18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okulary

P@...........@C • 2012-04-05, 11:00
nowy projekt google


MudPie

2012-04-05, 22:18
Bez sensu produkt, przynajmniej dla mnie, nawet jakby to kosztowało 20zł to bym nie kupił, gdyż nie widzę w tym żadnego praktycznego zastosowania. żeby to chociaż jeszcze odległości mierzyło, temperaturę, ciśnienie, wilgotność, monitorował nas typu bicie serca ciśnienie wewnątrz nas itd, różnego rodzaju promieniowania typu UV nie UV, bezpieczne nie bezpieczne, żeby miało przełącznik na termowizyjny podgląd, lub inne filtry tak jak miał Predator, żeby potrafiło znaleźć coś w mieszkaniu, typu naklejamy na klucze czy zapalniczkę taki małe coś i te okulary tego szukają i rysują Ci sztrzałke gdzie leżą, żeby pokazywało prędkość, czas itd, żeby miały kompas, duży zoom, wbudowany translator, typu ktoś coś do Ciebie po niemiecku gada to okulary to odczytują i pokazują/tłumacząc coś ktoś do Ciebie gada np pisząc na wyświetlaczu po angielsku czy po polsku. to wtedy jeszcze może i ciekawe.. ale tak.. po co mi to.

Jutub

2012-04-05, 22:29
@up pierwszy polecisz i kupisz...

MudPie

2012-04-05, 22:33
Jutub napisał/a:

@up pierwszy polecisz i kupisz...



Nawet jakbyś mi dał pieniądze to bym nie kupił. Człowieku ja nie mam nawet telefonu z kolorowym wyświetlaczem.. już będę pędził po jakieś bez sensowne okulary.

babycow

2012-04-05, 22:38
wypbraznie to google ma :) . Niby jak mamy to widziec? Obraz bd zbyt blisko, ludzkie oko nie uchwyci wszystkich ikon. Sterowanie glosem -porazka...

max1522

2012-04-06, 00:12
okulary spoko tylko tylko myśle że to jest dopiero wizja gdyz jeszcze takiej techniki nie pisidamy że by w takich okularkach był aparat kamera internet nawigacja komputer kamera telefon. To teraz się ledwo mieści w naszych komórkach ciegiełkach bądź cienszych cegiełkach.

Szarak_94

2012-04-06, 00:26
Polska wersja zapewne będzie wysyłać dane o twojej lokalizacji do kogo tylko się da.

.:pietruszka:.

2012-04-06, 00:49
jedyne co mnie się podobało to końcówka ;)

szkoda że nie umiem grać na ukulele :(

hornywojtek18

2012-04-06, 12:10
cofa mnie jak widzę hipstera...

kotorminator

2012-04-06, 13:10
Niedorzeczność. Człowiek nie dostrzeże niczego wyświetlanego tak blisko oka

Nicram666

2012-04-06, 13:17
Jak dla mnie to kolejny niepotrzebny bajer. A co do tej waszej wstrętnej inwigilacji. Drodzy hejterzy, nikt wam nie nakazuje kupować tych okularów więc po co się przejmujecie? Ci co kupią to oni się będą martwić czy czasem przez magiczne okularki nie obserwuje ich pracownik CBŚ, CBA, KGB, NKWD czy innego gówna.

Misza123

2012-04-06, 13:25
Jestescie tak kurewsko wazni ze google musi miec wszystkie wasze dane od imienia po kolor srajtasmy. Zatrudnia na kazdego uzytkownika sadola 3-4 osoby zeby obserwowali kazdy wasz ruch !!

xylometazol

2012-04-06, 13:28
Bajer nie bajer nikt nikogo do zakupu nie zmusza.

Nie żeby mnie to jarało bo toto ma mozliwosci smartfona tylko interfejs inny. Ale IMO aktualnie świat zmierza w kierunku coraz mniejszej dozy prywatności ( systemy rozpoznawania twarzy na ulicach, globalna siec kamer przemyslowych etc) wiec dlaczego nie korzystac poki nam cos daja za wyzbycie sie tejze prywatnosci, jak za pare lat beda nam bezkarnie grzebac w kale nie dajac nic w zamian.

P.S.
Google nie jest organizacja non-profit tylko korporacja oni zarabiaja na zbieraniu informacji o ludziach wiec nie ma co sie srac ze usiłują coraz głębiej pod czaszke zaglądać. A do tych co sie sraja o swoja prywatnosc - i tak jak czegos w necie szukacie robicie to przez googla.

Zl...........ny

2012-04-06, 13:45
kotorminator napisał/a:

Niedorzeczność. Człowiek nie dostrzeże niczego wyświetlanego tak blisko oka



Tu akurat się mylisz, od paru lat można kupić okulary multimedialne, w których wyświetlany obraz wydaje się być wielkości ekranu kinowego, nie mówiąc o podobnym zastosowaniu półprzepuszczalnych gogli w armii amerykańskiej.

Kargon

2012-04-06, 13:52

Azazel91

2012-04-06, 14:39
Weseli są ludzie którzy mówią że Google to inwigilacja itp. itd. Przykłady jakieś inwigilowania ludzi via google? Brak. Pewnie sami macie komórki z androidem, może wasze smsy i połączenia też są rejestrowane przez Google? Nie wiecie co mówicie. Jak tak wam tęskno do spełnienia waszej paranoidalnej żądzy prywatności to odłącz kabelek od internetu i wyprowadź się gdzieś w las i zakop się pod ziemią. Wtedy będziesz miał może namiastkę chorej "prywatności" o której marzysz. Jeśli ktokolwiek będzie chciał pogwałcić Twoją prywatność to google będzie ostatnie. Bój się bardziej o swój telefon.