18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ola, nie mogę gadać

crossdressphyxia • 2020-05-02, 23:11
W sumie cześć sadoli córeczki już ma. ch*jowo mieć we łbie iskierkę myśli, że wyrosną takie same. I NIE. Nie upilnujecie. Nie dacie rady.






botspam

2020-05-03, 10:12
W swiecie gdzie Marta Linkiewicz jest gwiazda dlatego ze oj***la gale nie ma sie co dziwic ze znajda sie nasladowcy

bakus1233

2020-05-03, 11:00
Dupaapud napisał/a:

80% charakteru tych dziewcząt to geny rodziców i dziadków. 20% to wpływ środowiska.


Trochę przesadziłeś. W dzisiejszym świecie dostępu do internetu rodzice odgrywają już mniejszą rolę.

Ce...........00

2020-05-03, 11:12
Ciekawe która to Klaudia, siostra Sebka z Kapitana Bomby - kobieta wyzwolona xD

Keedo

2020-05-03, 11:24
Linkiewicz v2

Spar1988

2020-05-03, 11:41
No jeszcze obciągnie na wizji, parę pato filmów jak będzie ogarnięta, potem fame mma i zarobiona lepiej od wszystkich sadoli. co za sp***olony świat,

pankruk

2020-05-03, 12:19
Narobią szumu swoim chamstwem, pozakładają instagramy, zaczną wrzucać patofotki/patostreamy i rok później gala fame mma za 150 koła za walkę

EdmundKemper

2020-05-03, 12:22
Najlepszym sposobem na nie promowanie takiej patologii jest jej ignorowanie.

Obejszłem_system

2020-05-03, 13:39
edmund napisał/a:

chłopie współczuję, naprawdę



A czemu współczujesz?

@crossdressphyxia
"W sumie cześć sadoli córeczki już ma. ch*jowo mieć we łbie iskierkę myśli, że wyrosną takie same. I NIE. Nie upilnujecie. Nie dacie rady."

W jakich ty kategoriach oceniasz rzeczywistość? w swoich patologicznych zapewne. Przecież dzieci się rodzą z konkretnych rodziców i już mają jakiś pakiet startowy genów plus środowisko plus wychowanie. Z zajebistych rodziców taka patola nie wyrośnie nigdy. Jeśli rodzice kochają i się zajmują i pomagają sensownie organizować im życie. Zastanawia mnie skąd Ci przyszło do głowy taka nietrafiona myśl?

edmund

2020-05-03, 14:26
Obejszłem_system napisał/a:

A czemu współczujesz?
@crossdressphyxia
"W sumie cześć sadoli córeczki już ma. ch*jowo mieć we łbie iskierkę myśli, że wyrosną takie same. I NIE. Nie upilnujecie. Nie dacie rady."
W jakich ty kategoriach oceniasz rzeczywistość? w swoich patologicznych zapewne. Przecież dzieci się rodzą z konkretnych rodziców i już mają jakiś pakiet startowy genów plus środowisko plus wychowanie. Z zajebistych rodziców taka patola nie wyrośnie nigdy. Jeśli rodzice kochają i się zajmują i pomagają sensownie organizować im życie. Zastanawia mnie skąd Ci przyszło do głowy taka nietrafiona myśl?



nie że mam coś do płci....... po prostu widzę , a naprawdę sporo przypadków znam, bo
powyżej 14,15 roku życia współczesnym dziewczynkom zaczyna odpie**alać i to nie przechodzi tak szybko,
często to jest zwykła próżność, lenistwo, egoizm, agresja, brak właściwych ideałów......a czasami podchodzi pod choroby psychiczne, lub problemy psycholgicze, z tego co mówili znajomi lekarze stwierdzając że ten problem narasta , ostatnimi laty,

nie chce mi się zresztą pisać

,,,organizować życie,,,
to jeszcze muszę skomentować, bo śmieszą mnie takie sformułowania bo kiedyś nikt nikomu nie organizował życia i wyrastali prawdziwi wartościowi ludzie, chociażby u mnie patrząc po rodzinie, a teraz
dziesiątki różnych zajęć , bodzców i wyrastają niezaradni ludzie którymi można manipulować,
oczywiście nie regóła lecz uogólnienie

Obejszłem_system

2020-05-03, 14:40
nwonigers napisał/a:

up pie**olisz.



No właśnie nie.

Pitok

2020-05-03, 14:42
Kolejne k***iszony co szukają fejmu w internecie....

Obejszłem_system

2020-05-03, 14:43
edmund napisał/a:

nie że mam coś do płci....... po prostu widzę , a naprawdę sporo przypadków znam, bo
powyżej 14,15 roku życia współczesnym dziewczynkom zaczyna odpie**alać i to nie przechodzi tak szybko,
często to jest zwykła próżność, lenistwo, egoizm, agresja, brak właściwych ideałów......a czasami podchodzi pod choroby psychiczne, lub problemy psycholgicze, z tego co mówili znajomi lekarze stwierdzając że ten problem narasta , ostatnimi laty,
nie chce mi się zresztą pisać
,,,organizować życie,,,
to jeszcze muszę skomentować, bo śmieszą mnie takie sformułowania bo kiedyś nikt nikomu nie organizował życia i wyrastali prawdziwi wartościowi ludzie, chociażby u mnie patrząc po rodzinie, a teraz
dziesiątki różnych zajęć , bodzców i wyrastają niezaradni ludzie którymi można manipulować,
oczywiście nie regóła lecz uogólnienie



Śmieszą Cie sformułowania organizować komuś życie bo nie umiesz sobie wyobrazić co to może znaczyć w pozytywnym aspekcie. Z resztą sam się do tego przyznałeś. Mnie natomiast śmieszą sformułowania że znasz dużo jakiś przypadków. fajny argument. mój jest taki,że ja znam dużo innych ..hue hue

szyszka_stg12

2020-05-03, 14:48
przyszłość narodu, nie ma co...