18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On mnie ugryzł...

Halman • 2022-01-29, 12:39

jakim cudem to ma prawo do głosowania..?

Payan

2022-01-29, 12:47
O żesz k***a, ale by jej strzelił z liścia, może by się uspokoiła.

mygyry

2022-01-29, 13:02
k***a nawet jej szczur jest zażenowany i chce już iść

OpenStreetMaps

2022-01-29, 13:07
Jeśli to nie jest jakaś kolejna chora ustawka robiona dla wyświetleń. To ja się pytam jakim cudem babsko nie widzi tego że jest nagrywana. Jeśli to tak na poważnie to jakie trzeba mieć spustoszenie pod czaszką zamiast mózgu aby nie rozumieć że kamery nie oszuka. To już ten cziłała z móżdżkiem wielkości orzeszka mądrzejszy.

hdposter

2022-01-29, 13:19
Pajan napisał/a:

O żesz k***a, ale by jej strzelił z liścia, może by się uspokoiła.



W jej przypadku to już tylko odcięcie łba siekierą. Jej szczur na smyczy też do utylizacji.

Quassar

2022-01-29, 13:21
OpenStreetMaps napisał/a:

Jeśli to nie jest jakaś kolejna chora ustawka robiona dla wyświetleń. To ja się pytam jakim cudem babsko nie widzi tego że jest nagrywana. Jeśli to tak na poważnie to jakie trzeba mieć spustoszenie pod czaszką zamiast mózgu aby nie rozumieć że kamery nie oszuka. To już ten cziłała z móżdżkiem wielkości orzeszka mądrzejszy.



To nie jest ustawka chociaż wolał bym bo prawda jest jest jeszcze smutniejsza takie debile faktycznie żyją np popatrz na te sp***olenizny z LGBT co klękają i krzyczą jape w niebogłosy jeszcze większa patola a jak najbardziej realna

o tutaj masz nawet szczekają
https://www.sadistic.pl/dudy-graja-psy-szczekaja-vt525783.htm

Rados

2022-01-29, 14:00
k***a prawie ja zagryzl j***niec

Kuleczka

2022-01-29, 14:16
Wygląda to jak parodia tej akcji ze zdradzającą młodą i jej chłopakiem

OpenStreetMaps

2022-01-29, 14:18
Quassar napisał/a:

To nie jest ustawka chociaż wolał bym bo prawda jest jest jeszcze smutniejsza takie debile faktycznie żyją np popatrz na te sp***olenizny z LGBT co klękają i krzyczą jape w niebogłosy jeszcze większa patola a jak najbardziej realna
o tutaj masz nawet szczekają



Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo poprawiłeś mi dziś humor.
Ja wprost uwielbiam ten ruch LGBT jako dostawców zabawnych treści.
Skoda tylko że inny zabawny film w tej tematyce " Ludzie obrażeni na rzeczywistość" na YouTube ma tylko 1,3 miliona wyświetleń. Natomiast jeszcze jeden zabawny tytuł to"

PRAWDA O SZTUCE NOWOCZESNEJ I KONCEPTUALNEJ / WOJNA LEWACTWA Z OBIEKTYWIZMEM do znalezienia na CDA ponieważ YouTube uznał ten prześmiewczy film za niewłaściwy ideologicznie i go skasował.
Postaram się go dodać tu na Sadola na którym moderacja też nie pozostawia złudzeń co do przekonań i natychmiastowo pewne tematy nie poprawne politycznie wywala do sucharów choć na starcie dynamicznie zaczynają zbierać piwa. Przykład. SUCHARY temat "Dawno się tak nie uśmiałem"

Quassar

2022-01-29, 14:57
Był taki filmik z taką zj***ną babą co robiła wypad na kolano i darła jape.. podeszła do niej inna zwolenniczka lgbt " taka bardziej cywilizowana" i chciała ją uspokoić ale wtedy zorientowała sie jaka bardzo jest sp***olona rówieśniczka z lgbt i poszła sobie dalej xD

szukam tego filmiku ale nie moge sie doszukać dość popularne to było za swego czasu.

boo

2022-01-29, 14:58
OpenStreetMaps napisał/a:

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo poprawiłeś mi dziś humor.
Ja wprost uwielbiam ten ruch LGBT jako dostawców zabawnych treści.
Skoda tylko że inny zabawny film w tej tematyce " Ludzie obrażeni na rzeczywistość" na YouTube ma tylko 1,3 miliona wyświetleń. Natomiast jeszcze jeden zabawny tytuł to"
PRAWDA O SZTUCE NOWOCZESNEJ I KONCEPTUALNEJ / WOJNA LEWACTWA Z OBIEKTYWIZMEM do znalezienia na CDA ponieważ YouTube uznał ten prześmiewczy film za niewłaściwy ideologicznie i go skasował.
Postaram się go dodać tu na Sadola na którym moderacja też nie pozostawia złudzeń co do przekonań i natychmiastowo pewne tematy nie poprawne politycznie wywala do sucharów choć na starcie dynamicznie zaczynają zbierać piwa. Przykład. SUCHARY temat "Dawno się tak nie uśmiałem"



Daj link

dżonyłojlker

2022-01-29, 15:16
boo napisał/a:

Daj link



Wejdź w jego profil, tam masz.