18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ognisty podmuch

Pantilion • 2022-07-19, 17:39

W Hiszpanii (prowincja Zamora) rolnik próbował ratować plony i ledwo sam uszedł z życiem.

dance4life

2022-07-19, 17:44
no i teraz kombajn za miliony monet tez poszedl w cholere :D

Halman

2022-07-19, 17:46
Pantilion napisał/a:

rolnik próbował ratować plony i ledwo sam uszedł z życiem.


proszę o dodatkowe wyjaśnienia, jak próbował uratować plony? chyba że to jakaś poj***na zagadka?

Poopatulony

2022-07-19, 17:51
Biedak, współczuję mu. Pewnie oślepł i udławił się ropą wydobywającą się z poparzonych komórek płucnych. Nie ma nawet 5% szans że ktoś przeżyje coś takiego, sam przeszczep płuc ma 10% szans na powodzenie. Piękne ujęcie. :piwo:

dżonyłojlker

2022-07-19, 17:52
Halman napisał/a:

proszę o dodatkowe wyjaśnienia, jak próbował uratować plony? chyba że to jakaś poj***na zagadka?



Pewnie chciał przeorać, ale przy takim ogniu, to musiałby być bardzo szeroki pasek, na kilka przejazdów. Tak bredzę, nie znam się na rolnictwie, ale to jedyne logiczne wyjaśnienie, według mnie oczywiście.

Pantilion

2022-07-19, 17:52
Halman napisał/a:

proszę o dodatkowe wyjaśnienia, jak próbował uratować plony? chyba że to jakaś poj***na zagadka?



Spychając ziemię i tworząc rodzaj buforu między ziemią, a plonami (przestrzeń bez łatwopalnego zboża). Halman jesteś tak z natury zj***ny, czy coś się wydarzyło strasznego w twoim życiu?

Halman

2022-07-19, 17:56
Pantilion napisał/a:

Spychając ziemię i tworząc rodzaj buforu między ziemią, a plonami (przestrzeń bez łatwopalnego zboża). Halman jesteś tak z natury taki zj***ny czy coś się wydarzyło strasznego w twoim życiu?



tak uzyskałem samoświadomość i wygram z tobą za każdym razem w szachy w trzech r*chach ale ludzie są dla mnie wciąż jakaś poj***ną zagadką do rozwiaznia.

nowynick

2022-07-19, 17:57
Halman napisał/a:

proszę o dodatkowe wyjaśnienia, jak próbował uratować plony? chyba że to jakaś poj***na zagadka?



liczył, że się ogień kombajnu przestraszy...

Pantilion

2022-07-19, 18:00
nowynick napisał/a:

liczył, że się ogień kombajnu przestraszy...



Gdzie Ty tam kombajn widzisz? :roll:

Heliar

2022-07-19, 18:09
Pantilion napisał/a:

Gdzie Ty tam kombajn widzisz?



Niektórzy są ślepi i masz rację rolnik chciał przeorać pas ziemi. Przy takim wietrze całkowicie bez sensu, przecież to słoma, las to można jeszcze próbować gasić ale słomę?

dżonyłojlker

2022-07-19, 18:10
Pantilion napisał/a:

Gdzie Ty tam kombajn widzisz?



Co to jest, jakaś koparko ładowarka? Bo jeśli tak, to moja teoria z oraniem jest ch*ja warta, myślałem, że traktorkiem popie**ala, bo się nie przyjrzałem.

Pantilion

2022-07-19, 18:14
KapejloneK napisał/a:

Co to jest, jakaś koparko ładowarka? Bo jeśli tak, to moja teoria z oraniem jest ch*ja warta, myślałem, że traktorkiem popie**ala, bo się nie przyjrzałem.


Koparko ładowarka, ale cel tego zabiegu jest taki sam jak wyżej napisałeś.

Kutasiarz

2022-07-19, 18:26
No to zj***ł, trzeba było w kombajn wsiąść i zacząć żniwa a tak to wszystko w p*zdu się spali.

Siriuz

2022-07-19, 20:13
W Hiszpanii samo sie pali, na Ukrainie to Ruscy podpalaja :roll:

RickLafleur

2022-07-19, 20:35
Halman napisał/a:

tak uzyskałem samoświadomość i wygram z tobą za każdym razem w szachy w trzech r*chach ale ludzie są dla mnie wciąż jakaś poj***ną zagadką do rozwiaznia.



Zakładając, że nie wie co to mat szewski. Nie mniej i tak mało prawdopodobne.
Coś się nam powoli odklejasz, skoro nawet Pantilion to zauważył. ch*j mnie to obchodzi w sumie.
Jak chcesz to można pyknąć partyjkę na chess.com, albo gdzie indziej