18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec roku!

~Velture • 2017-03-06, 13:34
Piękne panie i szkaradni panowie - przedstawiam wam zdobywcę nagrody "Ojciec Roku 2017!"

(tłumaczone jak zwykle luźno a źródło na dole)

Ojciec zgwałcił swoją nastoletnią lesbijską córkę aby pokazać jej, że seks z mężczyzną jest lepszy.

54 letni mężczyzna został skazany za gwałt na swojej 16 letniej córce po tym jak oznajmiła mu, że jest lesbijką.

Ojciec, 54l, brutalnie zaatakował 16 latkę kiedy ona zwierzyła mu się, że ma "problemy ze swoją orientacją"

Sędzia z sądu Warwick Crown powiedział oskarżonemu, że dowody poszkodowanej były "potwornie straszne do wysłuchania".
Cytat:

"Jako 16 letnia dziewczyna zdała sobie sprawę, że jest homoseksualistką i ma problemy ze swoją orientacją tak jak wiele osób w jej wieku i postanowiła Ci o tym powiedzieć."

- dodał sędzia.

Cytat:

"Zareagowałeś okazując prawdziwy i niekontrolowany gniew, i postanowiłeś ją zgwałcić aby udowodnić jej dlaczego seks z mężczyzną jest lepszy od seksu z kobietą. Jej zeznania były wstrząsające."


Cytat:

"Ten gwałt był upodlający i upokarzający. Pokazało to twój prawdziwy stosunek do niej jako lesbijki."


Ojciec został również skazany za gwałcenie swojej drugiej córki podczas dwóch dekad molestowania seksualnego.

Sędzia Andrew Lockhart powiedział napastnikowi:
"Sąd wysłuchał obu pokrzywdzonych kobiet. Obie doznały bardzo mocnej i trwałej krzywdy na psychice.

Sąd skazał gwałciciela na 21 lat więzienia za 3 gwałty w latach 80tych i 90tych.
Dodatkowo dostał jeszcze 5 lat więzienia oraz zostanie zarejestrowany jako przestępca seksualny do końca swojego życia.

źródło: http://www.news.com.au/world/europe/father-raped-lesbian-teenage-daughter-to-show-her-sex-with-men-is-better/news-story/8c82d4c6bd58db62c5c6b4afc96b5fb8



A są dzieci które narzekają, że dostały białego iphona a nie różowego...

janlew

2017-03-06, 13:40
To ohydne. Kazirodztwo jest chyba jeszcze gorsze niż sodomia. Mógł wziąć jakiegoś chłopaka w jej wieku. A tak na pewno jej nie wyleczył, a jeszcze pewnie pogorszył jej stan.

surojak

2017-03-06, 13:42
@up. Ty k***a mówisz poważne?

el...........wy

2017-03-06, 13:45
W Polsce po 5 latach ciągania po sądach dostałby 2,5 roku w zawieszeniu na dwa :ok:

surojak

2017-03-06, 13:47
Mają prawo zrobione pod kolegów i własne zachciewujki. Jak ja gardzę, takim planktonem.

~Angel

2017-03-06, 13:49
janlew napisał/a:

Mógł wziąć jakiegoś chłopaka w jej wieku.



Wolałbyś r*chać jakiegoś obcego chłopaka niż własną, ciasną, młodziutką córeczkę :krejzi:

pako4ufree

2017-03-06, 13:52
No i to jest ojciec a nie jakieś bezstresowe wychowanie :krejzi:

janlew

2017-03-06, 13:53
surojak napisał/a:

@up. Ty k***a mówisz poważne?


Całkiem poważnie. Ja patrzę na świat przez pryzmat cywilizacji łacińskiej, przedbolszewickiej.
I tak, kazirodztwo czy sodomia są dla mnie obrażającymi Boga i moralność zwyrodnieniami, a ich publiczne promowanie powinno być w moich oczach karalne.
Jeśli jednak ojciec, załóżmy że to jakiś Polski król czy szlachcic, dowiedziałby się że jego córka zajmuje się praktykami lezbijskimi, zoofilskimi czy tym podobnymi. No cóż, myślę że wziąłby jakiegoś pierwszego lepszego rycerza zbliżonego do niej wiekiem, wydał ją za niego i kazał zrobić młodej tyle dzieci żeby nie miała czasu na pierdoły i myślenie cipą.
Podsumowując, tak! Ja tak na poważnie.

nowynick

2017-03-06, 13:56
ale przekonał ją do bycia hetoro czy nie? :amused:

~DMT

2017-03-06, 13:56
Daddy?


DADDY!!!

ro...........24

2017-03-06, 14:07
Zanim zwyzywasz faceta to dowiedz się pierw jak wyglądała ta córka

Ra...........hi

2017-03-06, 14:09
Kolega prosi o link do flimiku

Mateo.

2017-03-06, 14:14
Takich zjebów powinni na pal nabijać! Po ch*j takie ścierwo w więzieniu trzymać?!

el...........wy

2017-03-06, 14:18
mateo91g napisał/a:

Takich zjebów powinni na pal nabijać! Po ch*j takie ścierwo w więzieniu trzymać?!



W brytyjskim pierdlu pozna pewnie wielu takich co mu za tę akcję pionę zbiją :amused:

KillerLaugh

2017-03-06, 14:48
Co cywilizacja to obyczaj. Ogarnijcie, że gdyby akcja miała miejsce w Arabii Saudyjskiej, córa dostałaby stryczek za sodomię i napalm za cudzołożenie z żonatym ojcem :amused: A po takich atrakcjach nie dziwota, że mają awersję do facetów.