18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ona sobie nie życzy

~Sunday • 2022-06-14, 19:29

Zrozumiano? 8-)

silwerbalk

2022-06-14, 23:57
ch*j dostał w łeb to się kopytami nakrył ..... Bo do takiego możesz mówić że przesądza nie ch*ja nie zrozumie jak w ryj nie dostanie

pytolsky

2022-06-15, 08:31
Justynka99 napisał/a:

A gdzie ja napisałam, że płeć ma tutaj cokolwiek do rzeczy? Jeżeli jedna osoba atakuje drugą to zawsze należy reagować. Jak się czujesz na siłach to dać w mordę - jak nie, to od tego jest policja, a płeć nie ma tutaj nic do rzeczy. Gdyby napastnikiem była kobieta to reakcja powinna być taka sama.



I pewnie dlatego wy kobiety gremialnie przy okazji procesu Depp vs. Heard wierzyłyście tej drugiej na słowo mimo braku jakiegokolwiek dowodu na jej korzyść a duża część z was wierzy jej nadal już po wyroku? I jak rozumiem, gdy taka Spurek mówiła, że "przemoc ma płeć" to pewnie zrobiłaś bardzo wiele, żeby obnażyć to kłamstwo mimo, że było dla ciebie wygodne?

Roger Waters

2022-06-15, 09:11
Zbysław napisał/a:

Nie nawidze takich bohaterów
nie jego sprawa



Naucz się najpierw pisać, a później się wypowiadaj.

Olsen312

2022-06-15, 13:57
Już nie masz co wrzucać? Odgrzewany kotlet.
Ps. Nie zapomnij usunąć komentarza

Karkus

2022-06-15, 19:32
Zbysław napisał/a:

Nie nawidze takich bohaterów
nie jego sprawa



Chciałbym zobaczyć, jak podobnie traktujesz moja żonę, synowe, koleżanki czy znajome, z którymi akurat jestem.
Na machaniu klapkami by się dla ciebie nie skończyło :)
Cytując Sapkowskiego z tomu "Pani Jeziora": "Sześć tygodni w bandażach dobrze ci zrobi".
Dodam od siebie "I w gipsie"

Zbysław

2022-06-15, 19:46
Karkus napisał/a:

Chciałbym zobaczyć, jak podobnie traktujesz moja żonę, synowe, koleżanki czy znajome, z którymi akurat jestem.
Na machaniu klapkami by się dla ciebie nie skończyło
Cytując Sapkowskiego z tomu "Pani Jeziora": "Sześć tygodni w bandażach dobrze ci zrobi".
Dodam od siebie "I w gipsie"



Nie twoja by to była sprawa

boczi

2022-06-15, 21:32
Zbysław napisał/a:

Nie nawidze takich bohaterów
nie jego sprawa



Ty pie**olniety jesteś ? wykuwaj

Folur

2022-06-15, 23:24
p*zda sama nie potrafiła się obronić przed szczylem

tachicom666

2022-06-16, 01:11
Zbysław napisał/a:

Nie nawidze takich bohaterów
nie jego sprawa



Uuu, ktoś tu jest p*zdą która też szybko zaliczy strzała na otrzeźwienie. Ciekawe co byś powiedział gdyby ktoś poza tobą i psem oblapial twoją matkę? ;)

Justynka99

2022-06-16, 04:02
pytolsky napisał/a:

I pewnie dlatego wy kobiety gremialnie przy okazji procesu Depp vs. Heard wierzyłyście tej drugiej na słowo mimo braku jakiegokolwiek dowodu na jej korzyść a duża część z was wierzy jej nadal już po wyroku? I jak rozumiem, gdy taka Spurek mówiła, że "przemoc ma płeć" to pewnie zrobiłaś bardzo wiele, żeby obnażyć to kłamstwo mimo, że było dla ciebie wygodne?



Chyba przedawkowujesz pudelka. Ani sprawy procesu nie znam - jakiś kiedyś nagłówek wpadł mi w oko i tyle, a Spurek to w ogóle nic mi nie mówi.

Karkus

2022-06-16, 21:47
Zbysław napisał/a:

Nie twoja by to była sprawa



No fakt.
Nie ja bym 6 tygodni w gipsie i bandażach leżał, leszczu :)