORLEN Warsaw Marathon (Narodowe Święto Biegania)

Nagrody już wręczone! Na maratońskim podium stanęli:

1. Sisay lemma Kasaye (02:09:02)
2. Elias Kemboi (02:09:49)
3. Jaouad Gharib (02:10:11)



sorry musiałem to Wam pokazać...

Irenvelle

2013-04-21, 19:24
No.I wszystko sie zgadza rasowo, ciapato-czarne sa szybsze(ewolucja przystosowala ich do polowan) a biali sa inteligetniejsi wiec sobie hodowali zwierzeta.

szafirowy

2013-04-21, 19:24
wk***ia mnie że jak powiesz że czarny szybciej biega to wszyscy "ok ok tak jest masz racje" a jak powiesz że czarni szybciej biegają ale są zazwyczaj głupi i leniwi to jest " ty faszysto, polaczku j***ny". k***y cwe*e

Jąder

2013-04-21, 19:24
oj tam od razu w niczym. czasem przeszkadza :roll:

DevilLama

2013-04-21, 19:25
To ruszcie dupy i zacznijcie trenować, a nie przed kompem siedzicie i narzekacie.

Ciekawe ilu z komentatorów przebiegło by chociaż półmaraton w takim czasie. Jak chcecie szybszych efektów to zastrzyk EPO w dupę raz w miesiącu i jechanie.

Zawistni ludzie, którzy nic nie osiągnęli potrafią tylko krytykować. Internetowi napinacze i specjaliści:



Dzisiaj dopingowałem swoich rodziców

matka półmaraton 2h 15min
ojciec maraton 3h 59min

Ja dzisiaj zrobiłem 69km na rowerze w 2h 15min średnia prędkość około 31km/h

A Ty ile zrobiłeś km swoją myszką komputerową?

Biker50

2013-04-21, 19:31
Rems napisał/a:

myślałem, że to był maraton dla Polaków... a tu chciwe murzyny się zjechały.



Aś doj***ł! Maraton dla Polaków. Może w ogóle zamknijmy granice i sami taplajmy sie w tym gównie! Cud, ze ktoś tu chciał przyjechać. Jak czytam takie posty to jestem prawie pewien, ze świat się kończy. Jak my jeździmy za granicę i zabieramy miejsca pracy to dobrze! Jak ktoś przyjedzie do nas na maraton to rany boskie!! :idzwch*j:

Żeby było jasne jestem Polakiem nie żydem, talibem czy innym SB-kiem!

Mc6

2013-04-21, 19:32
DevilLama napisał/a:

To ruszcie dupy i zacznijcie trenować, a nie przed kompem siedzicie i narzekacie.

Ciekawe ilu z komentatorów przebiegło by chociaż półmaraton w takim czasie. Jak chcecie szybszych efektów to zastrzyk EPO w dupę raz w miesiącu i jechanie.

Zawistni ludzie, którzy nic nie osiągnęli potrafią tylko krytykować. Internetowi napinacze i specjaliści:

Obrazek

Dzisiaj dopingowałem swoich rodziców

matka półmaraton 2h 15min
ojciec maraton 3h 59min

Ja dzisiaj zrobiłem 69km na rowerze w 2h 15min średnia prędkość około 31km/h

A Ty ile zrobiłeś km swoją myszką komputerową?



http://www.hristu.net/

skurwensyn

2013-04-21, 19:36
kjds napisałeś że hejt byłby słuszny gdyby zabierali miejsca Polakom i sp***alali, a wg Ciebie co właśnie zrobili?? czy nie uważasz, że lepszym by było gdyby na Narodowym Święcie wygrał (i tu już nie chodzi o walutę) Polak? żeby właśnie na tym podium stał ktoś utalentowany od nas? żeby była radocha że 17 letni Janek Kowalski z Piździwólki przyjechał i wygrał?? A może i nawet taka wygrana w postaci kasy pozwoliła by takiemu młodziakowi się rozwinąć sportowo, pokazać może by go ktoś zauważył, ale nie lepiej podniecać się że Polska to tolerancyjny kraj i tak jak wszystko co możliwe rozdać za granice. tyle w temacie

kjds

2013-04-21, 19:46
@up nie pie**ol, to nie jest "Bieg dla utalentowanych polskich sportowców" tylko poważne zawody. Z resztą, ci czarni, najszęściej z Etiopii i Kenii wygrywają na każdym maratonie, czy to w Berlinie, czy w Nowym Jorku czy w Irkucku. ch*j, że czarny, jeśli jest dobry to niech sobie zarabia. Gdyby byli dobrzy w wpie**alaniu gówna, a sponsorzy płaciliby duży hajs, to też byś sie rzucał, że odbierają możliwość rozwoju młodym polskim wpie**alaczom gówna?

_............._

2013-04-21, 19:46
sk***ensyn napisał/a:

stał ktoś utalentowany od nas? żeby była radocha że 17 letni Janek Kowalski z Piździwólki przyjechał i wygrał?? A może i nawet taka wygrana w postaci kasy pozwoliła by takiemu młodziakowi się rozwinąć sportowo, pokazać może by go ktoś zauważył, ale nie lepiej podniecać się że Polska to tolerancyjny kraj i tak jak wszystko co możliwe rozdać za granice. tyle w temacie


Aż się wzruszyłem jak to przeczytałem. Do pełni szczęścia Janek powinien być jeszcze niewidomy, bez nóg i z rakiem mózgu.

Niestety w życiu zazwyczaj wygrywają najlepsi, a nie Polacy.

Jatyon

2013-04-21, 19:49
Jeśli to tylko dla Polaków, to dlaczego nazywa się "ORLEN Warsaw Marathon", a nie kuźwa "ORLEN Maraton Warszawski"?

skurwensyn

2013-04-21, 19:55
de Sade nie miałem na celu wzruszać Twoich ani niczyich oczu do łez, fakt jak by Janek był niewidomy to by było z pewnością weselej, a wtedy nie tylko oczy ale pewnie i gacie miałbyś mokre od śmiechu :D ale do rzeczy, jak tak dalej ze wszystkim pójdzie już uogólniając to niedługo swobodnie będziesz mógł sobie kózkę ruchnąć bo widzę że właśnie do tego zmierza ch*jnią pachnąca 21-wieczna cywilizacja

Dobrutro

2013-04-21, 19:58
Takie maratony powinny być bez nagród. Od razu by było widać komu zależy na zwycięstwie, a komu na forsie.

_............._

2013-04-21, 20:01
sk***ensyn, pewnie że fajnie jakby Polak wygrał, ale tak się składa że to maraton międzynarodowy, a nie mistrzostwa Polski. Jak skaczą na nartach w Zakopanem to też się bulwersujesz, że jacyś Austriacy ośmielają się odbierać medale Polakom na "naszej ziemi"?

skurwensyn

2013-04-21, 20:07
de Sade za wszystko co jest zabrane przez obcokrajowców z naszej ziemi bierze mnie ciężki wk*** a co do Austriaków to już chyba kiedyś nam zabrali trochę i to nie były tylko medale, a nie chcę nikomu tutaj ubliżać, ale pewnie też popieracie obdarowanie cyganów mieszkaniami?