18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony szpital/sanatorium - Beelitz - Niemcy

addic7ed • 2013-09-08, 18:17
Miejscówka z jednego z moich wypadów do Niemiec.
Szpital mega klimatyczny. Niektóre piwnice budzą wręcz niepokój.
Jako ciekawostkę dodam, że w szpitalu tym leczył się przez pewien czas sam Adolf Hitler.
Szpital ten wyróżnia się ze względu na swą piękną architekturę.
Kompleks jest bardzo duży, kilka budynków zostało jednak zagospodarowanych.
Kręcono tu różne klipy muzyczne a nawet sceny do filmów.

Jeśli interesuje was taka tematyka to zapraszam na:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl





(Stół prosektoryjny)










addic7ed

2013-09-10, 07:32
Vika napisał/a:

Z "HDRami" jest tak że ludzie nie znają umiaru i przesuwają te suwaczki (w PS) do oporu, troszkę mniej i będzie ok a tak to całą głębie i perspektywę szlak trafił i dostajemy efekt przerysowania, bez tego zdjęcia byłyby świetne!
dobre tylko na digarta (nie zapomnę uśmiechu politowania wykładowcy od Foto gdy słyszy o tej stronie ;p) UMIARU ;-)



Nie robię hdrów w PS'ie. Niestety lub stety HDR'y mają taką formę, że są troche przerysowane nawet jak je delikatnie zrobisz wydaje mi się. Urbex + foto to forma przekazu i artyzmu, ponownie powiem, że HDR nadaje się wyśmienicie do klimatu miejsc opuszczonych... Są różne style HDR i nie uważam, że mój leci po bandzie względem innych. Nie wiem czy kojarzysz technikę zaparowanego HDR'a, rozmycie itp.
Co do wykładowcy foto obróbka to nie technika robienia zdjęć. Mi zależy, żeby fotki były technicznie OK a obróbka ? Rzecz gustu i nie może wpływać na całokształt oceny. Kursy foto, to kursy foto i nie mieszajmy tych dwóch spraw. HDR'y stają się coraz popularniejsze i będzie to postępować bo jest to jakiś etap bądź co bądź w fotografii jak powrót dzwonów jeśli o spodnie chodzi for example.