18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okradanie Bezdomnego i reakcja ludzi :)

ryba007 • 2015-06-25, 13:20
Filmik przedstawia sytuacje gdzie okradany jest bezdomny i reakcja ludzi :)
[youtube]

pa...........uj

2015-06-25, 19:35
zaciąga jak jakiś ukrainiec

contowsky

2015-06-25, 19:46
@kszan a Twoja siostra k***i się z arabami.

KaiWren

2015-06-25, 20:14
@MAxi96
domyślam sie że nie oglądałeś filmiku w całości, bo nagrywany jest w mieście Łodzi. Mam nadzieje że zrozumiałeś mój żart

gnat8

2015-06-25, 20:14
Bede mial beke jak kiedys autorowi bede robic kwadrat, sasiedzi zareaguja a zlodziej im wkreci ze to srank i tam stoi koles z kamera i jeszcze podadza sobie wite i pomachaja w kierunku typa ktory bedzie stal na czujce :D

Andre1945

2015-06-25, 20:31
Najlepsza typiara w 3:31. Ewidentna intelektualistka: ''Suchaj, bo zaraz wezme... ee... wezne policje i ci te... ee.. bendzie s tego''.

Sam filmik ch*jowy. Co to za argumentacja: ''zostaw, to jego''? Tak samo jego, jak złodzieja - pieniądze otrzymane z żebrów, a nie z pracy. Ale ludzie honorowo kuźwa, socjaliści, bo biedny człowiek. Taaa, ciekawe przez kogo on taki ''biedny'' się stał.

Gołyniemiec

2015-06-25, 20:43
A gdzie cycki? nie ma cycków, nie ma piwa.

trampolina

2015-06-25, 20:45
nie raz tym menelom wybieram pieniądze ze śmierdzącego beretu, żeby kupić sobie piwo i nikt nie reagował. Także ten cały film jest ustawiony jak wyboru prezydenckie 2015. Dziękuję.

Plecionkarz

2015-06-25, 20:59
Najgłupsi to są ludzie którzy pomagają bezdomnym żebrakom. Cieszą się, że pomogli a taki menel za 5zł by im kosę w ciemnym zaułku sprzedał. Nie żyjemy w jakimś strasznie biednym kraju, jak ktoś jest biedny to dostaje pomoc, trzeba się mocno postarać i wszystko mieć w dupie żeby doprowadzić się do skrajnej nędzy i życia na ulicy. Wszędzie jest pełno surowców które można pozbierać i sprzedać oraz ośrodków pomocy łajzom. Ja miałbym w dupie to, że ktoś okradł bezdomnego, jak złodziej okradł menela to wszystko pozostaje w jednej patoli.

Dexterous

2015-06-25, 21:05
No tak, jak śmierdzącemu brudasowi ktoś zabierze wyżebrane (nielegalnie nota bene) pieniądze, to nagle wszyscy wielce reagują. A jak ktoś bije albo próbuje gwałcić kobietę w parku, to nagle nie ma bohaterów. Proponuję powtórzyć ten eksperyment tylko tym razem niech te 5 dych bierze koksu 2m x 2m. Ciekawe czy wrażliwość społeczna będzie równie wielka. Tak, poproszę maść na ból dupy. Bo mnie wk***ia po prostu, że robi się taki dramat z jakiegoś lumpa a wszyscy mają wyj***ne na to jak okrada się przedsiębiorców z sektora MSP, podczas gdy zagraniczne koncerny nie płacą podatków.

Ancistrus

2015-06-25, 21:15
nowe słówko z języka Polskiego:

Empatia (gr. empátheia „cierpienie”) – w psychologii zdolność odczuwania stanów psychicznych innych osób[1] (empatia emocjonalna), umiejętność przyjęcia ich sposobu myślenia, spojrzenia z ich perspektywy na rzeczywistość (empatia poznawcza).

