18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ona sobie nie życzy

~Sunday • 2022-06-14, 19:29

Zrozumiano? 8-)

Zbysław

2022-06-14, 19:55
Nie nawidze takich bohaterów
nie jego sprawa

nowynick

2022-06-14, 19:58
Zbysław napisał/a:

Nie nawidze takich bohaterów
nie jego sprawa



nienawidzę takich co mają wyj***ne, dziś ona jutro Twoja siostra...

Puczysta

2022-06-14, 20:14
ładnie ruszał odnóżami karaluch pie**olony!

Justynka99

2022-06-14, 20:45
nowynick napisał/a:

nienawidzę takich co mają wyj***ne, dziś ona jutro Twoja siostra...



Zwykle to nie to, że maja wyj***ne. To po prostu j***ne tchórze, którzy chcą sobie do tego dorobić ideologię, żeby się usprawiedliwić.

Beka_XD

2022-06-14, 20:50
Typowy kacapski upośledzony niedorozwój. Ładnie w lampe dostał.

xv89

2022-06-14, 21:06
Justynka99 napisał/a:

Zwykle to nie to, że maja wyj***ne. To po prostu j***ne tchórze, którzy chcą sobie do tego dorobić ideologię, żeby się usprawiedliwić.



@Justynka99 jak to z Tobą jest? Z jednej strony twierdzisz, że nikt Ci niczego zabraniać nie będzie, a z drugiej "j***ny tchórz" i ideologia.
Trochę mi to przypomina pewien świetny monolog:

"- Czy byłby pan tak uprzejmy i pomógł mi zdjąć bagaże?
- Nie!
- Ooooo!
- Słucham!?
- Po prostu nie! Mi kto pomaga!?
- Jest pan mężczyzną chyba?
- Ale ja jestem za pełnym równouprawnieniem kobiet. Gorącym zwolennikiem jestem! A pani jest przecież w pełni równouprawnioną kobietą.
- Pan to za to nie jest chyba w pełni mężczyzną!
- Widzicie w nas mężczyzn w pełni, przypominacie sobie tylko wtedy, gdy trzeba wynieść śmieci, kontakt naprawić, zwolnić miejsce w tramwaju, autobusie. Nie jestem już w pełni mężczyzną, bo nie ma takiej potrzeby! Pani jest w pełni mężczyzną za to!"

Jak równouprawnienie, to równouprawnienie. Niewiasta mogła się sama opędzić od absztyfikanta :)

Gąska

2022-06-14, 21:24
Ktoś por*cha... Ktoś się wyśpi.

Justynka99

2022-06-14, 21:30
xv89 napisał/a:

@Justynka99 jak to z Tobą jest? Z jednej strony twierdzisz, że nikt Ci niczego zabraniać nie będzie, a z drugiej "j***ny tchórz" i ideologia.



A gdzie ja napisałam, że płeć ma tutaj cokolwiek do rzeczy? Jeżeli jedna osoba atakuje drugą to zawsze należy reagować. Jak się czujesz na siłach to dać w mordę - jak nie, to od tego jest policja, a płeć nie ma tutaj nic do rzeczy. Gdyby napastnikiem była kobieta to reakcja powinna być taka sama.

PentagramOdDiabła

2022-06-14, 21:42
xv89 napisał/a:

@Justynka99 jak to z Tobą jest? Z jednej strony twierdzisz, że nikt Ci niczego zabraniać nie będzie, a z drugiej "j***ny tchórz" i ideologia.
Trochę mi to przypomina pewien świetny monolog:
"- Czy byłby pan tak uprzejmy i pomógł mi zdjąć bagaże?
- Nie!
- Ooooo!
- Słucham!?
- Po prostu nie! Mi kto pomaga!?
- Jest pan mężczyzną chyba?
- Ale ja jestem za pełnym równouprawnieniem kobiet. Gorącym zwolennikiem jestem! A pani jest przecież w pełni równouprawnioną kobietą.
- Pan to za to nie jest chyba w pełni mężczyzną!
- Widzicie w nas mężczyzn w pełni, przypominacie sobie tylko wtedy, gdy trzeba wynieść śmieci, kontakt naprawić, zwolnić miejsce w tramwaju, autobusie. Nie jestem już w pełni mężczyzną, bo nie ma takiej potrzeby! Pani jest w pełni mężczyzną za to!"
Jak równouprawnienie, to równouprawnienie. Niewiasta mogła się sama opędzić od absztyfikanta


"Dzień świra "

Poza tym to dość stare nagranie jest. Ze dwa trzy lata temu to widziałem na kaotic.kom chyba albo gdzieś indziej. Spoko reakcja chłopa w imieniu niewiasty. Podoba mi się.

Benzen

2022-06-14, 21:57
Zbysław napisał/a:

Nie nawidze takich bohaterów
nie jego sprawa



przegrywie j***ny

Bul_od_bytu

2022-06-14, 22:47
Szybka lekcja sawłar wiwru dla kacapa za te macanie

Sraj1

2022-06-14, 22:54
Równie dobrze to może być jakiś jej znajomy co ją przedrzeźnia, a tamten to jakiś randomowy spermiarz. Proponuję skleić dupę jak się nie wie o co do końca chodzi. Na pewno mamy jednego z obitym ryjem, a drugiego z potencjalnymi problemami.

PS. Kobiety uwielbiają jak się typy o nie napie**alają i uwielbiają to prowokować.