18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hitOnnz

2021-11-16, 01:04
pazuzu napisał/a:

To jak wytłumaczysz neofaszystiwskie hasła i banery na marszu niepodległości? Albo obecność Forza Nuova stricte faszystowskiego ugrupowania? Albo ubiory onr które wyglądają jak faszytow? Albo jak wytłumaczysz ich heilowanie? Zamawiają 5 piw?



pazuzu napisał/a:

To jak wytłumaczysz neofaszystiwskie hasła i banery na marszu niepodległości? Albo obecność Forza Nuova stricte faszystowskiego ugrupowania? Albo ubiory onr które wyglądają jak faszytow? Albo jak wytłumaczysz ich heilowanie? Zamawiają 5 piw?



ziomek, to sa nacjonalisci, nie jestem fanem, co nie zmienia faktu ze polscy nacjonalisci nie sa faszystami. To zupelnie inna semantyka slowa. A dwa, ze jak juz uzzywasz tego slowa w tak trywialny sposob, wskazuje ze jestes

a) braindead
b) brainwashed

Byl kiedys taki zart:
tow.Breżniew zaprasza matkę na Kreml, pokazuje jej swoje pokoje, swoje samochody. Potem zawozi na luksusowo urządzoną daczę. Matka zaczyna płakać. „Czemu płaczesz, Mateczko?” - pyta tow.Leonid. „Boję się, że przyjdą bolszewicy...”.

Bez cisnacej ;-) po prostu nie lubie lewactwa, nie wazne czy zielone czy czerwone. A juz samo to ze uzywasz sformulowania faszysci, znaczy ze jestes odchylony w lewo.

Tuco

2021-11-16, 02:42
Jakoś nie rozumiem żartu. I zrozumieć nie zamierzam...

SirMajkel

2021-11-16, 10:26
Babosz napisał/a:

mi za ktore latwo moga wylapac jakies kuku i dlatego im kanal usuwali milion razy. Niepotrzebne te wszystkie wyzwiska a jak juz sa to mozna zrobic to tak by nie mozna byloby sie do nich przyczepic. Z drugiej strony dzieki takim "wk***om" dostali sie kilka razy na dzide i inne portala i przybylo im sluchaczy/zwolennikow - ktos z ciekawosci chce zobaczyc oszoloma i okazuje sie, ze trafia na jakis fajny material. Wiec te wszystkie sapania, bluzgi itd



ahhh taaaaaak wszędzie te Izraelskie spiski. Czas zacząć terapie kolego.

jozue

2021-11-16, 12:39
hehe fajna grafika śmiechłem, ale prawda taka ze na lewackich marszach, to bardziej trzymają, a potrafią też całą łapę w dupe po łokieć włożyć , wdziałem takei sceny

Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Oho, homokomando w natarciu.



aj tam pie**olisz, śmieszny obrazek :)

octave25

2021-11-16, 18:12
O k***a, brudasy z antify zabłądziły w internecie. XD

pablohasan

2021-11-16, 19:33
Z flagą onru to mogą sie nawet r*chać z murzynami. Ale jak trzymają w dłoni flagę narodową to mogliby się powstrzymać od szczania gdzie popadnie.

Themiki

2021-11-20, 04:43
Tak jak pie**ole ich ideologie, sa to w tej chwili ostatni ludzie ktorzy sa w stanie sie sprzeciwic temu czarnemu syfowi zalewajacemu zachod i tym poj***nym ciapkom, jak odpie**ola u nas druga szwecje i codziennie bedziecie sie bali ze zgwalca wasza dziewczyne, siostre czy kogokolwiek znajac tych pok***ow to będziecie jeszcze ich nosic na rekach i wplacac kazda zlotowke na zakupy sprzetu do rozjezdzania tego gówna ktore naplywa od lat na europe.