18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Orgietka

saves • 2023-09-23, 16:05
O księżowskiej orgietce w Dąbrowie Górniczej już zaczynają za granicą pisać.


Siriuz

2023-09-23, 16:15
Znając lewactwo to obstawiam, że draft przygotował lewak z Polski i rozesłał do dzienników w całej Europie. Oni mają w dupie, że źle piszą o Polsce, byle tylko dopie**olić swoim "przeciwnikom". Dlatego twierdzę, że typowy prawak reprezentuje sobą wyższy poziom intelektualny od typowego lewaka.
Uprzedzam lewactwo - jestem antyklerykałem, ale k***a mam dość rozsądku aby nie srać w swoje gniazdo.

mynameisgod

2023-09-23, 16:33
...niech kler zaprosi na swoje orgie zwierzęta - bo już nijak nie mogą zaspokoić się... j***ne patole przebierańcy i błazny ...
jakby uczyli moralności i żyli w cnocie to spoko
a to są popie**oleni chorzy psychicznie zwyrole i hipokryci
to są , k***a, lewaki w sukienkach ...

PieronJasnySzlag

2023-09-23, 16:34
A ja się dziwie lewactwu że tak się oburzyli na schadzki w Dąbrowie Górniczej.
Swoboda seksualna jest? Jest.
Wspieranie sexworkingu jest? Jest.
Homoseksualizm jest? Jest.
Prawie wszystkie główne postulaty lewicy zostały w tej imprezie spełnione. Brakło tylko jakiegoś klimatycznego aktywiszcza i czekoladowego migranta z pontonu, choć kto ich tam wie.

juderaus

2023-09-23, 16:59
Zadławił się święconą knagą i omdlał biedny prostytut.

żmij

2023-09-23, 18:00
Wzięli se mięczaka
A mogli Bosaka...


~Velture

2023-09-23, 18:04
Miałem w liceum znajomego żydka. Taki mosiek 100% dosłownie jak z hitlerowskich karykatur podczas 2wś.
Jak się zaprzyjaźniliśmy to mi opowiadał o tym jak rabin go molestował i jak ma zamiar go zabić w przyszłości.
To był mój jedyny przyjaciel żyd. Cała reszta to byli "katole". Niesamowite, że ich nikt nie molestował nigdy a dosłownie jedyny żydek którego polubiłem mówił o swoim rabe jak ma zamiar go wypatroszyć za to co mu robił i jak rodzice udawali, że nie widzą bo rabe to była wielka świętość u mośków. Taki nikt jak ksiądz ale uznawany za wszechwiedzącego i jak on molestuje to znaczy, że on wie co robi.

No a teraz możecie mnie cisnąć. Przypomnę tylko dla niewtajemniczonych, że jestem nieochrzczonym ateistą - tak aby dać wam fory w wyzywaniu mnie bo wyzywanie od katoli nie przejdzie.

metyoo

2023-09-23, 18:08
Siriuz napisał/a:

Znając lewactwo to obstawiam, że draft przygotował lewak z Polski i rozesłał do dzienników w całej Europie. Oni mają w dupie, że źle piszą o Polsce, byle tylko dopie**olić swoim "przeciwnikom". Dlatego twierdzę, że typowy prawak reprezentuje sobą wyższy poziom intelektualny od typowego lewaka.
Uprzedzam lewactwo - jestem antyklerykałem, ale k***a mam dość rozsądku aby nie srać w swoje gniazdo.



a ty myślisz, że zagraniczne media skupiają się tylko na swoim podwórku? kiedy pojawi się coś ciekawego to o tym piszą! jak widać "typowy prawak" nie reprezentuje wyższego poziomu intelektualnego!
tak więc pobudka! zesrałeś się!

saves

2023-09-23, 18:09
~VeIture napisał/a:

