18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okradanie Bezdomnego i reakcja ludzi :)

ryba007 • 2015-06-25, 13:20
Filmik przedstawia sytuacje gdzie okradany jest bezdomny i reakcja ludzi :)
[youtube]

Abulcasis

2015-06-25, 13:30
Wyprzedzę wszystkich ekspertów sadolowych, którzy habilitacje na temat pranków i eksperymentów społecznych pisali wieki temu - "wszystko jest ustawione i ch*j, autor tematu to p*zda i ma kisiel zamiast mózgu, a kto daje piwo, ten jest zj***ny na ryj". :dead:

A moim skromnym zdaniem ciekawe. Piwko leci.

kszan

2015-06-25, 13:33
Jaranie sie ekperymentami spolecznymi to pedalstwo, a autor filmiku to ciota i ch*j

nerusss

2015-06-25, 13:49
moze pranki to sranki ale jakos me serce sie raduje jak widze ludzi ktorzy reaguja w ten sposob :brawo2:

moskalowy

2015-06-25, 14:06
jakie to jest k***a beznadziejne!!!

KolejnaJednostka

2015-06-25, 14:16
Jeden z niewielu sensownych eksperymentów. Ale to jest różnica, to nie jest jakiś tam prank, tylko gość serio sprawdzał jak ludzie zareagują.

eMJay8086

2015-06-25, 14:29
Popłakałem się.
Nie ten portal na tę wrzutę.

namek2

2015-06-25, 15:12
BTW po co litować się nad bezdomnymi? Rozumiem, komuś w życiu nie wyszło, ale taki śmieć ma 2 sprawne ręce niech sam zarobi na żarło, a nie okrada z gruzu zwykłych obywateli. Na co przeznaczy te pieniądze? Jasne że na używki, bo po co mu kupownia jedzenie skoro nikt głodnemu nie odmówi kupienia bułki, po co kupować ubrania gdzie zużyte ciuchy znajdzie w śmietnikach, a może kupi środki czystości - pff :D
Powiecie ciężko o pracę w takim kraju. No i tu się mylicie, bo pracy jest w ch*j, tylko wiadomo, że nie płacą tyle ile byśmy oczekiwali. Ale po co takiemu śmieciowi wysokie wynagrodzenie skoro nie odprowadza żadnych rachunków? Ma sprawne ręce, niech zapie**ala, a wy się ogarnijcie się i nie dawajcie takim pieniędzy

KrisCFC

2015-06-25, 15:15
ch*jowe a nie ciekawe - bezdomny na ulicy to zwykły menel i pijak bez chęci do życia, każdy bezdomny, który chce żyć lepiej, zapie**ala do różnych wolontariatów, MOPS-ów śmopsów i innej pomocy, Ci bardziej rozgarnięci zbierają puszki i inny złom, z czego w skali miesiąca wyciągają niemałą kasę bo nawet kilka stówek.

ch*jowy eksperyment, ch*jowi ludzie, pijaka żałują... :-P

Szangti

2015-06-25, 15:56
Moj kolega bezdomy(pil i to ostro dynsks),rodzina sie wyparla(ma matke,ojca,rodzenstwo),nie zebra.Zalatwil sobie miejsce w noclegowni,jak ma prace to placi tam 400zl i ma spanie,zarcie ubrania. Jak nie to w ramach ze tam jest wykonuje prace spoleczne na rzecz osrodka.Warunek jest jeden,nie mozna byc pijanym,ogolnie pic. wiec ci co na ulicy to wybieraja picie...

haf3po3

2015-06-25, 16:35
Kiedyś był kręcony reportaż w Warszawie na temat bezdomnych. Mianowicie proponowano im "mieszkania" oraz pracę, normalnie zatrudnienie, pensja itd.. Ani jeden nie przyjął propozycji, bo i po co jak większość z nich mówiła, że w ciągu dnia potrafią ponad 500 zł wyżebrać...

KaiWren

2015-06-25, 16:35
Stary żart:

-Skąd jesteś, Ej?

-Z Łodzi, Ej.

-Ej, nie pytałem czym sie zajmujesz tylko skąd jesteś.

Maxi96

2015-06-25, 18:28
KaiWren napisał/a:

Stary żart:

-Skąd jesteś, Ej?

-Z Łodzi, Ej.

-Ej, nie pytałem czym sie zajmujesz tylko skąd jesteś.

Jesteś dla mnie zagadką człowieku.

JA...........or

2015-06-25, 19:23
@MAxi96

k***a, a Ty nie jestes zagadka tylko ciolkiem, albo raczej nie doj***nym gimbem

teken

2015-06-25, 19:33
Wszędzie ch*jowe sranki, a później sprawdzają, czy ludzie mają znieczulice.