18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ojoj tragedia w Calias

Hoofner • 2016-09-21, 10:40
• Afgańczyk zginął przy próbie nielegalnego przedostania się do Anglii
• Organizacje charytatywne winią za śmierć chłopca brytyjski rząd
• Nastolatek jechał do mieszkającego w Anglii brata i powinien był uzyskać wizę
• 15-latka przejechało kilka ciężarówek po kolei


Jak informuje organizacja dobroczynna Care For Calais, 15-latek dostał się na dach tira, jadącego do terminalu promowego. Kierowca zaczął jechać zygzakiem i strącił chłopca na jezdnię, gdzie został przejechany przez trzy lub cztery kolejne ciężarówki. Żadna z nich nie zatrzymała się, co jest we Francji traktowane jako przestępstwo. Francuska policja poszukuje kierowców tych tirów.

Prokurator Calais, Pascal Marconville powiedział "Timesowi", że w tym roku na drogach do portu promowego i tunelu pod Kanałem La Manche zginęło już 12 mieszkańców obozu uchodźczego zwanego "dżunglą". Jak dodał, w przeszłości kierowcy meldowali o wypadkach i mieli wyrzuty sumienia, ale po atakach ze strony imigrantów przestali mieć skrupuły.

Jak się ocenia, wśród około 10 tysięcy mieszkańców "dżungli" jest ponad tysiąc nieletnich. Organizacje pomocowe twierdzą, że trzem czwartym z nich przysługuje prawo wjazdu do Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkają członkowie ich rodzin. Tymczasem od początku roku wizy uzyskało tylko 67.


Koniec zabawy z Tirowcami, tak jest jak się ma gówno zamiast mózgu.

de...........sz

2016-09-21, 17:48
Mam nadzieję że inni kierowcy wezmą z nich przykład :>

hienamas

2016-09-21, 19:38
za nie zatrzymanie grozi im więzienie a jak by się zatrzymali to te dzikusy by zapie**oliły ciężarówkę i zaj***li kierowce , ehh... ciężki wybór ale jak już bym miał iść do więzienia zabrał bym jeszcze do piachu kilku

Maguniu

2016-09-21, 19:44
W przypadku każdego wieczora, jak sympatycy kóz rzucają pod koła prawidłowo jadących ciężarówek po drodze szybkiego ruchu jakieś śmieci czy inne gałęzie to policja nie szuka sprawców. Ale jak już jakiś dostanie się pod zderzak to szuka się kierowców, którzy ośmielili się nie zatrzymać celem rozszarpania przez dziki tłum? Jakim prawem grupy bandytów traktują drogę w Europie, jak jakiś trakt w Afganistanie, na którym mogą sobie ustawiać checkpointy? Równia pochyła Panowie...

maciek003

2016-09-21, 19:44
Jebac islam!!! Allah nie. Dał mu wizy wolał zrobic z niego mielone ch*j temu afganczykowi na grób

The_Generat

2016-09-21, 19:50
• 15-latka przejechało kilka ciężarówek po kolei

w tym jedna aż 3 razy :)

adderwlkp

2016-09-21, 20:01
Koniec pie**olenia. Bez zdjęć nie uwierzę.

da...........za

2016-09-21, 20:10
Cholera, nie ma zdjęć.

Miskowiec

2016-09-21, 20:16
Wiedziałem że pękną tirowcy bo ile można . Ja rozumiem że to człowiek że młody itp ale k***a goście robią niezły burdel w tym mieście są agresywni i myślą że wszystko im wolno rząd nic nie robi bo jest p*zdowaty a rządzący mają to w dupie i wolą jeść ostrygi bo hajs sie zgadza. Na miejscu tych kierowców albo zrobiłbym tak samo albo zebrał się o spuścił ostry wpie**ol wszystkim co tam mieszkają a najbardziej bym napie**alał tych co nie beda chcieli biec bo to muszą być mózgi tej dżungli.


białywęgorz

2016-09-21, 20:25
Już widziałem filmy, co oni robią z tymi ciężarówkami. Wcale k***a nie żal..

Loaloa

2016-09-21, 21:16
Już sk***ysyna aresztowali. To Brytol, więc może być sądzony we Francji, gdzie grozi mu wyrok do dożywocia włącznie, albo w ojczyźnie, gdzie może dostać maksymalnie tylko 50 lat. W każdym razie prędko nikogo znów nie zamorduje.

sorra18

2016-09-21, 21:19
Jak to 1000 na 10000. To 10% W medjach gadjo ze wiekrzosc to dzieci biedne.

lapps

2016-09-21, 22:28
Loaloa napisał/a:

Już sk***ysyna aresztowali. To Brytol, więc może być sądzony we Francji, gdzie grozi mu wyrok do dożywocia włącznie, albo w ojczyźnie, gdzie może dostać maksymalnie tylko 50 lat. W każdym razie prędko nikogo znów nie zamorduje.




po co martwego aresztowali??