18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ona tańczy dla mnie - Stare Jabłonki - FIVB Beach Volleyball

Zahor • 2012-10-23, 14:26


Prawda jest taka, mimo zj***nego państwa potrafimy się bawić jak mało kto.

BRAWO !!!

:idzwch*j:

Corey_09

2012-10-23, 22:00
Tak się ostatnio zastanawiałem co to za gówno to "ona tańczy dla mnie" bo już drugi taki filmik na sadisticu widzę, wiec postanowiłem to wygooglowac i nie ciesze się że to zrobiłem. Wolałem jak było wcześniej, czyli życie w słodkiej nieświadomości.

sz...........r9

2012-10-23, 22:07
Niestety taka poj***na moda że się krytykuje disco polo. Jak w klubie w mieście puszczają ten kawałek to parkiet pełny, panienki szał macicy itd. Ale gdyby np ten utwór zaśpiewał jakiś amerykaniec po angielsku to byłby pewnie hit w polsce.

iustus123

2012-10-23, 22:07
Kare im za wtargnięcie na piasek!!! 3 lata i grzywnę! jak to można tak rozbawiać publiczność, przecież to niebezpieczne i powoduje demoralizację państwa...

Te...........ed

2012-10-23, 22:10
Cytat:

Prawda jest taka, mimo zj***nego państwa potrafimy się bawić jak mało kto.



Idź się utop dzieciaku...

cornishon69

2012-10-23, 22:12
Czy ten gościu zamiata boisko ^^?

tommy30

2012-10-23, 22:19
Dają radę i to na trzeźwo!!!

Sombrero360

2012-10-23, 22:21
No cóż - większość Polaków bawi się przy disco polo. Osobiście nie wiem co gorsze - disco polo, czy piosenka tygodnia w Radiu Maryja... ch*jowe teksty - w większości o r*chaniu (no akurat ta piosenka ma grzeczny tekst). Zazwyczaj kolesie, którzy to wykonują wyglądają jak technozjeby ( nie mylić techno z ludźmi, którzy słuchają muzyki elektronicznej w różnej postaci). Ogólnie nie znoszę disco polo, ale skłamałbym mówiąc, iż nie rozumiem jej fenomenu - prosta muzyka, prosty tekst i skierowany do zdecydowanej większości ludzi z małych miasteczek i wsi. Byleby mnie kto nie męczył taką muzyką, to nie będę nikomu robił problemu ;) A filmiku nawet już nie mam zamiaru odpalać. Najgorsze jest jednak to, że to już chyba taki drugi dziś filmik na głównej. Myślałem, że wśród sadoli nie ma fanów tego gatunku, ale jak to w stadzie bywa - zawsze musi się znaleźć jakaś czarna owca ;)

artur_sz13

2012-10-23, 22:22
TT~ napisał/a:

Prawda jest taka, że przy tej "muzyce" bawi się największa rzesza ludzi:-/ Najlepszym przykładem jest wiosna studencka w moim mieście. Pierwszego dnia są koncerty rockowe... mało ludzi. To samo drugiego dnia jak jest hip hop i trzeciego jak jest reggae... przychodzi dzień czwarty disco polo i k***a tyle bydła, że się k***a mało nie stratują :shock: ale jak się kogoś zapytasz to nikt się nie przyzna że słucha :hitler:



Hehe niech zgadnę:

Wiem bo tam studiuję :mrgreen: . Ba i nawet chodzę na ten czwarty dzień. A dlaczego? Nie oszukujmy się na juvenalia porządna gwiazda pop nie przyjedzie a wtedy byłaby też masa ludzi a z nisko budżetowych zespołów zostaje właśnie rock reggae hip hop i disco polo. I szczerze mówiąc nie wiem jak można słuchać tego zasranego reggae i hip hopu bo wg mnie to dno totalne i Polakom powinno wydawać się zakaz tworzenia tych piosenek. Bo hip hop to są murzyni ze stanów i Eminem a polskie grajki spod bloków to dno totalne a reggae to takie :idzwch*j: że nie wiem po co to komu. Rocka nie trawię ale jeszcze rozumiem że ktoś może tego słuchać...

A disco polo? Prawda jest taka że większość ba może i 80% osób 25 lat+ na tym forum 15-20 lat wcześniej słuchało disco polo tylko że firmy fonograficzne zrobiły im wodę z mózgu, bo Sony Music BMG i inne zagraniczne koncerny nie mogły się przebić na polskim rynku bo całość zbierały green star i blue star. I jedynym sposobem było zniszczenie szacunku u ludzi do tej muzyki co im się udało. Porównując tamte disco polo do obecnej Dody.. hmm pod każdym względem wolę disco polo.

Teraz słucham techno pop i dance ale disco polo od czasu do czasu też puszczę i się tego nie wstydzę szczególnie że piosenki z lat 90 miały to cos nie to co obecne. Choć trzeba przyznać że ta akurat jest dobra jak tamte stare

maxvolumePL

2012-10-23, 22:25
Jebnąłem na szybko remixa ;)



Myślę że mastering w miarę dobry ;)

Podkłady i aranżacje muzyczne, pisac na PW

Sombrero360

2012-10-23, 22:30
artur_sz13 napisał/a:


Teraz słucham techno pop i dance


taa?? serio słuchasz techno?? podaj jakiegoś ulubionego artystę, bo podejrzewam, że nie masz nawet pojęcia, co to techno i słuchasz pewnie trance'u albo innego rodzaju muzyki elektronicznej ;)

Miranda

2012-10-23, 23:31
No tak... Michał Kądzioła musi być dumny, że jego dokonania taneczne trafiły w końcu na sadola... jeszcze wrzućcie tańczącą Delectę i UMKS Kielce... :/

emka1990

2012-10-23, 23:37
nikt nie słucha? 10,5 mln wyświetleń na yt. hehe

shiters

2012-10-23, 23:55
Uwielbiam dicopolo, mimo, ze nie slucham tego na codzien, bo i przelpatam sobie rap, rock, house, ale jak wlacze discopolo to mam motywacje, strasznie energetyzujaca muzyka ;)

raistpol

2012-10-24, 00:13
TT~ napisał/a:

Prawda jest taka, że przy tej "muzyce" bawi się największa rzesza ludzi:-/ Najlepszym przykładem jest wiosna studencka w moim mieście. Pierwszego dnia są koncerty rockowe... mało ludzi. To samo drugiego dnia jak jest hip hop i trzeciego jak jest reggae... przychodzi dzień czwarty disco polo i k***a tyle bydła, że się k***a mało nie stratują :shock: ale jak się kogoś zapytasz to nikt się nie przyzna że słucha :hitler:



z tego co sie orientuje, Radom Twym miastem, wiec nie dziwota ze kazdy disco polo zapie**ala:>