18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Odwet rosjan za helikopter ??

deejay89 • 2016-08-02, 22:12
Czyżby spawka rosjan ??

"Syryjskie służby ratownicze działające na terytorium kontrolowanym przez rebeliantów donoszą o zrzuconym przez helikopter pojemniku z trującym gazem. Kilka godzin wcześniej w tym samym miejscu zestrzelono rosyjski śmigłowiec.
Syryjscy ratownicy informują o toksycznej substancji rozpylonej w mieście Sarakib. Na nagraniach wideo można zaobserwować ludzi, którzy mają kłopoty z oddychaniem, duszą się. Według obserwatorów konfliktu trujący gaz został rozpylony w tej samej okolicy, w której kilka godzin wcześniej zestrzelono rosyjski śmigłowiec."


Źródło: https://www.wprost.pl/swiat/10017666/Toksyczny-gaz-rozpylony-nad-miastem-To-odwet-Rosjan-za-zestrzelenie-helikoptera.html

Halman

2016-08-02, 22:16
"Na nagraniach wideo można zaobserwować ludzi, którzy mają kłopoty z oddychaniem"

niech się myją to oddychać będzie lżej....

nemiroff

2016-08-02, 22:43
oby odwet, niech tępią tych sk***ysynów.. kto jak nie oni?

gojlad

2016-08-02, 23:02
ch*j w dupę Turasom i Ruskim. Niech się nawzajem rozpie**olą! Wyjdzie to na dobre Polsce i światu.

Kaddafi

2016-08-02, 23:09
Już widzę nagłówki tvn-u :mrgreen: Biedne muslimki

Ni...........ny

2016-08-03, 00:38
deejay89 napisał/a:

...Na nagraniach wideo można zaobserwować ludzi, którzy mają kłopoty z oddychaniem...



No właśnie nie można, gdzie to wideo do ch*ja ? :kawa:

lapps

2016-08-03, 02:24
to samo bylo na poczatku wojny jeszcze zanim isis powstalo, jakto mowili, ze trzeba interweniowac w syrii zbrojnie bo assad uzyl broni chemicznej. ch*j, ze w tym incydencie ucierpieli, miedzy innymi, zolnierze asssada... wystarczajaco dobry pretekst, zeby na szybko pchnac wniosek o kolejna wojne za nowy blizszy wschod. cale szczescie nie przeszlo przez senat i liczbe lordow czy innych chui, bo ludzie zaczynaja sie orientowac ze cos nie tak

TheByQ

2016-08-03, 02:31
Podoba mi się jak próbują ludziom wmówić że ten helikopter nie mógł dostarczać pomocy humanitarnej ponieważ miał, uwaga... PUSTE wyrzutnie rakiet. To jakie miał mieć? Pełne?

Gwozdzik_85

2016-08-03, 07:37
Prędzej Jankesi to zrzucili, żeby poszło na ruskich.

nowynick

2016-08-03, 08:29
z tego co mówili w wiadomościach to był chlor... serio myślicie, że Ruscy posiadający pełną gamę broni biologicznej i chemicznej bawili by się beczką chloru?

Widać propaganda amerykańska jak jasny ch*j...

ProVVe

2016-08-03, 09:17
Jeśli to prowokacja to mam i tak to w ch*ju bo bym miał tylko uśmiech na ryju jakbym widział pole trupów tych szmatloglowych brudasow

bleblebator1

2016-08-03, 10:48
Ja obstawiam, że saudowie albo żydzi podrzucili trefne pojemniki z gazem terrorystom, aby mieć pretekst do dalszej wojenki

pakicito

2016-08-03, 11:10
Cytat:

zrzuconym przez helikopter pojemniku z trującym gazem. Kilka godzin wcześniej w tym samym miejscu zestrzelono rosyjski śmigłowiec


skoro go zestrzelili to jak on ten gaz zrzucił?

Stolarz6

2016-08-03, 11:39
@up czy ty jesteś tak głupi czy tylko udajesz? zastanów się czy ruscy posiadają tylko jeden śwmigłowiec?

pakicito

2016-08-03, 12:24
Cytat:

@up czy ty jesteś tak głupi czy tylko udajesz? zastanów się czy ruscy posiadają tylko jeden śwmigłowiec?


posiadają jednego Putina :D może to amerykańce zrzucili pojemnik, tak jak sami zaczęli tą wojnę w Syrii; ch*j wie kto i czy w ogóle takie coś miało miejsce :D
ale ty pewnie wolisz pokemonów szukać zamiast myśleć :amused: