18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odwrócony terroryzm

ypierdalaj • 2017-06-20, 01:36
Witam serdecznie wszyskich tu zgromadzonych.
Pragnę zaanonsować, iż w najbliższych dniach czeka nas dynamiczny wzrost liczby zamachów i aktów terroru. Ma to związek z tym, ze dzisiaj, tj. 19.06.2017 dotychczasowa strona bierna konfliktu który ma miejsce w Europie, faktycznie podniosła rękę na agresora.
Wieszcze zatem, że w ciągu najbliższego tygodnia będziemy świadkiem przepełnionych emocjami, adrenaliną, zapachem ładunków wybuchowych i rykiem silników ciężarówek wydarzeń.
Tym, którzy planują oglądać spektakl zza ekranów telewizorów życzę smacznego popkornu i braku przerw w dostawie prądu elektrycznego, co zapewne będzie miało miejsce. Jeśli pragniecie wziąć czynny udział w wirze akcji, mam nadzieje, że nie zawiedzie was nabyta broń, o ile walczycie po naszej stronie.
Jeśli zapomniałeś sie uzbroić, masz ostatnią szanse, żeby nabyć choć czarnoprochowca. Polecam Remingtona cal.44 firmy Uberti i kule dumdum. Nie żałuj prochu.

Noside

2017-06-21, 10:42
Rozjebią ludzi na moście samochodem i nożami krzycząc kebabu akbar? INCYDENT
Koleś wjechał w grupkę muslimów, nawet nie wiadomo czemu? TERRORYZM! ISLAMOFOBIA!

blajar

2017-06-21, 14:10
"Jeśli zapomniałeś sie uzbroić, masz ostatnią szanse, żeby nabyć choć czarnoprochowca. Polecam Remingtona cal.44 firmy Uberti i kule dumdum. Nie żałuj prochu."

Przyda się jeszcze świński smalec, sierść psa plus trochę benzyny i zapałki do podpalenia truchła zamachowcy. Każdy kolejny 70 razy się zastanowi czy warto nie dostępując islamskiego raju.

Al...........go

2017-06-21, 18:19
dobra_kawa napisał/a:




co k***a? ja pie**ole z kim ja żyję w jednym kraju? Jeszcze mi powiedz , że chodzisz głosować na lewaków z prawicy to jebnę :-D



Pis to socjaliści, do tego narodowy. Czyli faszyzm. Socjalizm to lewa strona. Ograniczają swobody? Dowalają podatki? Chcą wszystko kontrolować? Rozpie**alają kasę na zasiłki? Lewica jak się patrzy.

kapsel666

2017-06-21, 22:50
Na filmiku gówno widać. Pozdrawiam