18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec i dziecko

maksymilian45 • 2015-03-06, 23:34
Jeżeli w waszym przypadku nie było podobnie jesteście adoptowani :-|

PA...........SM

2015-03-06, 23:38
Jak ja nie lubię tych j***nych, wiecznie drących się bachorów!!! Za nogi i o ścianę takiego bym jebną :(

maksymilian45

2015-03-06, 23:43
PANxxxBDSM napisał/a:

Jak ja nie lubię tych j***nych, wiecznie drących się bachorów!!! Za nogi i o ścianę takiego bym jebną :(



Wracają wspomnienia z pierwszych miesięcy twego nedznego życia?

gaijin

2015-03-06, 23:56
A za kamerą dziadek jajca pokazuje, ot i cała tajemnica.

Michael_Myers

2015-03-07, 00:19
takie małe a już fałszywe, płacze na zawolanie... ehh ;)

uho82

2015-03-07, 01:30
PANxxxBDSM właśnie dałeś dowód, że jesteś max. 2 b gimnazjum

Xx...........oJ

2015-03-07, 03:02
Może i trochę przesadził z tym rzucaniem dziećmi o ścianę, ale trochę racji ma. Chociaż to głównie wina rodziców którzy wszędzie biorą te dzieci, bo przecież trzeba się pochwalić. Co z tego, że nie potrafią później dzieciaka uspokoić i taki drze ryja przez całą podróż. Dość często zdarza mi się podróżować autobusami, pociągami, czy innymi samolotami i można k***icy dostać

maksymilian45

2015-03-07, 03:08
Jonxx napisał/a:

Może i trochę przesadził z tym rzucaniem dziećmi o ścianę, ale trochę racji ma. Chociaż to głównie wina rodziców którzy wszędzie biorą te dzieci, bo przecież trzeba się pochwalić. Co z tego, że nie potrafią później dzieciaka uspokoić i taki drze ryja przez całą podróż. Dość często zdarza mi się podróżować autobusami, pociągami, czy innymi samolotami i można k***icy dostać


Ty to pewnie byłeś oazą spokoju i nikogo nie wk***iałeś :roll:

Hereticus

2015-03-07, 06:00
Rozwydrzenie trzeba tępić, ale te dziecko nie wygląda wcale rozpuszczonego wyjca.
Tym którzy spinają dupę odnośnie tego dziecka polecam raz na jakiś czas odejść od kompa i wyjść do ludzi.

Prawie każde małe dziecko zaczyna ryczeć jak ktoś ryczy i nic z tym nie zrobisz, bo to normalny odruch, a jeśli ktoś próbuje takie zachowanie surowo tępić u swoich dzieci to przypomina mi to trochę patologię.

ellsworth

2015-03-07, 07:16
maksymilian45 napisał/a:


Ty to pewnie byłeś oazą spokoju i nikogo nie wk***iałeś :roll:


Co ma jedno do drugiego? Niezależnie czy był dzieckiem spokojnym czy hałaśliwym, po prostu takich "syren przeciwpożarowych" się nie bierze w miejsca publiczne, zwłaszcza środki transportu zbiorowego, restauracje, kina itp. Tak samo jak w miejscach publicznych się nie sra co nie zmienia faktu, że człowiek generalnie sra. Po prostu trzeba mieć tyle kultury osobistej by rozumieć, co gdzie można robić.

headshot666

2015-03-07, 08:48
ch*jowe, nie śmieszne, nudne i do dupy. Jeśli jesteś TAK aktywnym użytkownikiem tego forum, a nie wątpliwie jesteś to znajdź coś co bardziej tu pasuje.

Norman

2015-03-07, 09:27
Prowadzicie w tych komentarzach jakąś durną dyskusje... "Nie zabierać dzieciaków w miejsca publiczne", "...za nogi i o ścianę". Dziecko nie rozumie wszystkiego od urodzenia, to, że gdzieś płacze to też część wychowania, zbierania doświadczeń i (niestety) dostosowywania się do norm ogółu, całego społeczeństwa. Jeśli jesteście choć trochę normalni to zanim napiszecie bzdety typu "za nogi i o ścianę" to pomyślcie sobie, że ktoś tak mógłby pomyśleć o was za młodu lub wyobraźcie sobie lub nie, że ktoś tak pisze o waszym dzieciaku.

xxpit3rxx

2015-03-07, 09:49
A czy ten z filmu aby na pewno nie jest adoptowany?

Grzegorz.C

2015-03-07, 11:28
@Norman
Ważniejsze od formy zsocjalizowania dziecka jest komfort osób towarzyszących którzy są przez rodziców zmuszani do słuchania dziecka które w tym przypadku w nerwach nazywa się j***nym gnojem (cóż taki odruch). Natomiast co do twojego odwrócenia argumentu typu "a co gdyby to ty.." to ja też mam pytanie - czy byłbyś za karą śmierci gdyby ciebie skazano na podstawie sfałszowanych dowodów? ;)

neo_1995

2015-03-07, 11:44
Przecież nikt k***a nie twierdzi że płacz jest czymś nienaturalnym. Sęk w tym że wk***ia i o to tylko chodzi. I faktem jest, że ludzie uwielbiają zabierać dzieci absolutnie k***a wszędzie. Nienawidzę dzieci, co nie oznacza, że chciałbym by spotkała je jakaś krzywda - zwyczajnie mnie denerwują i nie lubię być w ich pobliżu. Nijak się to ma do tego jaki kto był jako bahor.