18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On mnie ugryzł...

Halman • 2022-01-29, 12:39

jakim cudem to ma prawo do głosowania..?

NoweKonto

2022-01-29, 15:41
To jest ustawka!

yadave

2022-01-29, 18:11
zawsze tak jest.

Pralpunkt

2022-01-30, 16:49
Mogę jej zajebac plisss

Geniusz

2022-01-30, 16:50
Typowe babsko xD Widać, że nie ważne czy ma 15 czy 65 lat, bo zakłamanie weszło jej w krew wraz z genem sp***olonej matki, która najpewniej też kłamała nawet w najprostszych sprawach, to czego oczekujecie od tej starej ściery? :-P Teraz każda loszka oglądając ten filmik będzie się śmiała, że "Jaka głupia baba" itp, jednak same pewnie tak samo by kłamały na miejscu tej starej pruchwy, ale co tam xD Człowiek niejedno w życiu widział i śmiało mogę powiedzieć, że czy to stary dziad czy stara pruchwa, to jest to samo dno, zakłamane i bezczelne, bo wydaje im się, że stary gnój albo pruchwa, to im się szacunek należy, ale już młodszemu pokoleniu szacunku nie okażą :-/
Jak dla mnie, to im starszy człowiek, to tym większą karę powinien ponosić za łamanie prawa, fałszywe oskarżenia itp, bo w teorii jest mądrzejszy, więcej przeżył itp. a nie takie pie**olenie się z dziadami, którzy są jak szkodniki w tym już i tak sp***olonym świecie :mrgreen:

Mariolek95

2022-01-31, 12:53
Łokieć na brodę za takie zachowanie

Verano

2022-02-02, 01:00
Stare jak świat. Halman, agregacie manualny do filmików, weź no filtruj tam, żeby nowsze było a nie taki szrot.