18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okulary

P@...........@C • 2012-04-05, 11:00
nowy projekt google


Abortator666

2012-04-05, 12:39
A są takie same tylko z wbudowanym podgladaniem osób pod ich ubraniem ? :x

Jutub

2012-04-05, 13:33
Według mnie takie wpie**alanie obrazków od p*zdy (jak u @up) powinno być karane ostrzeżeniem.
A co do sprzętu to zajebisty :D

JÃ...........a.

2012-04-05, 14:38
I pewnie będzie tak jak w przypadku androida, google+ i innych wynalazków google. Mianowicie śledzenie i wyzyskiwanie informacji osobistych o użytkowniku. ch*j z tymi okularami.

RB28DET

2012-04-05, 14:42
Muzyka w uszach, przed oczami jakieś ikonki, obrazki, prowadzisz rozmowę w między czasie ze znajomym i przechodź teraz bezpiecznie przez jezdnię.

Azazel91

2012-04-05, 14:44
@up
1. Co masz do ukrycia?
2. Mam androida, gmaila, google+. Åšledzony siÄ™ nie czujÄ™. JesteÅ› agentem Tomkiem?

Edit:
Miałem na myśli 2up

JÃ...........a.

2012-04-05, 14:47
@up - Azazel91

1. Swoje (prywatne!) życie.
2. r*chany przez rząd też się nie czujesz?
3(?). Nie jestem - a do czego zmierzasz?

kebabkilla

2012-04-05, 14:54
to tylko kwestia paru lat zanim pojawi sie cos takiego w sprzedazy

konek3

2012-04-05, 14:56
@UP: Jeśli Google Inc. nie miało by dostępu do naszych prywatnych danych, takie okularki byłyby całkiem spoko :)

camperboy

2012-04-05, 15:02
Te zabawki uświadamiają mi, że to tylko ogłupia człowieka. Nie długo by podetrzeć dupę trzeba będzie sięgać po telefon, nawigację i ch*j wie jeszcze co by znaleźć srajtaśmę.

Naturą człowieka jest przełamywanie granic czynienie czegoś co kiedyś było nie możliwe, ale wielu przypadkach to idzie w złą stronę. Rozleniwia i upośledza. Kiedyś dzieciaki potrafiły liczyć w pamięci. Dodawać, odejmować i mnożyć. Dzisiaj duża grupa dzieci bez kalkulatorów nie potrzafi wykonać tych czynności.

Nie mówię, że technologia jest zła, nie żyję w jaskini, ale co ci biedni ludzie zdrobią jeśli któregoś dnia zabraknie prądu albo coś? Taki debil nawet lodówki nie otworzy bo telefon, albo jakieś okulary nie będą mu w stanie powiedzieć jak to zrobić.

Dzichader

2012-04-05, 15:21
Pomyślcie sobie o tej baterii ze skutera na kablu w plecaku, żeby to zasilić.

Radzimierz

2012-04-05, 15:28
Nowa metoda inwigilacji... super!

Ko...........‚o

2012-04-05, 15:41
Cytat:


1. Co masz do ukrycia?



Pierwszy raz widzę wypowiedź człowieka, tak bardzo pozbawionego wyobraźni, tak bardzo nie umiejącego przewidzieć następstw i konsekwencji działań i podejmowania decyzji.
To chyba jest to pokolenie MTV, które r*cha się przed kamerami, zachodzi w ciąże w wieku 16 lat i uważa że o człowieku świadczy iphone i auto.
Nie mam nic do ukrycia, chce żeby ktoś tam wiedział co jem na śniadanie, co oglądam w telewizji i internecie, gdzie kupuje rzeczy oraz co myślę o władzy i aktualnej polityce bezpieczeństwa Państwa.

genghiskhan

2012-04-05, 15:51
Józef Ka. napisał/a:

I pewnie będzie tak jak w przypadku androida, google+ i innych wynalazków google. Mianowicie śledzenie i wyzyskiwanie informacji osobistych o użytkowniku. ch*j z tymi okularami.


a niby po co sÄ… zrobione?
przede wszystkim w filmiku nie pokazano reklam, którymi będziemy wtedy atakowani
:idzwch*j: z takimi googlami