18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odzież czyni człowieka...

Kopulant • 2014-06-30, 16:05
:-|
znieczulica, mam nadzieje że wy sadole macie dobre serca ;-)

Sznazik

2014-06-30, 19:21
Mam pomysł, niech każdy na świecie nosi garnitur i nie będzie już znieczulicy. Wyobrażacie sobie jakby świat wyglądał? :D

manriusz

2014-06-30, 19:26
Jeszcze więcej j***nych pranków na YT. Komu można wierzyć w dzisiejszych czasach? Ludziom się nie dziwię bo idiotyzmach jakie widziałem.

Zaurka

2014-06-30, 19:30
kiedys na moich oczach taki własnie "żul" spadł ze schodów i zesztywniał - dostał napadu padaczki (wbrew ogolnej opinii nie trzepał sie tylko lezal cały sztywny),jednak wszyscy dookoła zlecieli się zeby pomoc i dzwonic na pogotowie. to chyba we francji taka znieczulica.

nanab

2014-06-30, 19:34
No chyba logiczne że żulom sie nie ponmaga bo są biedni raczej. A bogacz moze odpali jakąs działkę za pomoc, przynajmniej ja tak myslę więc żulowi tez bym nie pomógł

KamykHC

2014-06-30, 19:48
Zawsze pomogę osobie leżącej na ziemi. ch*j mnie obchodzi czy jest pijany czy naćpany czy umiera. Mimo socjopatycznego podejścia do ludzi, niezależnie od sytuacji udzielam pomocy. Więc widać, że nawet taki psychol jak moi jest bardziej prospołeczny i pomocny, niż większość świętojebliwych głupców na ulicy. Na dodatek jestem łysym, wytatuowanym "drechem". Fajnie się patrzy na śmierć innych czy ich cierpienie, ale na filmach. Jeśli jesteś świadkiem wypadku, mdlenia, osłabnięcia, porodu czy jakiegoś innego kurestwa zawsze, jako człowiek, powinno się zareagować.

Acrozod

2014-06-30, 19:50
Pewnie część tych ludzi widząc takiego gościa myśli "O! znowu te pranki-sranki, pie**ole nie będę się zniżał i brał w tym udziału". Mam nadzieję, że w końcu ktoś się zorientuje, że przez tych debili co robią te "eksperymenty społeczne" ludziom naprawdę będzie się działa krzywda, i będą za to mandaty albo do pierdla, bo ludzie własnie będą sobie tłumaczyć, ze jak ktoś potrzebuje pomocy to pewnie prank i nic się nie stanie.

Jak dla mnie ci wszyscy "prankowcy" to banda pół-mózgów, których jara zwracanie na siebie uwagi.
Albo myślą, że dostaną hajs z jutuba.
Albo, są na tyle głupi, że naprawdę myślą, że prowadzą prawdziwe "eksperymenty społeczne".


2m...........ad

2014-06-30, 19:54
raz próbowałem pomóc człowiekowi, to okazało się że to był po prostu pijany żul. No ale w sumie zaprosił mnie na wódkę do siebie :wodka:

kinos

2014-06-30, 20:06
nawet żaden przechodzeń po karetkę nie zadzwonił, to naprawdę musi dużo kosztować...

cwejter

2014-06-30, 20:18
Teraz to już w ogóle nikt nie pomoże, bo nikt nie chce wyjśc na pośmiewisko, każdy myśli, że to kolejny 'prank' albo 'doświadczenie społeczne'

Loaloa

2014-06-30, 21:12
Może po prostu nikt z przechodniów nie znał francuskiego.

ukcioo

2014-06-30, 21:13
ludzie robią takie sceny na potęgę, a potem zdziwienie ze nikt się nie chce zatrzymać...

luxik1988

2014-06-30, 21:45
No i właśnie dlatego biedaczki ja zawsze kupuję sobie tylko markową odzież, obuwie i dodatki z wyższej półki. W ten sposób przynajmniej mam pewność, że jak się najebię lub po prostu zasłabnę na ulicy, czy gdziekolwiek, to zawsze znajdzie się jakaś osoba, która mi pomoże.

Powiedzmy sobie szczerze - żule mają tak odpychający wygląd, że ja bym nawet takiego patykiem nie trącił. A co dopiero dotykać jego ubrań i podnosić go z ulicy. Zatrzymać się i zapytać: ''czy nic się Panu nie stało?'' mogę. Zadzwonić na pogotowie w razie czego też mogę, ale nie będę sobie rąk brudził, bo od tego są służby.

pijaczyna

2014-06-30, 21:47
Wniosek z tego taki: nie ubieraj się jak murzyn

qwased

2014-06-30, 22:41
2mad napisał/a:

raz próbowałem pomóc człowiekowi, to okazało się że to był po prostu pijany żul. No ale w sumie zaprosił mnie na wódkę do siebie :wodka:

Nazajutrz pewnie cie piekła pupa :doggy: :szczerbaty:

weed5688

2014-06-30, 23:30
Ludzie zapewne myśleli że już ktoś podszedł do "żula" i jest naj***ny, to go zwyczajnie olali, a co do kolesia w garniaku pewnie 101% pomagających przeszła myśl rekompensaty... albo wystającego portfela :hitler:



"Wpie**olmy wszystkich ludzi do wielkiego blendera i użyjmy jako nawozu, wiem że to nie możliwe więc chociaż tych kolorowych" ja.