18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"ojciec mnie zajebie" - rozdupcone bmw na parkingu

he...........el • 2021-01-20, 17:23
Młodzi drifterzy na parkingu :D
Stary go :psycho:


bisfhcrew

2021-01-21, 10:11
janlew napisał/a:

Frajer czy gówniak kupi "zdrową polską" za 10k a nawet i za 15, a za sprowadzoną igłę to ohoho ...gdzie nawet 1000 euro na miejscu nie kosztowała. Normalna cena między tymi co znają temat i się znają, to 5k za igłę., 3k za średniaka jak ten, a łupy idą w cenie złomu. A teraz przy co-vid to już w ogóle nie ma tematu. Znasz rynek z poziomu konsumenta, czyli nie znasz



Jak ktoś się nie zna, to faktycznie muszę uznać że igła stan wyrwie za 5k... Chyba że 5k euro, to można ustrzelić coś zadbanego. Ale cena nic nieznaczny. Nasz rynek jest zalany złomami za które wołają jak za igłę,. Co gorsze, ludzie to kupują...

janlew

2021-01-21, 11:51
bisfhcrew napisał/a:

Jak ktoś się nie zna, to faktycznie muszę uznać że igła stan wyrwie za 5k... Chyba że 5k euro, to można ustrzelić coś zadbanego. Ale cena nic nieznaczny. Nasz rynek jest zalany złomami za które wołają jak za igłę,. Co gorsze, ludzie to kupują...


Akurat znam paru handlarzy, a i mechaników na tyle dobrze że wiem jak jest. I ściągają nie tylko z Niemiec a wręcz najrzadziej, ale z Włoch, USA, Anglii, skupują też auta w Polsce. Na niejednym aucie jest zarobek większy niż 50% wartości. Za 1000 euro kupujesz auto które na otomoto wisi po 20k i to bez problemu. No... gwoli ścisłości opisuje sytuacje sprzed co-vida.
Sam wziąłem jedno auto dla zabawy w ten sposób,. kupione po koszcie za 1000 euro + opłaty, a na otomoto stoi powyżej 20k najtańsze. Zresztą dla ludzi z ulicy i nawet stałych klientów, wystawione było za 3000 euro. Tak to działa.
...i to samo jest z kosztami napraw czy używanymi częściami. Wy macie jedne ceny, mechanicy i handlarze między sobą, zupełnie inne. Zresztą tak jest w wielu zawodach. Myślicie że adwokat, adwokatowi, czy lekarz, lekarzowi za wizytę coś płaci? Ot dobra flaszka najwyżej

23456789

2021-01-21, 22:00
E39 przed lift ? Poduszki wywaliło, koło w kabinie a on chce je odpalić XD Czujnik zderzeniowy pewnie odciął zasilanie.
To to warte 2-15 tys więc bez wielkiego halo. Dobrze że to tylko drzewo popsuł.