18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Odwet rosjan za helikopter ??

deejay89 • 2016-08-02, 22:12
Czyżby spawka rosjan ??

"Syryjskie służby ratownicze działające na terytorium kontrolowanym przez rebeliantów donoszą o zrzuconym przez helikopter pojemniku z trującym gazem. Kilka godzin wcześniej w tym samym miejscu zestrzelono rosyjski śmigłowiec.
Syryjscy ratownicy informują o toksycznej substancji rozpylonej w mieście Sarakib. Na nagraniach wideo można zaobserwować ludzi, którzy mają kłopoty z oddychaniem, duszą się. Według obserwatorów konfliktu trujący gaz został rozpylony w tej samej okolicy, w której kilka godzin wcześniej zestrzelono rosyjski śmigłowiec."


Źródło: https://www.wprost.pl/swiat/10017666/Toksyczny-gaz-rozpylony-nad-miastem-To-odwet-Rosjan-za-zestrzelenie-helikoptera.html

parolpl

2016-08-03, 13:02
A może to rebelianci próbowali zaatakować syryjskie wojsko, tylko w instrukcji nie podali, że trzeba uważać na kierunek wiatru.

wojcior74

2016-08-03, 13:04
Miejmy nadzieje ze Ruski nie zechcą udzielać takiej pomocy humanitarnej nam Polakom.Od kiedy Antek policmajster jest ministrem obrony Narodowej zacząłem kopać schron u siebie w ogrodzie.

emd

2016-08-03, 13:52
Niezła propagandówka. Jeżeli zrzucono zbiorniki z gazem to gdzie są zdjęcia tych zbiorników? Piszą, że głównie ucierpiały kobiety i dzieci, a na filmie widać ciapatych bojowników. Dodatkowo źródłem informacji na, który powołuje się wprost jest kanał twittera syryjskich rebeliantów. Gdzie tu logika?


edit:
Tutaj podobne zdarzenie, ale opisywane przez ruskich (wiem, że anna news nawet nigdy nie starała się być obiektywna :D )
http://www.liveleak.com/view?i=1a3_1470181201

krimi

2016-08-03, 13:55
@up twordo jest?? bo nie wiem czy zacząć :D

Err501

2016-08-03, 15:57
Wprost to taka rzetelna gazeta, że równie dobrze mogło się to wydarzyć we wczorajszej powtórce start treka odcinek pt atak borgów. Swoją drogą jakbym miał wypierać to wolę pierogi ruskie od kebabu.

adamZjeb

2016-08-03, 20:11
k***a niech ktoś wynajdzie skuteczny środek na wytępienie tej zarazy.