18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oficerowie Berkutu dostali rosyjskie paszporty

SztywnyDrąg • 2014-03-02, 18:17
9 ukraińskich oficerów berkutu dostało rosyjskie obywatelstwo


Oryginalny podpis pod zdjęciem był po Ukraińsku:
"Слева - патриоты. Справа - говно"
czyli:
"Z lewej - patrioci. Z prawej - gówno"

Polecam też przeczytać książkę Vladimira Wolffa (pseudonim)
może i nie jest to Stefan Król (wiecie o kogo chodzi ;) ) ale w "Czerwonej apokalipsie"
jest trochę i o wojnie domowej i o konflikcie krymskim także książka na czasie.

lemo1029

2014-03-03, 21:50
A ja proponuję zaczerpnąć wiedzy z naszych mediów i z mediów rosyjskich. Chociaż na mediach rosyjskich pokazują, jak się tłuką w parlamencie
kanał Россия 24

kplanik

2014-03-03, 22:42
czytałem książkę wolffa i jest zajebista

P.S książka to horyzont zdarzeń

ParalitykDance

2014-03-03, 23:09
Jeśli już mówimy o Wolff-ie i jego książkach...

Oby w cały konflikt nie wpisała się jego książka "Stalowa Kurtyna", opisująca współczesny atak białorusi na Polskę...

Dobrutro

2014-03-03, 23:18
fashX napisał/a:

Jakie to wszystko dziwne, zbieg okoliczności niesamowity, spijam dziś browka z kumplem na podwórku na spokojnie i temat żołnierzy wyklętych się zapodał, a tu podchodzi dziad i drze ryja, że gdyby nie ruski to polski by nie było. Pytam grzecznie czy zna historię, a on że mogę dostać w gębę bo jestem gówniarz do niego (29 l) ... To jest k***a mentalność naszego społeczeństwa? nie dziwie się teraz że mamy to co mamy jak w około tyle ciemnoty j***nej żyje... no i poszedł zgaszony liściem.



Taka jest różnica, że on zapewne to wszystko widział. A Twoi rodzice pewnie jeszcze nawet w planach nie byli do zrobienia przez Twoich dziadków.

Faktem jest historycznym, że to ZSRR wyzwoliła tereny Polski, co dalej zrobiła już nie jest istotne - historia opiera się na faktach, nie na rozstrzyganiu moralności czy słuszności. To tak jak rozważać czy Dobrawa, żona Mieszka była ładna. Jakiego historyka to obchodzi? Liczy się tylko fakt, że była taka osoba i czyją żoną była i tyle.

satan696

2014-03-03, 23:36
eeh ile tego narodofcowego pomiotu moze byc? ani to bystre ani to przydatne, rozstawmy ich w szeregach z pedalami w rurkach i rozstrzelajmy, unikniemy polskiego zjebo sektora. O prawicy gadaja a jej na oczy nie widzieli.

Dranzes

2014-03-03, 23:59
Danone napisał/a:

Trzecia wojna światowa rozpoczęta w 2015, zakończona przez Rosję, która zbombardowała amerykańskie, europejskie i chińskie miasta.
Przed tym wydarzeniem (nazywanym "N-Day") Chiny wymuszają przyłączenie do swojego terytorium Japonii, Korei i Tajwanu.
Do użytku wchodzą broń chemiczna i biologiczna.
Australia odpiera chińską inwazję.
Wojna zabija 3 miliardy ludzi.
>>>>Google John Titor



Druga wojna secesyjna, mająca rozpocząć się w 2008 i trwać do 2015.


No i gdzie ta wojna secesyjna?

JURIJ_77

2014-03-04, 10:38
goście wykonywali polecenia legalnie wybranej władzy, obalonej przez terrorystów. Teraz terroryści chcą ich sądzić za rzeczy, które wykonywali zgodnie z prawem - dlatego się BERKUTowcom nie dziwię. Za miesiąc zmieni się kolejny rząd i znowu będą BERKUT sądzić za obronę nowego-starego rządu?

lotnik_1

2014-03-04, 12:53
zdradzili swoich to muszą wypie**alać

tranzystor

2014-03-05, 22:12
Dymekx napisał/a:

@bloodwar Kukliński i wyklęci stali po właściwej stronie, NASZEJ stronie :) .



Nie wstawiaj sprzedawczyka Kuklińskiego i Wyklętych do jednej grupy, tępy ch*ju!