18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony szpital/sanatorium - Beelitz - Niemcy

addic7ed • 2013-09-08, 18:17
Miejscówka z jednego z moich wypadów do Niemiec.
Szpital mega klimatyczny. Niektóre piwnice budzą wręcz niepokój.
Jako ciekawostkę dodam, że w szpitalu tym leczył się przez pewien czas sam Adolf Hitler.
Szpital ten wyróżnia się ze względu na swą piękną architekturę.
Kompleks jest bardzo duży, kilka budynków zostało jednak zagospodarowanych.
Kręcono tu różne klipy muzyczne a nawet sceny do filmów.

Jeśli interesuje was taka tematyka to zapraszam na:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl





(Stół prosektoryjny)










Da...........id

2013-09-08, 21:20
addic7ed, olej tych zasiusianych hejtów, dawaj więcej fotek.
Masz pasję, świetne fotki Ci wychodzą, miło to się ogląda.

addic7ed

2013-09-08, 21:22
Dafid napisał/a:

addic7ed, olej tych zasiusianych hejtów, dawaj więcej fotek.
Masz pasję, świetne fotki Ci wychodzą, miło to się ogląda.



Czasem po prostu dobija mnie zacofanie w tym kraju :)
Hejty, hejty i jeszcze raz hejty! :) Dobrze, że w UE można zgarnąć propsy za to co się robi bo pasja przednia.

Vadim

2013-09-08, 21:41
Kolejny Twój temat i kolejny raz jestem pod wrażeniem ;) Czekam na kolejne zdjęcia.

staszkowy

2013-09-08, 21:42
ja j e b i e, dobre działko, do tego jakiś fajny filtr i nawet GÓNWO wygląda jak arcydzieło! szok, b.ładne foty

AdamexPL

2013-09-08, 21:47
k***a mać! Dlaczego wszyscy robiąc zdjęcia opuszczonych budynków jebią je w HDR?
Schematyczna, powielana "sztuka", która już mi osobiście się przejadła.

addic7ed

2013-09-08, 21:50
Vadim napisał/a:

Kolejny Twój temat i kolejny raz jestem pod wrażeniem ;) Czekam na kolejne zdjęcia.



Dzięki miło. że ktoś docenia! :) Opuszczonych, zapomnianych będzie dużo więcej. Mam tego naprawdę sporo. Jestem u was "nowy" ale skoro jest zainteresowanie to będę wrzucał!

AdamexPL napisał/a:

k***a mać! Dlaczego wszyscy robiąc zdjęcia opuszczonych budynków jebią je w HDR?
Schematyczna, powielana "sztuka", która już mi osobiście się przejadła.



Mógłbym tłumaczyć Ci ideologię urbexu i sposób postrzegania autora tudzież fotografa ale i tak to mija się z celem. Hejty są wszędzie :) A zwykłe foty to Ci się nie przejadły ? Każdy ma swój sposób na obróbkę w tym kolory, ostrość itp. i to jego sprawa jak on widzi dane rzeczy. Zaczniesz urbexować i jeździć po Polsce i nie tylko, żeby ustrzelić kadry to pogadamy. Zaprezentujesz to i ocenimy.

Lord_Viader

2013-09-08, 23:30
Sam tej ideologii kolego nie rozumiesz. Chodząc po tego typu miejscach skupiałem się na klimacie, delektowałem ciszą i samotnością a nie "strzelałem kadry". Typowo blondynkowe podejście, płytkie.

Do zdjęć się nie przyczepię, są dobre, ale w obecnych czasach spłyca się wszystko. Kiedyś nikt o tym nie trąbił, nie nazywał "urbexem" i było dobrze.

addic7ed

2013-09-08, 23:34
Lord_Viader napisał/a:

Sam tej ideologii kolego nie rozumiesz. Chodząc po tego typu miejscach skupiałem się na klimacie, delektowałem ciszą i samotnością a nie "strzelałem kadry". Typowo blondynkowe podejście, płytkie.

Do zdjęć się nie przyczepię, są dobre, ale w obecnych czasach spłyca się wszystko. Kiedyś nikt o tym nie trąbił, nie nazywał "urbexem" i było dobrze.



Raczej rozumiem bo zajmuję się tym od 2005. Foty robię tak naprawdę od tego roku także powierzchownie to mnie oceniłeś..
Kiedyś dla elit temat, teraz dla szerszego grona. Czasy się zmieniają. To się nazywa modą.. Ja nie jestem z tych co robią to dla lansu, ja to kocham inaczej nie robiłbym setek kilometrów by odwiedzić dane miejsce.
A swoją drogą łączę to z pasją jaką jest fotografia. Dla mnie to 2 w 1 proste, zagalopowałeś się z osądem.

Bituminiorz

2013-09-09, 00:11
Ogólnie oglądając zdjęcia opuszczonych szpitali i budynków jakoś mi się ta piosenka kojarzy.
Hejterów przed włączeniem uprasza się o kurację na ból w wiadomym miejscu.

Zetor

2013-09-09, 13:24
k***a jak w Harrym Poterze ;)

Pestycyd

2013-09-09, 15:50


Ach te gimbusy są wszędzie :-D

damienss

2013-09-09, 17:08
Pojechałeś tam czołgiem czy chociaż bwp-em?

addic7ed

2013-09-09, 17:17
Mordor666 napisał/a:

Obrazek

Ach te gimbusy są wszędzie :-D



Nasi tam byli ! :D

damienss napisał/a:

Pojechałeś tam czołgiem czy chociaż bwp-em?



Rudy 102 i cała naprzód! :D

kothletino

2013-09-09, 22:22
Piękne miejsce, na pewno skrywa wiele historii o których już nikt nie usłyszy.

Vika

2013-09-10, 00:36
Z "HDRami" jest tak że ludzie nie znają umiaru i przesuwają te suwaczki (w PS) do oporu, troszkę mniej i będzie ok a tak to całą głębie i perspektywę szlak trafił i dostajemy efekt przerysowania, bez tego zdjęcia byłyby świetne!
dobre tylko na digarta (nie zapomnę uśmiechu politowania wykładowcy od Foto gdy słyszy o tej stronie ;p) UMIARU ;-)