18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

OGROMNA SIŁA - BEZ SIŁOWNI

sooortiero • 2016-02-27, 20:35
To video na kwalifikacje do zawodow - NIEMCY. Zapraszam do obejrzenia tego filmiku i jesli komus sie nie chce lub nie ma pieniedzy na silownie - naklaniam do cwiczen z wlasna masa ciala. Jezeli chodzi o nogi to osoby, ktore chca miec dobre nogi moga tez je cwiczyc, ja tego nie robie bo mam inne priorytety. STREET WORKOUT !

ArekJarek

2016-02-28, 09:38
A ch*j mnie ty i twoje cwiczenia obchodza

kreoo1

2016-02-28, 11:23
Płeć ColdBox
Wrzucił film który w tytule ma "Bez siłowni"... Pokazał faceta ćwiczącego na siłowni...

ja widzę kolesia napie**alającego streetworkout- gdzie siłownią i ciężarem jest twoje ciało a nie przyrządy.

dmnunited

2016-02-28, 11:55
@lapps - Ty zazdrosna świnio, śmiesznie brzmisz, jak zwykły, pie**olony, niedowartościowany szczeniak.

IPeIPe

2016-02-28, 11:58
wheresally napisał/a:

A mnie takie coś dobija co najwyżej. Sam ćwiczę już 5 miesiąc i gówno z tego mam . Może zrobię kilka pompek więcej co najwyżej ale jak widzę że ktoś po zaledwie 3 latach robi takie rzeczy to sie odechciewa serio



Już Ci tłumaczę na czym polega Twój problem:
1. Dieta - jeżeli nie będziesz się dobrze odżywiał to chociażbyś napie**alał 10 lat to ch*j z tego będziesz miał. 70% dieta, 30% ćwiczenia
2. WŁAŚCIWY trening to taki w którym ćwiczenia wykonujesz w 100% technicznie - nie chodzi o liczbę powtórzeń odj***nych na chama. Każde powtórzenie ma być wykonane perfekcyjnie w pełni kontrolowane. Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać całej serii poprawnie to uwzględnij w swoim treningu powtórzenia negatywne, które zwiększa twoją siłę i wytrzymałość.
3. Odpoczynek - jak będziesz się przetrenowywał to albo będziesz stał w miejscu albo co gorsza cofał.
W ciągu 5 miesięcy powinieneś mieć zajebisty progres. Z tego co piszesz coś robisz nie tak i stąd Twoja frustracja.

Erato.

2016-02-28, 13:04
Kalistenika, a nie street workout.

kaziupir

2016-02-28, 13:04
Jeszcze się przyznaje, że jest bocianem...

khejit

2016-02-28, 13:28
A kura jak zwykle pałuje się do swoich filmików :mrgreen: i jeszcze próbuje zaprosić kolegów!
A tak poważnie to cieszę się razem z tobą; nawet mi trochę motywacja rośnie.

P.S. Ale tytuły dajesz pedalskie.

aleleble

2016-02-28, 14:51
Jak ktoś ćwiczy z browarem obok,to nic dziwnego,że nic nie widać :D Ja ćwiczę od czasu do czasu głównie dlatego,że się lepiej potem czuję.Nie mam żadnych diet i nie liczę na wielkie efekty,ale za to jestem gibki i dobry kondycyjnie:D

Manowarrior

2016-02-28, 15:46
Cross-shit i i shit street workout są dla pedałów, faceci dźwigają żelastwo.

Kosaaaa

2016-02-28, 17:01
@Manowarrior

Zajebiste męstwo iść na siłkę pełną spoconych facetów stękających przy żelastwie i jeszcze płacić za to gruby hajs.


Osiągnij coś bez przyrządów, bez wydawania kasy, bez warunków. To jest dla facetów.



sidian

2016-02-28, 18:01
IPeIPe napisał/a:



Już Ci tłumaczę na czym polega Twój problem:
1. Dieta - jeżeli nie będziesz się dobrze odżywiał to chociażbyś napie**alał 10 lat to ch*j z tego będziesz miał. 70% dieta, 30% ćwiczenia
2. WŁAŚCIWY trening to taki w którym ćwiczenia wykonujesz w 100% technicznie - nie chodzi o liczbę powtórzeń odj***nych na chama. Każde powtórzenie ma być wykonane perfekcyjnie w pełni kontrolowane. Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać całej serii poprawnie to uwzględnij w swoim treningu powtórzenia negatywne, które zwiększa twoją siłę i wytrzymałość.
3. Odpoczynek - jak będziesz się przetrenowywał to albo będziesz stał w miejscu albo co gorsza cofał.
W ciągu 5 miesięcy powinieneś mieć zajebisty progres. Z tego co piszesz coś robisz nie tak i stąd Twoja frustracja.



Wszystko fajnie, tylko:

a) W punkcie drugim nie masz racji. Technicznie to się wykonuje w pierwszym okresie treningu, kiedy trzeba przyzwyczaić stawy i mięśnie do obciążeń. Po latach treningu robisz też chamówę, żeby zapodać mięśniom inny rodzaj impulsu. Trening musisz miksować, bo układ nerwowy się przyzwyczaja i chroni mięśnie przed nadmiernym wycieńczeniem. Czasami trzeba założyć 50kg i machać na biceps na chama, żeby przełamać rutynę.

b) Może to być również kwestia genetyki. Jeśli pacjent jest nadmiernie chudy pomimo zbilansowanej diety i porządnego treningu, to pacjentowi należy zapisać gainer i stopniowo dodawać inne, równie ciekawe elementy jak kreatynę czy HGH. Są ludzie, którzy bez takiego dodatkowego impulsu za Chiny nie zbudują masy.

Poza tym w dziesiątkę.

Kosaaaa napisał/a:

Osiągnij coś bez przyrządów, bez wydawania kasy, bez warunków. To jest dla facetów.



Skoro chcesz hardkorowo, to może upie**ol sobie ręce, żeby było jeszcze ciężej? Albo nie ćwicz w ogóle, wtedy to jest dopiero sztuka zrobić masę. Najlepiej siedząc przed telewizorem.

Bobiszna

2016-02-28, 18:07
Weź wyp***ol te kalesony

prezio87

2016-02-28, 18:29
ch*j a nie bez silowni, najpierw trzeba bazę zrobić, bo dla większości jedno podciągniecie to bedzie za dużo. Jak dojdziesz to etapu, że potrafisz wykonywać ćwiczenia bez przeciwwagi, to wtedy jak najbardziej można męczyć tek jak ten ziomalek. Nie jestem specjalistą i ch*j. :P

andreez91

2016-02-28, 21:26
Wypowiadaja sie ludzie którzy siłownię widzieli na filmiku

Bumcio

2016-02-28, 22:26
ogromna siła? raczej umiejętności, siłę mają Ci co trenują siłowo.
ćwiczenia z ciężarem własnego ciała? po co? szybciej wyrobisz sylwetke z ciężarem a i tak 90 procent czołowych streetworkerów dokłada ciężary a to już kalistenika nie jest :D