PooruHellsing

2015-06-25, 21:16
A wy Sadolowicze co robicie by było lepiej?
Nie każdy bezdomny to menel, widziałem nielicznych którzy nie piją, a nawet jednego którego pies był dużo bardziej zadbany niż on sam, meneli też tępię ale niektórym zwyczajnie los spłatał figla i tak skończyli, nie ma co ich winić za to. Polaki cebulaki, jak biedny to haha frajer, jak bogaty to złodziej i trzeba mu auto porysować czy lusterka urwać.

Aberracja

2015-06-25, 21:24
Skwituję ten filmik anegdotką. Pewnego lata (3-5 lat temu), w drewnianym domku nad jeziorem (jego właściciel prawdopodobnie o nim zapomniał, bo nikt go nie widział od 15 lat) zalągł się pewien brązowo skóry jegomość z rumuńskim pochodzeniem. Jak większość mu podobnych, dzień spędzał na żebraniu przed największym sklepem w mieście, a wieczorami balował za zdobyte bilony. Szedłem raz ze znajomym w kierunku wspomnianego wcześniej sklepu, gdy poprzedzany specyficzną wonią wymiocin i gówna, pojawił się rumun. Od razu rozpoczął inkantować, rzucając na nas urok swojej niedoli i wynikającej z niej potrzeby spotkania naszych monet z jego brudną kieszenią. Ja, człowiek elokwentny i oczytany, zripostowałem jego zaklęcia wyszukanym słownictwem.
- sp***alaj brudasie.
Brązowy mąciciel nauczony doświadczeniem, niezdziwiony mą reakcją, już umykał ku swemu legowisku, gdy stało się coś niespodziewanego. Mój znajomy sięgnął ku swym kieszeniom, skąd wydobył złotówkę, a następnie pięćdziesięciogroszówkę i podał obie monety rumunowi. Ja z mocno słyszalnym zdziwieniem w głosie, znów wznosząc się na wyżyny krasomówstwa, zapytałem
- Poj***ło Cię? Przecież on to przek***i na parkową.
- Skąd to wiesz? Może naprawdę potrzebuje na jedzenie. - Odpowiedział mi znajomy, przybierając minę mędrca. Ja, człowiek bezkonfliktowy i tolerancyjny, stwierdziłem, że w sumie to ch*j mi do tego, na co ludzie wydają pieniądze i ruszyłem ze znajomym w dalszą drogę. Wieczorem, idąc z tym samym znajomym w stronę naszych domów, przechodziliśmy obok baru z ogródkiem i zgadnijcie kogo tam ujrzeliśmy. Tak, brązowo skórę plugastwo, będące już w widocznym upojeniu alkoholowym. Wnioski wyciągnijcie sami.

KrisCFC

2015-06-26, 04:50
PooruHellsing napisał/a:

A wy Sadolowicze co robicie by było lepiej?
Nie każdy bezdomny to menel, widziałem nielicznych którzy nie piją, a nawet jednego którego pies był dużo bardziej zadbany niż on sam, meneli też tępię ale niektórym zwyczajnie los spłatał figla i tak skończyli, nie ma co ich winić za to. Polaki cebulaki, jak biedny to haha frajer, jak bogaty to złodziej i trzeba mu auto porysować czy lusterka urwać.



Nie każdy bezdomny to menel - tylko Ci żebrzący, którzy wybierają żebry zamiast porzucić dzienne chlanie, i udać się po pomoc. :)

adams_123

2015-06-26, 15:15
jedna sprawa mnie ciekawi, jak by taki pajac dostał dzwona, jak by się zachował? Bo za sk***iela i jego "eksperymenty społeczne" można iść do kryminału bo tam naj***ne kamer w ch*j. Gastroskopie tą kamerą powinni mu zrobić

kurwiduplo

2015-06-26, 15:46
Ta straż miejska mogła tyle pożytecznych rzeczy zrobić w tym czasie, zamiast jeździć do zgrywusów :amused: