18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ona tańczy dla mnie - Stare Jabłonki - FIVB Beach Volleyball

Zahor • 2012-10-23, 14:26


Prawda jest taka, mimo zj***nego państwa potrafimy się bawić jak mało kto.

BRAWO !!!

:idzwch*j:

KaOeNDeI

2012-10-24, 01:06
maxvolumePL napisał/a:

Jebnąłem na szybko remixa ;)



Myślę że mastering w miarę dobry ;)

Podkłady i aranżacje muzyczne, pisac na PW



...z tym dobrym masteringiem to żart miał być rozumiem? :lodowka:

Zl...........ny

2012-10-24, 01:55
mutant napisał/a:

Disco Polo jest to najlepsza muza do zabawy - taka jest prawda
Btw widzieliście kiedyś hip-hopowe wesele ? Bo weź pij wódke i się przy tym baw do 4 rano



Disco polo to muzyka plebsu, taka prawda, a takie "hiciory" jak "Ona tańczy dla mnie" większosć traktuje z przymrużeniem oka, dla żartu. Co do polskich wesel to istny zwierzyniec, byle się naj***ć i poskakać jak epileptyk przy stroboskopie. Czemu jednak muzyka ta jest tak popularna? Proste, bo bydło nie potrafi tańczyć, a przy tej łupanie nie da się ośmieszyć, ot co.

Echis

2012-10-24, 02:19
Disco polo jest łatwe, szybki i tanie. Jakby jakieś dobre naprawdę kapele (nie wykonujące muzyki z gatunku disco, nurt polo), były w cenie grajka discopolowego, czy nawet zespołu, to raczej by się ich wynajmowało na wesela. Chociaż może w Polakach jest jakaś mentalność do tego gatunku muzyki. Osobiście nie słucham i nie mam zamiaru słuchać, a jeśli już się bawię do tego, to jestem naprawdę naj***ny. Zawsze mnie tylko dziwiło, że w 80 % piosenek disco polo, słyszę prawie ten sam głos, a przeca inni wykonawcy.

maxvolumePL

2012-10-24, 06:04
KaOeNDeI napisał/a:



...z tym dobrym masteringiem to żart miał być rozumiem? :lodowka:



Jeśli pijesz do tego że wokal jest schowany pod kick, to jest to zabieg celowy...głos się wydaje mniej pedalski. A kick musi miec pie**olniecie ;)

~tip.top

2012-10-24, 07:48
raistpol napisał/a:



z tego co sie orientuje, Radom Twym miastem, wiec nie dziwota ze kazdy disco polo zapie**ala:>


Dobrze się orientujesz ;) ale większość słuchających tego syfu pochodzi z tzw. trójkąta bermudzkiego ;) wystarczy spojrzeć po rejestracjach :P

jajuha

2012-10-24, 09:08


tak się bawią

TomdeX

2012-10-24, 09:45
Moje miasto liczy 3 tysiące osób, przyjechał BigCyc, przyszło 5 tysięcy...

evoola

2012-10-24, 09:54
Tego się nie słucha, przy tym się bawi. Festyny rządzą :D

miroslawB.A

2012-10-24, 10:15
@Sombrero360 Miłościwy Pan Milord Hrabia Wielkomorszczyna Z Dupy Węża i wielu im podobnym spinacie dupy jak szaman w namiocie z rumuńskiej Transylwanii .... Sadol nie sadol ch*j w dupę naród to my jeśli podział społeczny nadal będzie trwał nie wyjdziemy z tej ciemnej wschodniej dupy.
PS. naruszenie zasad portalu było konieczne

MaszSziwe?

2012-10-24, 10:53
TomdeX napisał/a:

Moje miasto liczy 3 tysiące osób, przyjechał BigCyc, przyszło 5 tysięcy...



3 tyś osób. To chyba miasto to to nie jest :d

Bo...........89

2012-10-24, 11:54
Prawda jest taka, że pisałem o tym już w sierpniu ;) ale wtedy było widocznie zbyt hipsterskie, żeby się mogło wybić na sadolu;p Byłem - bawiłem się razem z nimi, atmosfera mega. Pisałem o fenomenie polskiej siatkówki plażowej, która się wybija, próbowałem promować dyscyplinę, pisałem o MŚ, które są za rok itp itd. Najwyraźniej jednak trzeba było poczekać na większą popularność tego "hitu"....

kosaplaymaker

2012-10-24, 11:59
TT~ napisał/a:

wesela są ch*jowe :emo:



nie przejmuj się, jeszcze Cie kiedyś zaproszą ;-)

jolmen13

2012-10-24, 12:07
no a ja właśnie w tę sobotę włożyłem mojej lubej obrączkę na palec. I na weselu nie mieliśmy nawet JEDNEGO UTWORU disco polo (nie dzierżę weselnych przyśpiewek w stylu "Teściowo droga" itp.) a mimo to parkiet pełny i zabawa do białego rana. Po pierwsze dj: disco i pop lat 80' 90' na zmianę z zespołem na żywo:



Villthuriss

2012-10-24, 16:00

prosszzz :D To te dziewczyny co wbiegły na boisko pod koniec :ok: