18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"ojciec mnie zajebie" - rozdupcone bmw na parkingu

he...........el • 2021-01-20, 17:23
Młodzi drifterzy na parkingu :D
Stary go :psycho:


tomasz.kaminski

2021-01-20, 21:22
Kurła te ch*janki są droższe niż to padło... afers koperkowa

Rutik

2021-01-20, 21:35
Halman napisał/a:

"k***a drifterzy..." powiedziała motoc**a (to tak jak by gówno sie śmiało z rzygów)



Tobie chyba motocyklista do wanny wchodził, że taki monotematyczny jesteś.

Halman napisał/a:

"k***a drifterzy..." powiedziała motoc**a (to tak jak by gówno sie śmiało z rzygów)



Tobie chyba motocyklista do wanny wchodził, że taki monotematyczny jesteś.

sadolfan

2021-01-20, 21:48
Irytująca jest podnieta tego dzieciaka co komentuje i flimuje

pro_avenger

2021-01-20, 22:00
Halman napisał/a:

"k***a drifterzy..." powiedziała motoc**a (to tak jak by gówno sie śmiało z rzygów)



A ty kin jesteś? Internetowa pajacem.

szymek10kk

2021-01-20, 22:48
Rutik napisał/a:

Tobie chyba motocyklista do wanny wchodził, że taki monotematyczny jesteś.
Tobie chyba motocyklista do wanny wchodził, że taki monotematyczny jesteś.



Może monotematyczny ale się k***a nie powtarza.

:!:

dżonyłojlker

2021-01-20, 22:59
jenna.jameson napisał/a:

Fejkiem mi to zalatuje.



Prawie jak twoja płeć.
Gówniaki rozj***ły ojcu auto i chłopu drzewko, po to, żeby nabić wyświetleń jakiejś jutubowej motopiździe.
No k***a, naprawdę wyrafinowany spisek.

Motopizdeczka

2021-01-20, 23:02
Halmana to chyba kiedyś jakaś banda homo motoycklistów wyje*ałą w dupę bo jak widzę każdy jego gówno, które tu wrzuci jest okraszone nienawiścią :) współczuję :*

Rutik

2021-01-20, 23:03
szymek10kk napisał/a:

Może monotematyczny ale się k***a nie powtarza.



Kliknąłem raz wysypalo dwa razy, k***a pasuje za odpowiedź?

janlew

2021-01-20, 23:07
hellmartin napisał/a:

no na pewno za 5 koła... pokaż mi takie za 5 koła sprawne i w dobrym stanie to kupie kilka. Ta powypadkowa to nawet 5k nie jest warta


Frajer czy gówniak kupi "zdrową polską" za 10k a nawet i za 15, a za sprowadzoną igłę to ohoho ...gdzie nawet 1000 euro na miejscu nie kosztowała. Normalna cena między tymi co znają temat i się znają, to 5k za igłę., 3k za średniaka jak ten, a łupy idą w cenie złomu. A teraz przy co-vid to już w ogóle nie ma tematu. Znasz rynek z poziomu konsumenta, czyli nie znasz

Tr...........ty

2021-01-20, 23:28
janlew napisał/a:

gdzie nawet 1000 euro na miejscu nie kosztowała. Normalna cena między tymi co znają temat i się znają, to 5k za igłę.



Tacy znawcy jak ty kupią "igłę" za 5k PLN z przebiegiem poniżej 200k km i bezwypadkową. Od turasa z placu w Berlinie.
janlew to chyba konto Zarebskiego na Sadisticu.

Mez

2021-01-20, 23:55
Za rozj***ny bmw zawsze piwko. Fajne autka ale niestety ulubione dla inteligentnych bezobjawowo.

fieryangel

2021-01-21, 00:51
Halman napisał/a:

"k***a drifterzy..." powiedziała motoc**a (to tak jak by gówno sie śmiało z rzygów)



Powiedziała p*zda sprzed komputera...

DwaZeroJedenDwq

2021-01-21, 01:15
Widze ze połowa komentujących jest na poziomie zaawansowanym jeśli chodzi o latanie bokiem. Czytając te komentarze, śmiało moge stwierdzić że sami jesteście zj***ni. Bez kktu

Reisedreth

2021-01-21, 01:36
Gówniaki nie wyglądają na więcej niż 15-16 lat, powinni najpierw na miejscu dostać wpie**ol za powodowanie zagrożenia samym wyjazdem z podwórka.
Drugi za rozj***nie samochodu i drzewka.
A trzeci na przyszłość, profilaktycznie żeby więcej takie gówna im do łbów nie wpadały.
Pojęcie o driftowaniu mają ale jedynie w need for speed.