18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Omijanie korka

pan_lektor • 2013-08-08, 17:18
Witajcie Sadole! Do tej pory głównie przeglądałem sadistica, jednak sytuacja, która dziś zaistniała skłoniła mnie do założenia konta i podzielenia się zgromadzonym materiałem.

Fabuła w skrócie: graliśmy małą próbę z kolegami w domu kultury, o 14 zaczął się rozkładać inny zespół, a my się zwinęliśmy. Odwiozłem perkusję do mieszkania na drugim końcu miasta i ustawiłem się w permanentnym korku, żeby wrócić po kolegów. Chwilę później, z głębokiej zadumy pt. "kiedy zrobią k***a tę obwodnicę?!" wyrwał mnie pisk opon. Sytuacja na filmie jest dość jasna, dźwięku brak.




Po 15 minutach dojechałem na miejsce i co zobaczyłem?


Buraczany kierowca wraz z dwoma kolegami, którzy jak widać na filmie chcą wysiadać do bicia, był spóźniony na próbę swojego weselnego zespołu. Wszyscy około lat 70.

Podsumowując: szkoda, że się stary gbur nie wpie**olił pod tego tira pod koniec. Kąpałbym się w wirtualnym piwie. :ok:

Natej

2013-08-10, 03:14
ch*jowo zaparkował

tigerqaz

2013-08-10, 10:59
Cytat:

dźwięku brak



A co Weekend leciał w tle ? :D

Scaner

2013-08-10, 12:22
No jakby przydzwonił to materiał pierwsza klasa..

marcin_1993

2013-08-10, 18:05
Pozdrawiam użytkownika żółtej Civic VI :D (a nie sejczento) pozdrowienia dla Civic klub:D

Promek

2013-08-10, 18:19
Nie doczytalem do konca wlaczam filmik i k***a glosniki znow mi sie spalily. Sprawdzam podlaczenie ok. k***uje bo dopiero je zrobilem. Olewam po jakis 10 minutach stwierdzam ogladam dalej. Cos mnie tknelo koncze czytac twoj tekst nad filmem....

pan_lektor

2013-08-10, 23:57
marcin_1993 napisał/a:

Pozdrawiam użytkownika żółtej Civic VI :D (a nie sejczento) pozdrowienia dla Civic klub:D



Niestety poprawna odpowiedź w konkursie już padła - Skoda Felicia, ale również pozdrawiam ;)

CiałoObce

2013-08-11, 11:53
stracilem ponad 1,5 minuty swojego zycia zeby dowiedziec sie ze mamy buraków na drodze? Dziękuję k***a bo nie wiedziałem

pan_lektor

2013-08-11, 23:14
Tomky napisał/a:

stracilem ponad 1,5 minuty swojego zycia zeby dowiedziec sie ze mamy buraków na drodze? Dziękuję k***a bo nie wiedziałem



Wybacz, zapomniałem, że sadistic.pl to portal edukacyjny o szczególnych właściwościach waloryzujących nasz k***a byt.

Temat Ci się podoba = piwo.
Temat Ci się nie podoba = scrollujesz dalej. To naprawdę takie trudne?