18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ojciec roku!

~Velture • 2017-03-06, 13:34
Piękne panie i szkaradni panowie - przedstawiam wam zdobywcę nagrody "Ojciec Roku 2017!"

(tłumaczone jak zwykle luźno a źródło na dole)

Ojciec zgwałcił swoją nastoletnią lesbijską córkę aby pokazać jej, że seks z mężczyzną jest lepszy.

54 letni mężczyzna został skazany za gwałt na swojej 16 letniej córce po tym jak oznajmiła mu, że jest lesbijką.

Ojciec, 54l, brutalnie zaatakował 16 latkę kiedy ona zwierzyła mu się, że ma "problemy ze swoją orientacją"

Sędzia z sądu Warwick Crown powiedział oskarżonemu, że dowody poszkodowanej były "potwornie straszne do wysłuchania".
Cytat:

"Jako 16 letnia dziewczyna zdała sobie sprawę, że jest homoseksualistką i ma problemy ze swoją orientacją tak jak wiele osób w jej wieku i postanowiła Ci o tym powiedzieć."

- dodał sędzia.

Cytat:

"Zareagowałeś okazując prawdziwy i niekontrolowany gniew, i postanowiłeś ją zgwałcić aby udowodnić jej dlaczego seks z mężczyzną jest lepszy od seksu z kobietą. Jej zeznania były wstrząsające."


Cytat:

"Ten gwałt był upodlający i upokarzający. Pokazało to twój prawdziwy stosunek do niej jako lesbijki."


Ojciec został również skazany za gwałcenie swojej drugiej córki podczas dwóch dekad molestowania seksualnego.

Sędzia Andrew Lockhart powiedział napastnikowi:
"Sąd wysłuchał obu pokrzywdzonych kobiet. Obie doznały bardzo mocnej i trwałej krzywdy na psychice.

Sąd skazał gwałciciela na 21 lat więzienia za 3 gwałty w latach 80tych i 90tych.
Dodatkowo dostał jeszcze 5 lat więzienia oraz zostanie zarejestrowany jako przestępca seksualny do końca swojego życia.

źródło: http://www.news.com.au/world/europe/father-raped-lesbian-teenage-daughter-to-show-her-sex-with-men-is-better/news-story/8c82d4c6bd58db62c5c6b4afc96b5fb8



A są dzieci które narzekają, że dostały białego iphona a nie różowego...

Sashaaaa

2017-03-06, 15:59
Pokazał jej jacy faceci są wspaniali ... Patola. Tak powstają te nawiedzone feminazistki właśnie.

TB303

2017-03-06, 16:03
Sashaaaa napisał/a:

Pokazał jej jacy faceci są wspaniali ... Patola. Tak powstają te nawiedzone feminazistki właśnie.


Proszę bardzo, zgubiona owieczka jest na sadisticu. Nie powinnaś być na jakimś marszu tępych szm... znaczy feministek? :amused:

Sashaaaa

2017-03-06, 16:14
TB303, up o proszę baran sie odezwał ty to powinieneś byc na marszu pedał... znaczy sie tęczowców. :tasak: ;-)

is...........ay

2017-03-06, 16:32
Skoro uważa, że seks z mężczyzną jest lepszy, to sam nie jest lepszy od córki. Pedał.

Tarab85

2017-03-06, 16:34
Cytat:

dzieci które narzekają, że dostały białego iphona a nie różowego...


Co do dopisku - jest natomiast wiele takich, które chciałyby się dać wyr*chać za Iphona. Te może też by nikomu nie powiedziały, jakby dostały Iphony.

marecky86

2017-03-06, 16:36
Ja cie nie pie**ole. Kwintesencja sadola:) Właśnie dlatego tutaj wchodzę :)

Ma...........ke

2017-03-06, 16:37
20 minut szukałem zdjęcia tego ojczulka. Niestety nie znalazłem i być może to jeden z kochających muzułmańskich pakistańskich Brytyjczyków?

Annaroth

2017-03-06, 17:12
Ciekawe czy sk***iel okazałby się taki konsekwentny jakby mu się synalek urodził :amused:

Gizmolka

2017-03-06, 18:47
@up, to kazałby matce go zgwałcić.

KillerLaugh

2017-03-06, 19:06
Cytat:

Ciekawe czy sk***iel okazałby się taki konsekwentny jakby mu się synalek urodził


Nie jes wykluczone, że mu się jeszcze urodzi :amused:

voidinfinity

2017-03-06, 19:07
Czarni w afryce i islamscy fanatycy mają podobne metody. Skoro sytuacja miała miejsce w UK, to już wiem kim był "tate".

fernandotorres3200

2017-03-06, 20:05
Ja powiedziałem mamie, że jestem gejem, a ona zamiast spróbować mnie wyleczyć powiedziała, że wiedziała od początku :(

voidinfinity

2017-03-06, 20:18
@up

plot twist 1# - tata nie wiedział :amused:

TB303

2017-03-07, 01:47
Sashaaaa napisał/a:

TB303, up o proszę baran sie odezwał ty to powinieneś byc na marszu pedał... znaczy sie tęczowców. :tasak: ;-)


Hehehe... :amused: