18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

OGROMNA SIŁA - BEZ SIŁOWNI

sooortiero • 2016-02-27, 20:35
To video na kwalifikacje do zawodow - NIEMCY. Zapraszam do obejrzenia tego filmiku i jesli komus sie nie chce lub nie ma pieniedzy na silownie - naklaniam do cwiczen z wlasna masa ciala. Jezeli chodzi o nogi to osoby, ktore chca miec dobre nogi moga tez je cwiczyc, ja tego nie robie bo mam inne priorytety. STREET WORKOUT !

Co...........ox

2016-02-27, 21:00
Wrzucił film który w tytule ma "Bez siłowni"... Pokazał faceta ćwiczącego na siłowni...

Akki11

2016-02-27, 21:39
Co jak co, ale rodakowi za to piwo trzeba. Chciałbym tak móc, ale teraz zamiast zapie**alać siedzę przed kompem. Od jutra do roboty! Może nie do takiego poziomu, ale zawsze coś!

Dzisiaj

2016-02-27, 21:51
Frajer... w czasie jak on cwiczyl ja galem w call of duty... :homer: zartuje - piwko :)

jjjkkkfff

2016-02-27, 21:59
Dzisiaj napisał/a:

Frajer... w czasie jak on cwiczyl ja galem w call of duty... :homer: zartuje - piwko :)




No wiemy, wiemy, że żartowałeś. Tak naprawdę siedziałeś na hardzie i szukałeś bab z ku*asami.

NieLubieWas

2016-02-27, 22:23
Kura skombinuj koszulke sadistic.pl i powodzenia w Zjednoczonych Emiratach Niemieckich :-)

3afro3

2016-02-27, 22:45
Nie ćwiczysz nóg bo masz inne priorytety? Jak ich szybko nie zmienisz to możesz tu dodać swoje zdjęcie :)

sooortiero

2016-02-28, 00:41
3 Lata cwiczylem na placach zabaw i drazku przed szkola, tutaj na sali cwicze pol roku, nie wykorzystuje zadnych ciezarow wolnych, jedynie drazki, ziemi i porecze, wszystko to mozna sobie samemu zrobic lub znalezc gdzies na powietrzu :)

odgrujahad

2016-02-28, 02:15
Nie no kurde, serio. Sa - di - stic. Sadistic. Nie www.streetworkout.wtf.com. Nie czepaiłbym się gdyby było ciekawe, interesujące itp. ale kurde 90% użytkowników tego "forum" nie ruszy dupy do ćwiczeń nawet jeśli co drugi post będzie o zdrowym trybie życia/ćwiczeniach bez siłowni. Srsly - posty o ćwiczeniu -> forum kulturystów.

wheresally

2016-02-28, 04:21
A mnie takie coś dobija co najwyżej. Sam ćwiczę już 5 miesiąc i gówno z tego mam . Może zrobię kilka pompek więcej co najwyżej ale jak widzę że ktoś po zaledwie 3 latach robi takie rzeczy to sie odechciewa serio

lapps

2016-02-28, 07:24
kolejny gimnastyk myslacy, ze bedzie fajny jak sie nazwie
strituorkauterem :facepalm:


Cytat:

Gimnastyka (grec. γυμναστική gymnastike trening sportowy od gymnos nagi) jest dyscypliną sportową, wywodzącą się ze starożytnej Grecji, w ramach której zawodnicy wykonują specjalne układy, z wykorzystaniem różnych sprzętów. Gimnastyka może być uprawiana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.



dorzuc pusta glowe, troche przeplaconych ciuszkow, kilka lajkow na fejsie i masz strituorkautera...

Tafariel

2016-02-28, 08:02
Ale żeby to obejrzeć to wystarczy włączyć jakikolwiek jego filmik bo na każdym jest to samo...

werewolfer

2016-02-28, 08:07
Wszystko jest fajnie, tylko ten chłopak wrzuca ten filmik tutaj juz chyba 5 czy 6 raz. Sam pisalem pod nim komenty jak byl wrzucany ostatnio. Zajeżdza to jakas reklamą, albo chce na sile pokazac ze ten sport rozni sie czyms od akrobatyki.