18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okradał kobiety w centrum miasta

xgregor • 2013-10-11, 12:39
Dokładnie w mieście Sorocaba w Brazylii.
Akcja z wczoraj.


RazDwaTrzy

2013-10-11, 16:40
A zasadził ktoś kiedyś panu kopa w dupę?

Marsto

2013-10-11, 16:40
A tak swoją drogą to kiedy dalsza część na hardzie xD?

LikeThis

2013-10-11, 16:46
Nie no co jak co ale tego że "butują leżącego" nie lubię . Mógł go podnieść z gleby przyj***ć strzał albo dwa i tyle a nie k***a na glebie . I ch*j mnie obchodzi Twoje gimbusiarskie zdanie że coś zaj***ł , nie kopie się leżącego i tyle

Td0bT

2013-10-11, 16:50
Tak się powinno traktować każdego jego pokroju. Następnym razem uj***ć ręce. Jak by się jakoś powtórzyło 3 raz, skręcić kark. No i po problemie.

EvilPablo

2013-10-11, 16:53
ten jeden jak odj***ł kicka w locie to aż okulary mu spadły xd

lesii

2013-10-11, 16:57
jak dzieciak naprawdę z bidy to not cool, jeśli natomiast dla zabawy, albo by tylko mieć więcej to ja bym mu ręce połamał, przynajmniej przez jakiś czas by nie kradł, a i może zapamiętałby na dłużej. Do tych wszystkich, co pierdzielą o tym, że nie ważne, że bieda, że inni harują ciężko itd. odpowiem tak : HA HA HA. Po pierwsze znajdźcie się kiedyś w sytuacji, że nie macie nawet jedzenia, pracy nie możecie dostać, z puszek nie wykarmisz rodziny, żadnej pomocy, a żołądek tak ściśnięty, że tylko o jednym możecie myśleć... wtedy się wypowiadajcie. A dwa, bo wy wszyscy tacy kurna uczciwi tak ? A pewnie milion wałków robiliście w robocie czy w życiu ogólnie.
Samosąd jak najbardziej, ale wszystko kurna z głową, a nie jak ktoś napisał, kopać dzieciaka, który i tak jest już obsrany i pobity....

wernetto

2013-10-11, 17:02
typowe bydło bije słabszego. Czasem wystarczy postarać się zrozumieć, co było przyczyną, że zaczął kraść. Stawiam, że bieda. Oczywiście państwo to ma w dupie, bogaci tym bardziej, a inni zamiast starać się pomóc uboższym to jeszcze ich publicznie biją. Bydło i tyle.

zypon

2013-10-11, 17:10
jeśli ktoś widzi coś dobrego w tym co tam się dzieje jest debilem. Każdy kto ma choć trochę wyobraźni wie, że samosąd jest czymś z gruntu złym i szkodliwym (pomijając naprawdę nieliczne odstępstwa). Świat, w którym ludzie stadnie i bez żadnej instytucji wymierzają "sprawiedliwość" to wbrew temu co myślą ćwierćinteligenci z sadistica nie byłby piękny świat bez przestępców tylko piekło, gdzie coraz mniejsze przewinienia wymagałby krwi...

FcDavids

2013-10-11, 17:31
To, że chłopak kradł ( nie wiadomo co i nie wiadomo w jaki sposób ) nie znaczy, że można się nad nim publiczne znęcać i go maltretować. Bydło w koło zrobiło sobie z niego zabawkę do kopania, a ten siedzi tam zakrwawiony i przestraszony. W Brazylii jest sporo biedy i każde miasto w dużej części składa się ze slamsów - chłopak na pewno z takiej dzielnicy się wywodzi i pewnie kradł, aby jakoś przetrwać, czy mieć za co zjeść. Nie usprawiedliwiam go, ale popieram taki samosądów, gdzie pewnie większość tam zgromadzonych nie wiedziała czemu jest kopany. Od wymierzania kary są sądy, a nie zdziczały motłoch.

Tutaj nie dam piwa

danon1906

2013-10-11, 18:02
wszyscy na filmie mają japonki :D

thez

2013-10-11, 18:20
I proszę bardzo jak społeczeństwo sobie samo ładnie poradziło. Człowieka przed popełnieniem przestępstwa nie powstrzymuje wysokość kary, a jej nieuchronność. Jak jest z policją każdy wie, częściej się uda niż nie. A gdyby ludzie się nie bali takiego dorwać i mu wpie**olić (bo będą sądzeni), to takie śmiecie by się bardziej obawiały, że ktoś ich dorwie.

Samudaripen

2013-10-11, 18:22
To chyba jakiś japoński gang :D

kaelem

2013-10-11, 19:16
szkoda mi chłopaka, żeby miał hajs nie kradłby, jak dla mnie w Brazylii 90% społeczeństwa to złodzieje

Plecionkarz

2013-10-11, 19:46
mi to wygląda na porachunki karteli japonkowych, tez bym sobie jebnął z pięty takiego obesrańca, fajny relaks po dniu pracy

Wuk

2013-10-11, 20:38
Chopak zmarł. Tak mu dokopali, że mu pękła wątroba.