18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadi_

2018-01-01, 23:03
Na nagrobku będą mieć wyryte "Mieliśmy pierwszeństwo". :dead:

kreatywnakrowa

2018-01-01, 23:11
Trzeba być wyjątkową sp***oliną umysłową by dopatrzeć się tu winy pieszych bo się nie rozglądali. k***a z tego samochodu powinna co dnia przyjomwać ku*asa w dupę od kolegów z bloku. Po pierwsze za prędkość po drugie za morderstwo z premedytacją.

Xumme

2018-01-01, 23:33
Dinaeel napisał/a:

k***a, wina pieszych ?! Tempe ch*je bez prawa jazdy, pieszy na pasach ma pierwszeństwo, dlatego największe kary są z przejściami związane. Jak ktoś nie nauczył się że przy przejściach w nocy, do tego w zimę, trzeba uważać bardziej niż w lesie na zwierzynę, to ch*ja się nauczył. A dalej można jęczeć na zj***ne oświetlenie przejść, ignorancję pieszych co do przepisów KD i braku instynktu samozachowawczego. Jednak nie zmienia to faktu że kierowca jest winny.



Pierwszeństwo kolego to pieszy ma, ale w kolejce do grobu

Mors_Nigra

2018-01-01, 23:48
Matko, jakim trzeba być niedopie**olonym idiotą, żeby czepiać się, że ktokolwiek w ogóle ŚMIE mówić o winie pieszych?! Jasne, k***a nic nie mówmy na ten temat, piesi święci, jedynie winny kierowca bo mieli pierwszeństwo i niech każdy tak się wpie**ala jak święta krowa ch*j, że ludzie zdychają! Jedyna nadzieja, że kretyni pokroju kreatywnakrowa też będą tak chodzić po pasach i jakiś zapie**alający czy pijany kretyn albo człowiek który dostanie zawału za kierownicą wsmaruje ich w asfalt i skończą pie**olić farmazony już na zawsze.

pr...........as

2018-01-02, 00:14
dwie ameby mniej, trzecią będziemy utrzymywać... wiwat nowy rok.

Kaczorowy

2018-01-02, 00:23
gabriel0 napisał/a:




To on przypie**olił że niby jego wina może jeszcze?

Już myślałem że usłyszę Technotronic - Pump Up The Jam, ale to nie to :-|



Art 162 KK

MówięPrawdę

2018-01-02, 00:58
pazuzu :
"Przechodzę przez pasy więc nie muszę patrzeć czy nic we mnie nie pie**olnie, powinni mieć to na nagrobku "

Może obok należałoby wykopać grób z napisem jestem idiotą, potrąciłem ludzi, poniosłem karę śmierć za śmierć?

Po to do ch*ja jest prawo, żeby takie rzeczy się nie zdarzały. ch*j w dupę takim kierowcą.

PS. jedyną zaletą przeglądania sadistic jest chyba to, że człowiek patrzy, szukając takich kurew, nawet na zielonym.

BlascoTabasco

2018-01-02, 02:21
heh, u mnie, w Toruniu... piesi w tym rydzykowym grodzie z jakimś przedziwnym uporem pakują się na przejście nie patrząc, czy coś nie jedzie. Może liczą na opiekę dziewiczej panienki, kto ich wie. No i obowiązkowo po zmroku w barwach ochronnych. A po Lubickiej to się zapie**ala a zwłaszcza o 4 rano, kiedy nikogo tam nie ma prawa być. Szkoda kierowcy, ma na sumieniu dwójkę debili.

towelie

2018-01-02, 02:44
j***ć pieszych

cezarysek

2018-01-02, 03:39
BlascoTabasco napisał/a:

A po Lubickiej to się zapie**ala a zwłaszcza o 4 rano, kiedy nikogo tam nie ma prawa być. Szkoda kierowcy, ma na sumieniu dwójkę debili.



Ty serio masz 40 lat? Bo brzmisz na 14. Dlaczego uważasz że ktoś nie ma prawa przechodzić przez Szosę Lubicką o 4:00? Jaki dokument prawny zabrania tego?

Paru już zapie**alało i się na szczęście owinęli wokół słupa tramwajowego zaraz na wejściu z Szosy Lubickiej w Lubicką. Szkoda że ten musiał zabić dwójkę niewinnych ludzi. Od ich wejścia na pasy aż do zdarzenia minęło sporo czasu, przejście było dobrze oświetlone ponadto prawie udało im się przejść, byli widoczni z kilkudziesięciu metrów.

Mors_Nigra

2018-01-02, 03:51
@MówięPrawdę co prawo mówi o kierowcach którzy zasłabną za kierownicą? Widać na nagraniu jak prawo ochroniło pieszych. Dobrze że mieli pierwszeństwo, uff.

Takafura

2018-01-02, 07:47
Wina kierowcy nie jest 100 %.
Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność a tu widać szczególną beztroskę.
Ps. Mam prawko od 30 lat, zaraz po rowerzystach i pieszych w nocy najbardziej boję się potrącenia dzieciaków na pasach wyłażących zza auta..

ire09

2018-01-02, 08:52
Przecież widać,że piesi stoją na chodniku, przepuszczają samochód po czym przechodzą i po 5s przebywania na pasach są potrąceni. Tu o żadnym wtargnięciu nie ma mowy. Dla auta jadącego z prędkością 120km/h te 5s to 170m drogi, a sądząc po drodze hamowaniu mógł jechać nawet więcej.

montv2

2018-01-02, 11:52
Pamiętajcie dzieci, lepiej 5 minut za późno niż całe życie za szybko :D

Takafura

2018-01-02, 12:30
ire09 napisał/a:

Przecież widać,że piesi stoją na chodniku, przepuszczają samochód po czym przechodzą i po 5s przebywania na pasach są potrąceni. Tu o żadnym wtargnięciu nie ma mowy. Dla auta jadącego z prędkością 120km/h te 5s to 170m drogi, a sądząc po drodze hamowaniu mógł jechać nawet więcej.



Jak myślisz, Ty też byś dał się tak samo potrącić ? Śmiem wątpić.

Ps. Czasami widoczność na drogę/pasy ogranicza zakręt, jadący lub zaparkowany TIR.