18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec wynosi z łóżka martwą córkę

crossdressphyxia • 2015-08-26, 21:34
Brak informacji na temat przyczyn, itp. Jak za mocne to na harda.


JADOWITY_SZCZYMSZYL

2015-08-27, 17:46
jest paru ludzi których nienawidzę,ale nikomu nie życzę czegoś takiego...
Smutne to, rodzicom mogę życzyć tylko wewnętrznej siły...

pve11

2015-08-27, 17:59
k***a, teraz siedze i sie patrze w ściane. Nie wyobrażam sobie nawet co czują rodzice w takim momencie. Przy okazji taka refleksja: j***ć samobójców.

konop720

2015-08-27, 18:30
ale tutaj p*zdeczki się logują, te komentarze w stylu ''opanujcie się na co wstawiać tu takie filmy'' hahah poj***ło was? ten film idealnie się tu nadaje, ch*j mnie to obchodzi, że jest smutny, jak chcecie się pośmiać z j***nych kotków to wypie**alać na kwejki

SharpSe

2015-08-27, 21:01
konop720 napisał/a:

ale tutaj p*zdeczki się logują, te komentarze w stylu ''opanujcie się na co wstawiać tu takie filmy'' hahah poj***ło was? ten film idealnie się tu nadaje, ch*j mnie to obchodzi, że jest smutny, jak chcecie się pośmiać z j***nych kotków to wypie**alać na kwejki



Widzę że mamy do czynienia z poważnym graczem. Ledwo od cyca mamusi się uwolnił a już ocenia ludzi. Weź się pie**olnij w łeb szczylu.

T3nk3n

2015-08-28, 00:44
Kurde jak ją zawijali na końcu, to masakra... aż mnie ochota na oj***nie tortilli naszła

krykoz

2015-08-28, 17:08
każdy kiedyś odejdzie, kiedyś nas nie było, teraz jesteśmy i za jakiś znów nas nie będzie, czyli wszystko wróci do takiego stanu jaki był wcześniej

bujak81

2015-08-28, 23:16
Misiu9316 napisał/a:

Jakim trzeba byś podłym sk***... żeby nagrać takie coś...



czy widzisz żeby ktoś przy tym jakieś jaja sobie robił? no właśnie. ktoś z rodziny nagrywał i ma do tego pełne prawo.

sk***ysynem to trzeba być żeby nagrywać ludzi konających zamiast udzielać pomocy