18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On mnie zgwałcił!

~Velture • 2017-08-18, 23:23
Został osiągnięty nowy poziom debilizmu.

Jeśli ktoś nie zna angielskiego to skrócę to:
Babka twierdzi, że ratownik ją zgwałcił po tym jak ratował ją gdy na 2min straciła przytomność w wodzie i pozywa go za gwałt i liczy na 10 lat więzienia dla niego.


AN...........or

2017-08-19, 22:05
Według mnie powinno być prawo takie, że skoro uratował on jej życie, to po tym filmiku powinien mieć możliwość zdecydowania, czy ma nadal ona żyć, czy może jednak ją zabić. Jest takie prawo, że z powodu niewdzięczności można pozbawić kogoś spadku po kimś, powinna być też możliwość pozbawienia życia, przez niewidzęczność.

wujekbaniu

2017-08-19, 22:07
No racja, minimum 10 lat więzienia za sex ze zwierzętami :D zwyrodnialec (kolega pyta o link do zajścia).

gomez1308

2017-08-19, 22:21
Widać po jej słabej grze że ściema i nic takiego nie miało miejsca.

Jeśli jakimś cudem faktycznie taka akcja miała miejsce... ona nie wygląda jakby kiedyś miała ku*asa w dupie więc pewnie coś ją boli :roll:

ValvePlsFix

2017-08-20, 04:29
conderus napisał/a:

Według mnie powinno być prawo takie, że skoro uratował on jej życie, to po tym filmiku powinien mieć możliwość zdecydowania, czy ma nadal ona żyć, czy może jednak ją zabić. Jest takie prawo, że z powodu niewdzięczności można pozbawić kogoś spadku po kimś, powinna być też możliwość pozbawienia życia, przez niewidzęczność.


taa, i potem przez reszte zycia boisz sie ze ktos cie legalnie zamorduje, bo w ktoryms momencie mogles na niego krzywo spojrzeć.

Pitok

2017-08-20, 07:44
Jakiś troll... nie można być aż tak głupim. Chyba :D

SKINHEAD

2017-08-20, 08:23
Gratuluję jej optymizmu... każdy sędzią odrzuci pozew prosiaka jak ją zobaczy :)

zygmunt151

2017-08-20, 09:47
Jest gorzej. Ta osoba nagrała ten film po zobaczeniu sztucznego artykułu w sieci. Artykuł był trollem i sarytą, lecz ona o nim usłyszała i nagrała filmik ze sobą w roli głównej, impersonując podmiot liryczny artykułu by się otworzyć przed światem. Sądząc po braku jej profili w internecie wszystkie usunęła po reakcjach.
Zapewnie niczego się nie nauczyła, tylko czuje jeszcze więcej nienawiści.

Mamałyga

2017-08-20, 10:37
Troll, obejrzyjcie kilka filmów z jej kanału. Już było o tym głośno, niezłą prowokacja :D

realign

2017-08-21, 21:30
U grubej baby cycki to jak u suchego faceta kratka...

TeaBag

2017-08-23, 00:07
pewnie dostaje orgazmu na samo wspomnienie o tym

Billans

2019-09-02, 01:23
DmNQ napisał/a:

kto by takiego morświna chciał posuwać?



ja

:mrgreen: