18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odwrócony terroryzm

ypierdalaj • 2017-06-20, 01:36
Witam serdecznie wszyskich tu zgromadzonych.
Pragnę zaanonsować, iż w najbliższych dniach czeka nas dynamiczny wzrost liczby zamachów i aktów terroru. Ma to związek z tym, ze dzisiaj, tj. 19.06.2017 dotychczasowa strona bierna konfliktu który ma miejsce w Europie, faktycznie podniosła rękę na agresora.
Wieszcze zatem, że w ciągu najbliższego tygodnia będziemy świadkiem przepełnionych emocjami, adrenaliną, zapachem ładunków wybuchowych i rykiem silników ciężarówek wydarzeń.
Tym, którzy planują oglądać spektakl zza ekranów telewizorów życzę smacznego popkornu i braku przerw w dostawie prądu elektrycznego, co zapewne będzie miało miejsce. Jeśli pragniecie wziąć czynny udział w wirze akcji, mam nadzieje, że nie zawiedzie was nabyta broń, o ile walczycie po naszej stronie.
Jeśli zapomniałeś sie uzbroić, masz ostatnią szanse, żeby nabyć choć czarnoprochowca. Polecam Remingtona cal.44 firmy Uberti i kule dumdum. Nie żałuj prochu.

mp0011

2017-06-20, 01:47
Nie zdziwię się jak się okaże, że koleś chciał normalnie przejechać sobie ulicą, ale była oblegana przez leżących plackiem, modlących się w Ramadan. Trąbnął/coś zapyskował i otoczyła go grupka "przyjezdnych" i zaczęła się dobijać do szyb/szarpać drzwi. Koleś spanikował i ruszył roztrącając motłoch. Częsty widok w podobnych sytuacjach.

To też tłumaczy, czemu część zgromadzonych go chroniła jak wysiadł z samochodu.

chorym

2017-06-20, 01:53
Dla mnie bomba

ypierdalaj

2017-06-20, 02:14
Pod koniec filmu można zobaczyć jak kilku ciapatych trzyma przycisnietego do ziemi kierowcę owego vana. Ciekawi mnie tylko dlaczego go nie zabili. Czyżby rozważyli naprędce wszystkie za i przeciw, i wyszedł taki bilans, że mogą mieć zbyt mocno przej***ne u rdzennej ludności? Czy jednak rzeczywiście są bardziej normalni niż o nich myślimy.

Al...........go

2017-06-20, 07:02
Wyj***li ci ten temat i znowu go wrzucasz pisowski lewaku?

marmar

2017-06-20, 08:16
Jaki odwrócony terroryzm? Terror, to jest stosowanie przemocy w celu zastraszenia, w celu przepchnięcia własnych wartości, racji, ideologii. To co się stało ostatnio ostatnio w Londynie, to nie jest terror, tylko walka z terrorem...

...partyzancka!

Tak jest!

ksionisław

2017-06-20, 09:10
@up W Londynie facet kijowo się przygotował jak chciał coś zrobić mógł to lepiej zaplanować. Jak na myślącego europejczyka to się nie popisał...Przecież w tym meczecie było tyle ludzi, że można było zrobić dobra masakrę a jego wynik 1 osoba. Serio? Serio? Oni jak jadą ciężarówką gonie dużo więcej ludzi, więc odwet kiepski :P Na wyspach szykuje się wojna domowa bo szmatogłowi nie pozostawią tego bez odwetu.

Organista

2017-06-20, 22:44
Nie ma "Allachu Akbar" to napiszę... "Jezus zwyciężył" :D

Seszła

2017-06-20, 22:46
Kolejna c**a co dała sie nabrac na remingtona uberti... ch*ja wiesz o broni to nie polecaj nikomu zakupu. Uberti pietta to jedno i to samo poczytaj... A potem sie pucuj. Niezabłysnołes

ypierdalaj

2017-06-20, 22:56
Jak dla mnie możesz sobie wystrugac remingtona z drewna leszczu. Będziesz mógł się nim brandzlować.

sh...........ns

2017-06-20, 22:57
Za dużo sie naogladałeś brzydkiego buraka , uberti to na dzisiaj najgorszy syf a broń mimo że posiadam nie zatrzyma żadnego samochodu

ypierdalaj

2017-06-20, 23:06
Pewnie kupiłeś "uberti za pół ceny promocja". Tak to jest jak się wierzy w cuda ;p

dobra_kawa

2017-06-21, 06:02
AleDlaczego napisał/a:

Wyj***li ci ten temat i znowu go wrzucasz pisowski lewaku?




co k***a? ja pie**ole z kim ja żyję w jednym kraju? Jeszcze mi powiedz , że chodzisz głosować na lewaków z prawicy to jebnę :-D