18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Orgietka

saves • 2023-09-23, 16:05
O księżowskiej orgietce w Dąbrowie Górniczej już zaczynają za granicą pisać.


0dbytBiskupa

2023-09-23, 19:42
Siriuz napisał/a:

Znając lewactwo to obstawiam, że draft przygotował lewak z Polski i rozesłał do dzienników w całej Europie. Oni mają w dupie, że źle piszą o Polsce, byle tylko dopie**olić swoim "przeciwnikom". Dlatego twierdzę, że typowy prawak reprezentuje sobą wyższy poziom intelektualny od typowego lewaka.
Uprzedzam lewactwo - jestem antyklerykałem, ale k***a mam dość rozsądku aby nie srać w swoje gniazdo.


Źle piszą o Polsce???
Logika głupców:
Kościół=Polska!

Wrazliwa_Zuzia

2023-09-23, 19:46
Siriuz napisał/a:

Znając lewactwo to obstawiam, że draft przygotował lewak z Polski i rozesłał do dzienników w całej Europie. Oni mają w dupie, że źle piszą o Polsce, byle tylko dopie**olić swoim "przeciwnikom". Dlatego twierdzę, że typowy prawak reprezentuje sobą wyższy poziom intelektualny od typowego lewaka.
Uprzedzam lewactwo - jestem antyklerykałem, ale k***a mam dość rozsądku aby nie srać w swoje gniazdo.



a moim zdaniem to Ty masz paranoje i jesteś bajkopisarzem ;)

Siriuz

2023-09-23, 19:57
RobsoN napisał/a:

A ty jak to typowy prawak już wywęszyłeś spisek Macierewicza masz w rodzinie ?, śmiało możesz razem z nim napisać raport o katastrofie pod Smoleńskiem. Cała Europa śledzi to co się dzieje w Polsce, tym bardziej, że jesteśmy przed wyborami.



Ale Was dupy bolą lewaki za pare słów gorzkiej prawdy. Za mało rozciągacie. Od dawna wiadomo, że jesteście parszywymi donosicielami. Wszystkimi sposobami staracie się ośmieszać kraj tylko dlatego, że w Waszych małych rozumkach Polska = rząd = PiS... Obj***liście nas za Turów, obj***liście za dziki, korniki, za sądy, za księży, za aborcje, imigrantów... O Polsce pisać źle to dobrze, ale niech ktoś złe słowo powie na UE.... Nie kumam po ch*j Wy tu jeszcze jesteście?

Aha, typowy prawak antyklerykałem? Opowiedz mi więcej o Twoim sposobie rozumowania i patrzenia na rzeczywistość.

bishfinger

2023-09-23, 19:59
kler już dawno powinien wprowadzić to samo co kościół anglikański, duchowni mają żony, dzieci. Bo powiedzmy sobie szczerze, bez r*chania to łatwo nie jest a nawet najlepsza ręka nie zastąpi babeczki..

SkoPio1

2023-09-23, 20:03
~VeIture napisał/a:

Miałem w liceum znajomego żydka.(...) opowiadał o tym jak rabin go molestował (...)Cała reszta to byli "katole". Niesamowite, że ich nikt nie molestował nigdy



Hasło na weekend; dowód anegdotyczny.
;>





~VeIture napisał/a:

No a teraz możecie mnie cisnąć.



Cisnąć?
Chodzi ci o czynności, które podczas księżowskiej orgii doprowadziły do rozerwania odbytu tej męskiej prostytutki?
:>

metyoo

2023-09-23, 20:42
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

a moim zdaniem to Ty masz paranoje i jesteś bajkopisarzem



bishfinger napisał/a:

kler już dawno powinien wprowadzić to samo co kościół anglikański, duchowni mają żony, dzieci. Bo powiedzmy sobie szczerze, bez r*chania to łatwo nie jest a nawet najlepsza ręka nie zastąpi babeczki..



z tym organizmem nie ma co wdawać się w dyskusję, bo paski info już mu się wypaliły i wszędzie widzi lewaków, spiski i podpie**alaczy. nie patrzy na temat szerzej tylko ogranicza wszystko do punktu widzenia wykreowanego na żoliborzu. to nic, że ktoś ma inne zdanie, a że może nie popierać ani platfusów, ani konfy to mało ważne... k***a, co ten kurdupel zrobił z tego narodu, że nawet nastolatkowie już kłócą się w jego imieniu, a ryży ciul nie jest dłużny i tym sposobem pętelka się zacieśnia...
tak, tak, wojenki nie rozpoczął ryży, tylko zimny lech, a braciak pedryl z udziałem ryżego sukcesywnie ją rozwija...

hlavaa

2023-09-23, 22:08
VeIture napisał/a:

Miałem w liceum znajomego żydka. Taki mosiek 100% dosłownie jak z hitlerowskich karykatur podczas 2wś.
Jak się zaprzyjaźniliśmy to mi opowiadał o tym jak rabin go molestował i jak ma zamiar go zabić w przyszłości.
To był mój jedyny przyjaciel żyd. Cała reszta to byli "katole". Niesamowite, że ich nikt nie molestował nigdy a dosłownie jedyny żydek którego polubiłem mówił o swoim rabe jak ma zamiar go wypatroszyć za to co mu robił i jak rodzice udawali, że nie widzą bo rabe to była wielka świętość u mośków. Taki nikt jak ksiądz ale uznawany za wszechwiedzącego i jak on molestuje to znaczy, że on wie co robi.
No a teraz możecie mnie cisnąć. Przypomnę tylko dla niewtajemniczonych, że jestem nieochrzczonym ateistą - tak aby dać wam fory w wyzywaniu mnie bo wyzywanie od katoli nie przejdzie.



