18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opłata za mandat

Szczam_na_Zakrystii • 2013-10-23, 16:55
Moje miasto, takie piękne :D



Browarek dla gościa :ok:



Jak było to wyj***ć.
Po tagach nie znalazłem.
Jak było to ch*j mnie to obchodzi.
Jak nie było to dobrze.
To nie mój pierwszy post.
Co tam k***a zjeby jeszcze piszą?
:wtf:

kszh19

2013-10-23, 20:43
Panie brakuje 10 goszy! A to Panie mi to oddadzą proszę tu banknocik 100 zł ..

gelynder1

2013-10-23, 20:44
kumpel tak samo chciał zrobić ale po trzecim dniu spasował. miał mandacik za ile i z co nie pamiętam, ale jak przyszroedł płacic babeczki oczy otworzyły coś poszeptały zawołały kierownika , poszły z nim do biura , wróciły i zaczeło sie wielkie liczenie, godzina 16 wybiła babeczki nie skonczyły liczyc i kazały mu przyjsć jutro. nastepnego dnia marek sie wycwanił i poszedł do kasy już po otwarciu czyli o 7,00 a scenariusz taki sam jak wczoraj, babeczki se policzyły troche ,potem kawka , przerwa, siusu, godzina 16 i do domu i znowu kazały mu przyjsc jutro bo dzis nie zdążyły policzyć . na 3 dzien przyniósł im normalną kase

killua

2013-10-23, 20:51
koleś który to zrobił jest głupim bucem i ch*jem. babkom przyjmującym kasę to wisi i podynduje bo to ich praca przyjmowac kasę. a inni ludzie którzy uczciwie płaca za swoje winy( jak sie komus mandat nie podoba to go nie przyjmuje) muszą w kolejkach czekać. tak samo sie tworza kolejki w innych urzedach bo przychodzą takie pierdoły. Brawo dla babek z postu powyżej. :D

Piotrusisko

2013-10-23, 20:53
Gościu powinien dostać order! :D

brt1529

2013-10-23, 21:06
Co do tego co ktoś tam wyżej pisał o mandatach od policji to sam miałem ostatnio taka sytuację. W lipcu 2011 zatrzymali mnie i dostałem za coś mandat na 50zł. Nie miałem wtedy żadnych dochodów jeszcze bo nie pracowałem oficjalnie więc uznałem, że poczekam bo podobno po 3 latach się przedawnia. Minęło prawie 2,5 roku i miesiąc temu przyszedł do mnie komornik poinformować, że musze zapłacić. Dostałem kwitek a tam 51,60zł. Płaci się tylko za komornika którego kurs jak widac kosztuje 1,6zł a jeszcze pół roku i było by po sprawie :mrgreen:

longmanslownik

2013-10-23, 21:10
Kiedyś jakiś typ zrobił podobną akcje z komornikiem, który naliczał mu nie mały hajs za jakieś pierdoły. A tutaj...

Ja...........nk

2013-10-23, 21:35
No i ch*j? od tego są, więc niech k***a liczą, a nie tylko kawe piją..
Jak ostatnio byłem płacić mandat za jazdę bez biletu (miałem, ale nie przy sobie, wyniosło mnie to 13,50)
To stara rura zwracała się do mnie jak do swoje syna, albo gówniarza z podwórka, na stole chyba z 3 kubki kawy nie umyte zapalniczka, fajki. No ja się k***a pytam, za co ja płacę ? !!

Logiczny

2013-10-23, 21:47
Cytat:

Ten temat był piłowany setki razy: "co ci ta k***a kobieta zawiniła"?
Przecież mandat dostałeś od strażnika miejskiego, a nie od tej starej za biurkiem. Fajnie tak k***a karać niewinne osoby, nie?

Ale, ale... to przecież straż miejska. Piwo dla ciebie




Nie prawda. Urzednik lub straznik lub policjant z chwilą podjęcia etatu zgadzają sie na odpowiedzialność. Dzieki takiemu podejsciu można mieć wpływ na politykę thch na stanowisku wysokim do ktorego nie ma innego dostepu.

Skoro mięso w mięsnym śmierdzi to my pani ekspedientce zwracamy uwagę, ta zwraca uwagę kierowcy a ten rzeznikowi. Mieso bedzie wtedy lepsze. W sytuacji kiedy bedziemy bierni, mieso nigdy sie nie polepszy.

ti...........ax

2013-10-23, 22:11
A tam zwykły ch*j, a nawet nie ch*j bo p*zda. Wielce prace utrudnił, a babka i tak swoje odsiedzieć musi. Proponuje filmik jak nie przyjmuje mandatu i fika do strażnika. Aha no tak, koleś to c*pka wiec tyle mu pozostało.

rew123321

2013-10-23, 22:18
Szczam_na_koło napisał/a:

Moje miasto, takie piękne :D


haa boli dupa co, że nie wyszedł filmik i cię zbesztali publicznie. Może od razu wpiszesz "materiał własny".