Miałem w liceum znajomego żydka. Taki mosiek 100% dosłownie jak z hitlerowskich karykatur podczas 2wś.
Jak się zaprzyjaźniliśmy to mi opowiadał o tym jak rabin go molestował i jak ma zamiar go zabić w przyszłości.
To był mój jedyny przyjaciel żyd. Cała reszta to byli "katole". Niesamowite, że ich nikt nie molestował nigdy a dosłownie jedyny żydek którego polubiłem mówił o swoim rabe jak ma zamiar go wypatroszyć za to co mu robił i jak rodzice udawali, że nie widzą bo rabe to była wielka świętość u mośków. Taki nikt jak ksiądz ale uznawany za wszechwiedzącego i jak on molestuje to znaczy, że on wie co robi.
No a teraz możecie mnie cisnąć. Przypomnę tylko dla niewtajemniczonych, że jestem nieochrzczonym ateistą - tak aby dać wam fory w wyzywaniu mnie bo wyzywanie od katoli nie przejdzie.



W ateistycznym czyścu będziesz szył tęczowe flagi. :D

metyoo

2023-09-23, 18:12
PieronJasnySzlag napisał/a:

A ja się dziwie lewactwu że tak się oburzyli na schadzki w Dąbrowie Górniczej.
Swoboda seksualna jest? Jest.
Wspieranie sexworkingu jest? Jest.
Homoseksualizm jest? Jest.
Prawie wszystkie główne postulaty lewicy zostały w tej imprezie spełnione. Brakło tylko jakiegoś klimatycznego aktywiszcza i czekoladowego migranta z pontonu, choć kto ich tam wie.



problem w tym, że te same lewiszcza mówią też o klerze, który rzekomo żyje w celibacie i jest wzorem cnót (niewieścich)...
generalnie mam w pompie co oni wyprawiają w swoim gronie za zamkniętymi drzwiami, byle, żeby było legalne (wg. prawa świeckiego), ale niech nie próbują prawić morałów w niedzielnych mszach, a w poniedziałek niech zapie**alają do normalnej pracy, jak każdy "uczciwy" obatel tego kraju!

Siriuz

2023-09-23, 18:21
metyoo napisał/a:

a ty myślisz, że zagraniczne media skupiają się tylko na swoim podwórku? kiedy pojawi się coś ciekawego to o tym piszą! jak widać "typowy prawak" nie reprezentuje wyższego poziomu intelektualnego!
tak więc pobudka! zesrałeś się!



Czytaj ze zrozumieniem motyko.

RobsoN

2023-09-23, 18:34
Siriuz napisał/a:

Znając lewactwo to obstawiam, że draft przygotował lewak z Polski i rozesłał do dzienników w całej Europie. Oni mają w dupie, że źle piszą o Polsce, byle tylko dopie**olić swoim "przeciwnikom". Dlatego twierdzę, że typowy prawak reprezentuje sobą wyższy poziom intelektualny od typowego lewaka.
Uprzedzam lewactwo - jestem antyklerykałem, ale k***a mam dość rozsądku aby nie srać w swoje gniazdo.



A ty jak to typowy prawak już wywęszyłeś spisek :-D Macierewicza masz w rodzinie ?, śmiało możesz razem z nim napisać raport o katastrofie pod Smoleńskiem. Cała Europa śledzi to co się dzieje w Polsce, tym bardziej, że jesteśmy przed wyborami.

metyoo

2023-09-23, 18:44
Siriuz napisał/a:

Czytaj ze zrozumieniem motyko.



ja wiem, że cię cewka piecze za każdym razem, kiedy czytasz coś, co jest niezgodne z linią ukochanej partii, więc ne mam zamiaru wdawać się z tobą w żadną dyskusję :) żygnam!

Garnki_za_zeta

2023-09-23, 19:19
Siriuz napisał/a:

Znając lewactwo to obstawiam, że draft przygotował lewak z Polski i rozesłał do dzienników w całej Europie. Oni mają w dupie, że źle piszą o Polsce, byle tylko dopie**olić swoim "przeciwnikom". Dlatego twierdzę, że typowy prawak reprezentuje sobą wyższy poziom intelektualny od typowego lewaka.
Uprzedzam lewactwo - jestem antyklerykałem, ale k***a mam dość rozsądku aby nie srać w swoje gniazdo.



To gniazdo już jest osrane po sufit.