18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pralpunkt

2021-11-15, 20:15
h*ja trzymać
Bo h*ja widać

mam_racje

2021-11-15, 20:35
Największym pedałem jest towarzysz Olszański vel Jabłonowski...

...a zaraz po nim - łowcy HIVa:


ruddie

2021-11-15, 20:42
bez komentarza

Adam_WKLADAM

2021-11-15, 20:42
ALe DOJEBAŁEŚ... jak łysy grzywką o kant dupy

I nie pie**ol w komentarzach poniżj że jestem za ONR bo NIE JESTEM i ich nie popieram bo w mojej opinii to sa w wiekszości prymitywy... ALE lewackiego sp***olenia umyslowego jednak bardziej nieznosze

Ot...........yn

2021-11-15, 20:46

Grymson

2021-11-15, 20:58
mam_racje napisał/a:

Największym pedałem jest towarzysz Olszański vel Jabłonowski...
...a zaraz po nim - łowcy HIVa:



Od Jablonowskiego ci wara ty szabezgoju... W co grasz?

dżonyłojlker

2021-11-15, 21:12
Adam_WKLADAM napisał/a:

ALe DOJEBAŁEŚ... jak łysy grzywką o kant dupy
I nie pie**ol w komentarzach poniżj że jestem za ONR bo NIE JESTEM i ich nie popieram bo w mojej opinii to sa w wiekszości prymitywy... ALE lewackiego sp***olenia umyslowego jednak bardziej nieznosze



Doskonale to rozumiem, zawsze gardziłem tymi zj***nymi organizacjami. Tyle, że kiedyś nie było żadnego pedalstwa i brudasów. Na obecne czasy takich organizacji powinno być znacznie więcej i powinny być bardziej radykalne.

Marten19

2021-11-15, 21:30
j***ć faszystowskie sp***oliny z onr, konfederacji i PiSu

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-11-15, 21:36
Marten19 napisał/a:

j***ć faszystowskie sp***oliny z onr, konfederacji i PiSu



Ty pedale. Tylko j***nie Ci w glowie. Tfu

Mrrm

2021-11-15, 21:51
Od zawsze wiadomo ze największymi przeciwnikami pedalstwa są pedały co boja się z szafy wyjść

Babosz

2021-11-15, 22:24
Grymson napisał/a:

Od Jablonowskiego ci wara ty szabezgoju... W co grasz?



Nie zdziwiłbym się gdyby Jablonowskiego prowadziła i opłacała jakaś komórka mossadu.
W końcu Izrael i ich agentura w Polsce - Gazeta Wyborvza to mistrzowie kreowania i wymyślania antysemityzmu, by potem mówić i słać w świat info, że Polacy antysemici. Olszański to woda na młyn propagandy Michnika.
Dziwi mnie że tylu idiotów się na niego nabiera.

Nie jest też raczej przypadkiem, że w momencie gdy są naciski bysmy przyjeli imigrantów z granicy zrealizowana jest taka akcja jak w Kaliszu.
Przypominam, że gdy była afera z nowelizacją ustawy o IPN przy której tak Izrael się pluł, to TVN wypuścił materiał o polskich neonazistach ukladających w lesie sfastyki na torcie.