606 napisał/a:

Ten temat był piłowany setki razy: "co ci ta k***a kobieta zawiniła"?
Przecież mandat dostałeś od strażnika miejskiego, a nie od tej starej za biurkiem. Fajnie tak k***a karać niewinne osoby, nie?

Ale, ale... to przecież straż miejska. Piwo dla ciebie.


no jak to?! Teraz jest kozak w necie, szkoda że przed strażnikiem tak nie kozaczył...

606 napisał/a:

Ten temat był piłowany setki razy: "co ci ta k***a kobieta zawiniła"?
Przecież mandat dostałeś od strażnika miejskiego, a nie od tej starej za biurkiem. Fajnie tak k***a karać niewinne osoby, nie?

Ale, ale... to przecież straż miejska. Piwo dla ciebie.


no jak to?! Teraz jest kozak w necie, szkoda że przed strażnikiem tak nie kozaczył...

Logiczny napisał/a:




Nie prawda. Urzednik lub straznik lub policjant z chwilą podjęcia etatu zgadzają sie na odpowiedzialność. Dzieki takiemu podejsciu można mieć wpływ na politykę thch na stanowisku wysokim do ktorego nie ma innego dostepu.

Skoro mięso w mięsnym śmierdzi to my pani ekspedientce zwracamy uwagę, ta zwraca uwagę kierowcy a ten rzeznikowi. Mieso bedzie wtedy lepsze. W sytuacji kiedy bedziemy bierni, mieso nigdy sie nie polepszy.


eheee, babka idzie się postarżyć do komendanta a ten ją wypie**ala, bo burmistrz chce kasiory. Kredyt na mieszkanko sam się spłaci i bachory nakarmią się powietrzem. Szkoda że tacy się mądrzy znajdą, ale do własnych szefów/kierowników czy nawet (o jejku!) do strażnika nie fikną...

kindofpop napisał/a:

Kiedyś jakiś typ zrobił podobną akcje z komornikiem, który naliczał mu nie mały hajs za jakieś pierdoły. A tutaj...


a ten komornik wszedł na NBP.pl, sprawdził wagę monet i na spożywczej wadze w sklepie na przeciwko zważył całość = mina dłużnika bezcenna (całość nie zajęła nawet godziny)...

Maderfakermen napisał/a:



Po trzech, wiem bo umundurowany krawężnik mi to powiedział :amused:


to zależy z czego grzywna wynika...

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-23, 22:19
rew123321 napisał/a:


haa boli dupa co, że nie wyszedł filmik i cię zbesztali publicznie. Może od razu wpiszesz "materiał własny".


no jak to?! Teraz jest kozak w necie, szkoda że przed strażnikiem tak nie kozaczył...


no jak to?! Teraz jest kozak w necie, szkoda że przed strażnikiem tak nie kozaczył...


eheee, babka idzie się postarżyć do komendanta a ten ją wypie**ala, bo burmistrz chce kasiory. Kredyt na mieszkanko sam się spłaci i bachory nakarmią się powietrzem. Szkoda że tacy się mądrzy znajdą, ale do własnych szefów/kierowników czy nawet (o jejku!) do strażnika nie fikną...


a ten komornik wszedł na NBP.pl, sprawdził wagę monet i na spożywczej wadze w sklepie na przeciwko zważył całość = mina dłużnika bezcenna (całość nie zajęła nawet godziny)...


to zależy z czego grzywna wynika...



No debil... k***a debil... :facepalm2:

SharpSe

2013-10-23, 22:33
Strażnicy miejscy wykonują polecania miasta. Prezydenta miasta. Oczywiście wieśniak nie odważy się wysypać groszówek w Urzędzie Miasta bo jest zwykłym tchurzem. Wieje wiochą na kilometr.

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-23, 22:36
gwindak napisał/a:

Strażnicy miejscy wykonują polecania miasta. Prezydenta miasta. Oczywiście wieśniak nie odważy się wysypać groszówek w Urzędzie Miasta bo jest zwykłym tchurzem. Wieje wiochą na kilometr.



"tchurzem" powiadasz? :roll:
Wiocha powiadasz? :roll:

le...........65

2013-10-23, 22:55
No i ch*j, im płacą za te 2 godziny (pewnie z 15zł/h) a ten ciul tam czekał aż policzą zamiast robić coś pożytecznego. Takie akcję są spoko jak chcesz protestować przeciwko wysokim opłatom przy bramkach na autostradzie bo blokujesz wszystko, a tak to te biurwy przynajmniej mają jakąś odskocznię, jeszcze im tym frajdę zrobili bo sobie ćwiczenie umysłowe zrobiły zamiast pudelek.pl

dnl

2013-10-24, 10:51
cos mi tu nie gra, 5 godzin liczyly stowke w drobniakach?

to chyba one Cie zrobily w ch*ja, bo ja pracujac w kantorze czesto dostaje od roznych zyczliwych klientow drobniaki (przydaja sie) i nieraz przynosza mi drobniaki po 1,2,5 groszy. zazwyczaj jest to kilkanascie zl, a policzenie ich zajmuje mi max 10 min. tutaj sa dwa babska i licza stowke 5 godzin? fail