18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

andrzejrobert75

2019-05-26, 14:01
żona kiedyś nakleiła takiej pani dyrechtor pod blokiem,to od razu pomogło,zamiast 3 miejsc zaczęła zajmować jedno(parkowanie po skosie) i widać było jak się stara parkując i jak dobrze to robi nawet lekką dumę na twarzy,także ten tego..

T0B1

2019-05-26, 14:20
Chyba śmiało mogę założyć, że to jeden z lokatorów tego osiedla postanowił zostać parkingowym szeryfem - jak ma taką ochotę pilnować porządku to niech wezwie policję albo porozmawia z sąsiadem jak człowiek. Naklejanie ch*jowym naklejek, nieważna jak bardzo sąsiedzi ch*jowo parkuję, z niczego tego ch*jka nie rozgrzesza.

Emt1

2019-05-26, 16:30
Podbijam autora, ubić te karyny i januszy z nalepkami, piwko

zielonydarian

2019-05-26, 17:02
AyCaramba napisał/a:

Porada debila. Oklejanie cudzych aut nie podpada pod paragraf, walenie do kretynów ze śrutu już tak. Wj***ć się na minę przez jakiegoś dzbana, no brawo.



k***a ,muszę pisać żeby strzelać z ukrycia? debilom trzeba wszystko tłumaczyć ......Zrób prawko,kup auto,utrzymaj je, spróbuj zaparkować w mieście,potem się wymądrzaj.

Debila który mi naklei jakieś gówno na szybę oskarżę o uniemożliwienie korzystania z własności , jak zapłaci za miesiąc korzystania przeze mnie ze złotówy + inne koszta to może przynajmniej będzie biedniejszy.

Cz...........as

2019-05-26, 18:26
zielonydarian napisał/a:

k***a ,muszę pisać żeby strzelać z ukrycia? debilom trzeba wszystko tłumaczyć .



Uszkodzenie ciała jest ścigane z urzędu. Jak wybijesz komuś oko to idziesz siedzieć na minimum 3 lata. Psiarnia znajduje ludzi którzy strzelali do kota, gołębi a co by się działo jak byś walił do ludzi?? "strzelać z ukrycia" k***a snajper ninja się znalazł :roll"


zielonydarian napisał/a:

Debila który mi naklei jakieś gówno na szybę oskarżę o uniemożliwienie korzystania z własności



GÓWNO zrobisz.

DannyBazooka

2019-05-26, 20:50
jakiś kasztan podjeżdża swoją betą... zakładam że skoro załapałeś łosiu naklejkę to nie bo o 10cm przekroczyłeś linię tylko coś sp***oliłeś, zamiast ch*ju j***na marnować czas na pisanie tego gniota trzeba było przestawić auto. ch*j ci k***o w ryj...

Satan

2019-05-27, 18:23
Zrozumcie że nie na wszystkich osiedlach są linie. Na moim akurat nie ma. Raz znalazłem kartkę za wycieraczką z opinią jakiegoś DEBILA. Sytuacja identyczna. Wczoraj było to jedyne miejsce. Dzisiaj wygląda gorzej. Nic nie zrobisz.