18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ojoj tragedia w Calias

Hoofner • 2016-09-21, 10:40
• Afgańczyk zginął przy próbie nielegalnego przedostania się do Anglii
• Organizacje charytatywne winią za śmierć chłopca brytyjski rząd
• Nastolatek jechał do mieszkającego w Anglii brata i powinien był uzyskać wizę
• 15-latka przejechało kilka ciężarówek po kolei


Jak informuje organizacja dobroczynna Care For Calais, 15-latek dostał się na dach tira, jadącego do terminalu promowego. Kierowca zaczął jechać zygzakiem i strącił chłopca na jezdnię, gdzie został przejechany przez trzy lub cztery kolejne ciężarówki. Żadna z nich nie zatrzymała się, co jest we Francji traktowane jako przestępstwo. Francuska policja poszukuje kierowców tych tirów.

Prokurator Calais, Pascal Marconville powiedział "Timesowi", że w tym roku na drogach do portu promowego i tunelu pod Kanałem La Manche zginęło już 12 mieszkańców obozu uchodźczego zwanego "dżunglą". Jak dodał, w przeszłości kierowcy meldowali o wypadkach i mieli wyrzuty sumienia, ale po atakach ze strony imigrantów przestali mieć skrupuły.

Jak się ocenia, wśród około 10 tysięcy mieszkańców "dżungli" jest ponad tysiąc nieletnich. Organizacje pomocowe twierdzą, że trzem czwartym z nich przysługuje prawo wjazdu do Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkają członkowie ich rodzin. Tymczasem od początku roku wizy uzyskało tylko 67.


Koniec zabawy z Tirowcami, tak jest jak się ma gówno zamiast mózgu.

MrSpook

2016-09-21, 13:17
Biedni tirowcy... będą musieli czyścić gówno z opon...

NieLubjeLudzji

2016-09-21, 13:50
A socjozjeby jak zwykle przypie**olą sie do zwykłych pracujących ludzi.

Gruby Brzuch

2016-09-21, 13:52
Hahahaha! Nie no, świat stanął na głowie.

nwonigers

2016-09-21, 14:04
to gdzie te k***y z policji byly jak sie to dzialo. doskonale wiedza co sie tam dzieje. j***ny swiat niech nas ufo rozk***i albo jakas kometa;d

beeveer

2016-09-21, 14:21
będzie film, będzie piwo. czy może mam na harda zajrzeć?

Hoofner

2016-09-21, 14:38
beeveer napisał/a:

będzie film, będzie piwo. czy może mam na harda zajrzeć?



Nie ma nawet zdjęć, i raczej nie będzie jeśli 4 Tiry przejechały po nim to jedynie co zostanie to szlaczek czerwony z opon póki inne tiry nie rozjeżdżą śladów. Chyba, że coś z przemysłowych będzie to dodam.

kocyk8000

2016-09-21, 14:39
chociaz jedna mila wiadomosc z tej dziczy w calias

voidinfinity

2016-09-21, 15:05
Ma ktoś informacje co z protestem którzy organizowali mieszkańcy Calias? Siedzą już za szerzenie faszyzmu? :amused:

madufo

2016-09-21, 15:22
Był taki Węgier, który wiedział jak się tępi to gówno.

TheMozg01

2016-09-21, 15:29
Brudasy tyle rzeczy wrzucają kierowcom pod koła, że Ci nawet pewnie nie zauważyli jak przejeżdżają po jednym z nich.

Jak to się mówi hmm, peszek.

~Velture

2016-09-21, 15:41
Hahaha. Uśmiechnąłem się :)

A tak na serio - czego k***a oczekiwali?
Jakby mi ktoś wbił się na dach auta też bym jechał zygzakiem aby go zrzucić.
Do tego kierowcy zaszczuci przez tych j***nych brudasów i stawiam dychę, że nawet nie wiedzieli, że po nim przejechali. Zresztą co za różnica czy jeden przejedzie po nim czy 20. Już po pierwszym kaplica.
Do tego nawet jakby się skapowali to ja na ich miejscu bym też się nie zatrzymał z obawy na własne życie bo jak ci całe stado tych małp wyskoczy aby pomścić to k***a mniej z ciebie zostanie niż z tego gówna które rozjechałeś.

mygyry

2016-09-21, 16:18
Mieli się k***a zatrzymać, żeby kilkaset dzikusów ich zlinczowało? Oni są pie**olnięci czy jacyś? Niech odpowiedzialność poniesie policja, która dopuszcza do sytuacji, że oni chodzą po drodze na którą nie ma wstępu pieszy

ProVVe

2016-09-21, 16:44
Jakie k***a prawo oni maja? Jak ja mam rodzinę w usa to znaczy, że moge tam mieszkac na stałe, brać zasiłek i odpie**alać jakieś zj***ne wiksy????? Wypie**alać na pustynię i w dzicz tam ich miejsce