18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SatANAL

2018-01-02, 12:42
"ch*j w dupę takim kierowcą."

komu ch*j w dupę? kierowcĄ ?? Tak k***a nie umiem cytować bo całe to "forum" zj***ne jest :P

ellsworth

2018-01-02, 20:53
Takafura napisał/a:


Ps. Czasami widoczność na drogę/pasy ogranicza zakręt, jadący lub zaparkowany TIR.


I właśnie dlatego do k***y nędzy nie jedzie się szybciej niż odległosć na zatrzymanie na jaką widzisz!! Inaczej jest to tak jakbyś jechał z zamkniętymi oczami na uda się albo się nie uda - jak coś będzie za zakrętem to p*zdnę, a jak nic nie będzie to przejadę.
Dlatego do k***y ciężkiej w nocy, we mgle, na krętej drodze i ogólnie w każdych warunkach ograniczających widoczność trzeba dostosować prędkość do tego co WIDZISZ i jechać tak jakby tuż za najdalszym punktem widzenia znajdowała się przeszkoda na drodze!
To nie jest tak jak się wielu debilom wydaje, że oni wejdą w zakręt 100 km/h i nie wylecą. ch*j z tego ze nie wylecą jeżeli za tym zakrętem będzie coś przed czym się nie zatrzymają mając taką prędkość.


axl2000 napisał/a:

"ch*j w dupę takim kierowcą."
komu ch*j w dupę? kierowcĄ ?? Tak k***a nie umiem cytować bo całe to "forum" zj***ne jest :P


No właśnie o to chodzi, że nie komu, tylko KIM w tę dupę - kierowcą :lol:

michaelangel

2018-01-02, 21:38
Ludzie wypici wracali sobie z sylwestra a ten "kierowca" zapie**alał 120-150 na 70, oni myśleli ze spokojnie sobie zdąża, bo wydawał im się że jest daleko, a ten imbecyl bezmózgi ich nawet niezauważył.

Wiewór

2018-01-02, 21:40
hejcior napisał/a:

@up
wina pieszych ewidentna


Masz prawo jazdy? :shock:
Mam nadzieję, że nie.

DużyKutas

2018-01-02, 22:53
MówięPrawdę napisał/a:

pazuzu :
"Przechodzę przez pasy więc nie muszę patrzeć czy nic we mnie nie pie**olnie, powinni mieć to na nagrobku "

Może obok należałoby wykopać grób z napisem jestem idiotą, potrąciłem ludzi, poniosłem karę śmierć za śmierć?

Po to do ch*ja jest prawo, żeby takie rzeczy się nie zdarzały. ch*j w dupę takim kierowcą.

PS. jedyną zaletą przeglądania sadistic jest chyba to, że człowiek patrzy, szukając takich kurew, nawet na zielonym.



A co jeżeli kierowca samochodu zasłabł? Wtedy piesi weszliby pod rozpędzony i niekontrolowany samochód z własnej głupoty. Dlatego w polskim prawie jest coś takiego jak wypadek i nieumyślne spowodowanie śmierci. Kierowca powie że zasłabł i ch*ja mu zrobią, co najwyżej zabiorą prawko i rodzina będzie mogła go pozwać cywilnie o odszkodowanie. Sąd wyceni ich życie na 10tyś od osoby i tyle. Brak uprawnień i 20tysięczna kara. Za zabójstwo 2 osób. Dziękuję, dobranoc.

Takafura

2018-01-02, 23:39
ellsworth napisał/a:


trzeba dostosować prędkość do tego co WIDZISZ i jechać tak jakby tuż za najdalszym punktem widzenia znajdowała się przeszkoda na drodze!



OK, trudno się z tym nie zgodzić.
Pozwolę sobie tylko na pewne uogólnienie: skoro ja jako kierowca mam jechać z takim "zapasem" bezpieczeństwa to niech piesi wchodzą na pasy tak czujni i zwarci jakbym chciał ich rozjechać.
Przystajesz na taki kompromis ?

styczeń2018rok

2018-01-03, 19:15
"samochód nie ma być bezpieczny lecz czybki,
samochód służy do jak najszybszego przemieszczania się"
Janusz Korwin-Mikke.

ciekawe ilu pajaców wzięło do siebie jego slowa

Wiewór

2018-01-03, 23:38
Dużyku*as napisał/a:



A co jeżeli kierowca samochodu zasłabł? Wtedy piesi weszliby pod rozpędzony i niekontrolowany samochód z własnej głupoty. Dlatego w polskim prawie jest coś takiego jak wypadek i nieumyślne spowodowanie śmierci. Kierowca powie że zasłabł i ch*ja mu zrobią, co najwyżej zabiorą prawko i rodzina będzie mogła go pozwać cywilnie o odszkodowanie. Sąd wyceni ich życie na 10tyś od osoby i tyle. Brak uprawnień i 20tysięczna kara. Za zabójstwo 2 osób. Dziękuję, dobranoc.


Sąd powoła biegłego lekarza medycyny sądowej który ustali że kierowca był zdrowy i po prostu zapie**alał bo miał wysrane na prawo i życie ludzkie. Sąd zapozna się z opinią ustali że kierowca jest winny umyślnego przekroczenia prędkości i z przekroczeniem prędkości na pasach zabił dwie osoby w związku z tym dopie**oli mu kilkanaście lat bezwzględnego więzienia. Był już taki cwaniaczek który zabił 3 osoby po pijanemu na pasach i udawał przed sądem że zasłabł bo ma cukrzycę nikt tego nie kupił stary. O ile pamiętam dostał 15 lat.
Poza tym twoja teoria nie trzyma się kupy dupy bo nawet jeśli sąd uniewinni go od zarzutu nieumyślnego potrącenia pieszych to takie przekroczenie prędkości jest nie do wytłumaczenia wciąż będzie winny zabicia dwóch osób.
Zgodnie z orzeczeniami polskich sądów potrącenie pieszego w warunkach przekroczenia prędkości oznacza zawsze winę kierowcy bez względu na to co by pieszy nie odj***ł

kreatywnakrowa

2018-01-04, 15:16
Dużyku*as napisał/a:



A co jeżeli kierowca samochodu zasłabł?


Jesteś dz**ką? Pytam bo zwyczajnie pie**olisz.