Zapomniales dodac ze nieochrzczony ateista bez nogi.. i jeszcze z moskiem sie za mlodu zabawial

Wiewór

2023-09-23, 22:23
PieronJasnySzlag napisał/a:

A ja się dziwie lewactwu że tak się oburzyli na schadzki w Dąbrowie Górniczej.
Swoboda seksualna jest? Jest.
Wspieranie sexworkingu jest? Jest.
Homoseksualizm jest? Jest.
Prawie wszystkie główne postulaty lewicy zostały w tej imprezie spełnione. Brakło tylko jakiegoś klimatycznego aktywiszcza i czekoladowego migranta z pontonu, choć kto ich tam wie.



Pewnie chodzilo ze zabraklo katolickiej moralnosci o ktorej ucza innych.

mazga50

2023-09-23, 22:37
PieronJasnySzlag napisał/a:

A ja się dziwie lewactwu że tak się oburzyli na schadzki w Dąbrowie Górniczej.
Swoboda seksualna jest? Jest.
Wspieranie sexworkingu jest? Jest.
Homoseksualizm jest? Jest.
Prawie wszystkie główne postulaty lewicy zostały w tej imprezie spełnione. Brakło tylko jakiegoś klimatycznego aktywiszcza i czekoladowego migranta z pontonu, choć kto ich tam wie.



To z zazdrości, że bawili się bez nich.

BękartProboszcza

2023-09-24, 00:07
Prawaki z siriuzem na czele mają sraczkę , bo obrażają im czarnych pedałów. Beka jak ch*j ...

Angevil

2023-09-24, 01:52
PieronJasnySzlag napisał/a:

A ja się dziwie lewactwu że tak się oburzyli na schadzki w Dąbrowie Górniczej.
Swoboda seksualna jest? Jest.
Wspieranie sexworkingu jest? Jest.
Homoseksualizm jest? Jest.
Prawie wszystkie główne postulaty lewicy zostały w tej imprezie spełnione. Brakło tylko jakiegoś klimatycznego aktywiszcza i czekoladowego migranta z pontonu, choć kto ich tam wie.


Musiałeś uczestniczyć w całej masie takich imprez, jeśli się temu nie dziwisz...

htp

2023-09-24, 02:00
Siriuz napisał/a:

Znając lewactwo to obstawiam, że draft przygotował lewak z Polski i rozesłał do dzienników w całej Europie. Oni mają w dupie, że źle piszą o Polsce, byle tylko dopie**olić swoim "przeciwnikom". Dlatego twierdzę, że typowy prawak reprezentuje sobą wyższy poziom intelektualny od typowego lewaka.
Uprzedzam lewactwo - jestem antyklerykałem, ale k***a mam dość rozsądku aby nie srać w swoje gniazdo.



Twoje gniazdo to homoseksualne zabawy z księdzem? Niezależnie od przekonań, masz dość niski poziom intelektualny.

Brocha

2023-09-24, 03:26
No to zaswedzą dupy prawicowy beton

Siriuz napisał/a:

Znając lewactwo to obstawiam, że draft przygotował lewak z Polski i rozesłał do dzienników w całej Europie. Oni mają w dupie, że źle piszą o Polsce, byle tylko dopie**olić swoim "przeciwnikom". Dlatego twierdzę, że typowy prawak reprezentuje sobą wyższy poziom intelektualny od typowego lewaka.
Uprzedzam lewactwo - jestem antyklerykałem, ale k***a mam dość rozsądku aby nie srać w swoje gniazdo.


Póki co największy k***a pojeb jakiego czytałem!!!! Mogła cię stara spuścić w kiblu..... ludzie trzymajcie mnie!!!!!!!!!!

chceszczynie

2023-09-24, 04:30
w tej sprawie różnica pomiędzy donosicielami, a bohaterami rozdmuchanej afery jest taka, że gdyby wyciąć raka z kościoła katolickiego, to jednak coś dobrego jeszcze by tam zostało, a po wycięciu raka z układu stworzonego przez dawnych stalinowców, typu michnik, geremek, nie zostałoby nic.

Stare żydokomunistyczne świnie z wyborczej i tvn'u są gorsze niż jakakolwiek kościelna klika.

na sadolu też robią krecią robotę, np. taki pazuzu

darek1234

2023-09-24, 06:33
chceszczynie napisał/a:

w tej sprawie różnica pomiędzy donosicielami, a bohaterami rozdmuchanej afery jest taka, że gdyby wyciąć raka z kościoła katolickiego, to jednak coś dobrego jeszcze by tam zostało, a po wycięciu raka z układu stworzonego przez dawnych stalinowców, typu michnik, geremek, nie zostałoby nic.
Stare żydokomunistyczne świnie z wyborczej i tvn'u są gorsze niż jakakolwiek kościelna klika.
na sadolu też robią krecią robotę, np. taki pazuzu



pie**olisz jak Siriuz. Kaczorki za komuny były chronione przez PZPR, stalinowcy, o których wspominasz, mają się do Stalina jak twój i Siriuza rozum do mózgu