18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dzisiaj

2019-05-26, 07:00
a prawda jest taka, ze 99.9% DEBILI ma wyj***ne na normalne parkowanie lub jest to osoba z prawkiem wygranym w chipsach.

Tatun

2019-05-26, 07:16
Parkuj ch*ju między liniami to nie będziesz miał naklejek. Stanie baran na linii, a reszta baranów za nim.

Miskowiec

2019-05-26, 07:41
Hipokryta wypie**oli mu w zeby a pozniej pie**oli o zmniejszeniu agresji

dennissliwa

2019-05-26, 09:09
Dobrze że mieszkam na wsi i nie mam takich problemów co miastowi :)

DzidaZawodnik

2019-05-26, 09:18
Miskowiec napisał/a:

Hipokryta wypie**oli mu w zeby a pozniej pie**oli o zmniejszeniu agresji





Przecież napisał, że życzy SOBIE mniej agresji. Dla ciebie to pie**olenie, a dla innych wyrazy, które można przeczytać i zrozumieć.

zielonydarian

2019-05-26, 09:21
k***a, kup wiatrówkę zaparkuj h*jowo i czekaj na klienta .

lakeroll

2019-05-26, 09:25
dokładnie rozumiem autora ogłoszenia, jak ktoś z Was ma problem z zaparkowanym schodem to dzwońcie po bagiety, a nie naklejacie jakieś gówna na cudzym samochodzie,

spoiler

Cz...........as

2019-05-26, 10:11
zielonydarian napisał/a:

k***a, kup wiatrówkę zaparkuj h*jowo i czekaj na klienta .



Porada debila. Oklejanie cudzych aut nie podpada pod paragraf, walenie do kretynów ze śrutu już tak. Wj***ć się na minę przez jakiegoś dzbana, no brawo.

kretowicz14

2019-05-26, 10:53
Rozwiązanie jest proste. Linie do parkowania. Jak ktoś zjebie to niech typ im dalej nakleja, aż się nauczą. Po co po bagiety? Kasa z podatku pójdzie. Później wzrośnie liczba interwencji i będą chcieli większy budżet.

saves

2019-05-26, 11:29
U mnie taki sk***iel rysował samochody. Nie wiem ile ich w sumie było, ale słyszałem o ośmiu przypadkach. Między innymi mój. Najgorsze było w tym to, że ta k***a rysowała prawidłowo zaparkowane pojazdy, które prawdopodobnie według niej utrudniały wejście do klatki. Zaznaczę iż ŻADEN!!! z samochodów nie blokował nawet centymetra alejki. Po prostu, nie pasowało mu i ch*j. Były dość pewne typy co do "autora", ale sprawa zbyt się rozniosła i sk***iel przestał to robić. Pewnie ze strachu.

nano50

2019-05-26, 12:54
Aż bym to dał ciotom z mojego osiedla. Dwóch takich mamy i aż żyć mi się przez te k***y nie chce.

Siemasz123

2019-05-26, 13:01
nano50 napisał/a:

aż żyć mi się przez te k***y nie chce.



Ale jak coś to nagraj i wrzuć przed śmiercią filmik na sadola :amused:

Stajan

2019-05-26, 13:03
Ah to ciągłe pie**olenie "zaparkowałem miliard godzin wcześniej, wtedy nie dało się inaczej". No to k***a skoro parkujesz pod blokiem i wiesz, że przez kogoś musiałeś źle stanąć to wychyl ten łysy łeb przez przez okno po kilku godzinach i zobacz czy aby układ aut się nie zmienił. Jeśli tak to rusz dupę na dół i popraw samochód. To takie trudne? Ja zawsze tak robię i jakoś jeszcze nie umarłem. Ewentualnie jeśli nie jest 22:00 to poszukaj lepszego miejsca zamiast łasić się na pierwsze lepsze. I tak większość tego typu żali to gówno prawda. Czy te matoły naprawdę myślą, że inni czasami nie siedzą w autach na parkingu (choćby czekając na kogoś) i nie widzą co się tam odpie**ala? Byle jak, byle szybko, byle krzywo.

Smokw

2019-05-26, 13:30
Stajan napisał/a:

Ah to ciągłe pie**olenie "zaparkowałem miliard godzin wcześniej, wtedy nie dało się inaczej". No to k***a skoro parkujesz pod blokiem i wiesz, że przez kogoś musiałeś źle stanąć to wychyl ten łysy łeb przez przez okno po kilku godzinach i zobacz czy aby układ aut się nie zmienił. Jeśli tak to rusz dupę na dół i popraw samochód. To takie trudne? Ja zawsze tak robię i jakoś jeszcze nie umarłem. Ewentualnie jeśli nie jest 22:00 to poszukaj lepszego miejsca zamiast łasić się na pierwsze lepsze. I tak większość tego typu żali to gówno prawda. Czy te matoły naprawdę myślą, że inni czasami nie siedzą w autach na parkingu (choćby czekając na kogoś) i nie widzą co się tam odpie**ala? Byle jak, byle szybko, byle krzywo.



No, ale u mnie ciągle jest taka sytuacja, w dodatku brak miejsc parkingowych w godzinach nocnych. Wracam po 22 z pracy , a tam lipa tylko jedno miejsce wolne w dodatku w szeregu gdzie ktoś zaparkował skuter więc nikt w liniach nie stoi. Zaparkowałem , rano wstaję patrze z balkonu wszyscy pojechali zostały tylko 3 auta w tym moje, żadne rzecz jasna nie stoi w liniach , no i wszystkie mają złożone lusterka do środka, bo już jakaś ku...a niemyta miała problem ze zrozumieniem sytuacji. Tak to najczęściej wygląda.