18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczona jednostka wojskowa

Gabranth • 2012-08-04, 16:24
Gdzieś na terenie Rosji znajduje się opuszczona baza wojskowa, jakich wiele, pełna niszczejącego sprzętu.





Więcej zdjęć w komentarzach...

Keepo

2012-08-04, 21:51
Takie tematy to ja lubię ! Opuszczone ,stare ,zniszczone ,zabytkowe miejsca :D Kiedyś trzeba zrobić Sadistikową wyprawę do Czarnobyla :D

wudun

2012-08-04, 21:57
Najlepsze w tym wszystkim jest to że cały ten sprzęt stoi w ewidencji jako w 100%sprawny. Rosja to jest militarna wydmuszka której elitarne jednostki nie dawały sobie rady ze słabo wyszkoloną armią Gruzji. W świecie lansuj ą się na siłaczy tylko przez broń jądrową. W walce konwencjonalnej dostaliby baty od prawie każdego.

hi...........be

2012-08-04, 22:00
Dlaczego piszesz,gdzieś w rosji....powiedz gdzie to zadzwonię do putina niech nam trochę tego złomo-złota sprzeda.U nas jeszcze na niejedną akcje pojechały

l82

2012-08-04, 22:07
@ Gabranth- w Polsce też masz kopalnię Uranu np w Kletnie bodaj- choć fakt że to już taka mini wycieczka turystyczna- przewodnik, mapki i średnia rewelacja ale jest

Co do lotnisk itp to tak jak z kołominem- kilka lat i właściwie na zdjęciach będzie więcej bo tak to wszystko porozbierają- jak choćby hangary na samoloty pod Chojną i wspomniane kołomino i borne w zasadzie też

Co do bunkrów to sprawa prosta- jak ruscy przeszli to rozwalali co było skierowane w ich stronę , Polacy też sporo porozwalali- większość jakie widziałem a sporo w zasadzie tego to w większości gruzowiska choć MRU, kompleks Riese, czy choćby elementy wału pomorskiego robią wrażenie- to co w dobrym stanie coraz częściej przy okazji stanowi rezerwat dla nietoperzy - dzięki temu może i nie niszczeje(nie jest rozbierane czy sprejowane) ale pozwiedzać bez przewodnika jest coraz trudniej- tu akurat MRU jest doskonałym przykładem

ale chodzić i szukać a znajdziesz- fakt że zwykle co metalowe albo wartościowe to wyniesione już dawno- włącznie z kablami ze ścian ale do oglądania po ruskich a czasem i po niemcach sporo zostało- byle się w miarę szybko ogarniać bo będzie coraz mniej

aod244

2012-08-04, 22:49
Cytat:

pełna niszczejącego sprzętu.




Toż to ruski niezniszczalny sprzęt. :D

xts

2012-08-04, 22:51
z nie wojskowych polecam stary nieużywany pgr pod poznaniem w Niegolewie, fajny duży teren z kilkunastoma chlewniami stajniami, , puste fiole po jakiś antybiotykach dla animalsów, młyny, kiedyś tam podbiłem o 2 nocy w zimie w ch*j śniegu i jak zobaczyłem same ślady racic jakiejś w ch*j krowy czy coś na śniegu, które prowadziły do zamkniętych drzwi budyneczku to troszkę się zadumałem ;-) pierwsza myśl "o k***a szatan"

te chlewnie w sumie zajebiście klimatycznie wyglądały, idealne miejsce na żydów

ja i chuj

2012-08-05, 00:05
niby rosja ale nie zaj***li jeszcze wszystkiego :D

johnnynash

2012-08-05, 01:44
ta english russia tego od zaj***nia i ciut ciut, ale warto tam przeszperać bo ciekawe rzeczy ;)

mare30ks

2012-08-05, 13:39
Ta kopalnia uranu w Kletnie wyglada z grubsza jak zwykla kopalnia, o promieniowanie niestety nie ma sie co bac bo czesc przygotowana do zwiedzania jest bezpieczna. Podobno :) ale sa tam organizowane "ekstremalne" wycieczki trwajace 4 czy 5 godzin gdzie sie lazi po zawalach, czolgasz po jakis tunelach, tam moze byc ciekawiej.
Tak czy siak miejsce warte odwiedzenia, laczac to jeszcze z kompleksem Reise masz tydzien zwiedzania conajmniej.