18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ognisty podmuch

Pantilion • 2022-07-19, 17:39

W Hiszpanii (prowincja Zamora) rolnik próbował ratować plony i ledwo sam uszedł z życiem.

dadar123

2022-07-19, 20:57
Nie dość, że plonów nie uratował to jeszcze sam pędzi z ogniem na garbie i więcej podpala

cavern69

2022-07-19, 21:03
Pantilion napisał/a:

Spychając ziemię i tworząc rodzaj buforu między ziemią, a plonami (przestrzeń bez łatwopalnego zboża). Halman jesteś tak z natury zj***ny, czy coś się wydarzyło strasznego w twoim życiu?



...r*chał twoją starą - i ta trauma jest nie do zaleczenia...

DEADmanPL

2022-07-19, 22:13
Takie podmuchy potrafią zapie**alać po po 80km/h, co prawda stricte wiem to w kontekście pożarów lasu ale myślę, że na takich polach również bez problemu może osiągnąć prędkość absolutnie nieprzewidywalną i przekraczają możliwość ucieczki. Polecam zapoznać się z terminem "Burza ogniowa" - przej***na rzecz!

shoe5maker

2022-07-19, 22:14
Chyba nie wiedział, że z braku tlenu silnik w koparce może zgasnąć na amen.

maupa78

2022-07-19, 22:22
ch*j wie co ten polglow bez szkoły chciał osiągnąć. Also rolasa nie szkoda.

Mam nadzieję że dopłat w tym roku nie dostanie. Przecież nic nie wyprodukował.

schab07

2022-07-19, 22:34
i oczywiscie myslicie ze akurat ktos tam stal i nagrywal przypadkiem? Wcale sie nie zdziwie jak to wogole ujecie z czegos innego naiwniacy k***a wszystko lykną z tej j***nej tv bez odbioru leccie po kase dla ukaincow i 4 szczepionke :D :D :D

Yatusza

2022-07-20, 01:29
Halman dziecko w wieku dwudziestu paru lat.. Który jest zadufany w sobie.Myślący że zjadł wszystkie rozumy. A tak naprawdę to chłopak który jest sam bez dziewczyny ,kolegów,pracy Jego życie zaczyna i kończy się w internecie(wielokrotne jaranie się ile to piw nazbierał za filmy). Żyje i karmi się złośliwością w stosunku do innych. Ot taki to człowieczek.. dziękuję Dobranoc.

Halman

2022-07-20, 03:34
Yatusza napisał/a:

Żyje i karmi się złośliwością w stosunku do innych. Ot taki to człowieczek.. dziękuję Dobranoc.



dzień dobry, tak, jestem wampirem energetycznym... :trollencjusz:

jedi007

2022-07-20, 07:52
mniej więcej wygląda to tak

sorki, nie załadował mi się filmik w komentarzu powyżej


wiskas

2022-07-20, 09:52
Halman napisał/a:

proszę o dodatkowe wyjaśnienia, jak próbował uratować plony? chyba że to jakaś poj***na zagadka?



Chciał osiągnąć taki efekt jak na filmie poniżej

Kamil3l

2022-07-20, 09:58
schab07 napisał/a:

i oczywiscie myslicie ze akurat ktos tam stal i nagrywal przypadkiem? Wcale sie nie zdziwie jak to wogole ujecie z czegos innego naiwniacy k***a wszystko lykną z tej j***nej tv bez odbioru leccie po kase dla ukaincow i 4 szczepionke



Niezły z ciebie foliarz. Nie stał tam pewnie przypadkiem, bo wiedział, że jego sąsiad/kolega/ktoś będzie próbował przeorać pas.
Do tego tekst z p*zdy o szczepionkach. Ty to musisz być przyj***ny na żywo dopiero.
Tak na marginesie, to zamiast za spiski, to weź się za słownik. "W ogóle" to poprawny zapis.

0rion

2022-07-20, 11:52
nie probowal ratowac plony a kopac row zeby zapobiedz rozprzestrzenianiu sie ognia wedlog jednych z angielskich wiadomosci.